Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Account creation abuse

Account creation abuse bu yazı yazıyor ve oyuna gıremıyorum arkadaslar bırı senı sikayet etmıs diyor koxp kullanmam bır sey yapmam kasılmak bıle sucsa daha ne diyeyim yardımlarınızı bekliyorum bır an once cunku hafta sonu oyuna gırmem lazım

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir, Hesabınız için destek ekibine bilet göndermelisiniz.

Destek Ekibi

Junior Member
    Yardımcı olun oyuna gıremıyorum trade actırdıktan sonra oyuna gırıs yapamıyorum lutfen yardım edin oyun kurucuların bılgısıne saygılarımla

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Thelast5252 View Post
    Yardımcı olun oyuna gıremıyorum trade actırdıktan sonra oyuna gırıs yapamıyorum lutfen yardım edin oyun kurucuların bılgısıne saygılarımla
    Merhabalar,

Account Creation Abuse ibaresi, hesapların inceleme altına alındığında karşılaşılan bir durumdur. Yukarıda da belirtildiği gibi durumunuzla ilgili Destek Bileti'ne tıklayıp bilet atarak bilgi alabilirsiniz. Forum üzerinden hesap desteği sağlanmamaktadır. Bilet gönderebilmeniz için hesabınızda 1 Npoint bulunması gerekmektedir. 1 Npoint Destek Bileti gönderebilmeniz için istenir. Hesabınızdan Npoint eksilmez.

Hesabınızda Npoint yoksa, npoint olan başka bir hesaptan destek bileti gönderebilirsiniz.

Ek olarak; Destek bileti gönderdikten sonra "Ne kadar süre içinde dönüş sağlanıyor?" diye aklınızda bir soru varsa; destek biletine gelecek olan yanıtı beklemelisiniz. Unutmayın, Müşteri Hizmetleri hafta sonu çalışmamaktadır. Mesai günleri içerisinden başlayarak en geç 72 saat içerisinde destek biletinize yanıt gelecektir.