Results 1 to 7 of 7

Exclamation Google'a knight yazdığımızda çıkan site

Merhaba. Google'da knight diye arattığımızda en üst sırada reklam olarak çıkan trntt.... ile başlayan site fake mi? Herhangi bir işlem yapmaya kalkınca illa login olmanı istiyor, örneğin resmi foruma geçmek istediğinde gibi.

Quote Originally Posted by DizzyMaskTeam View Post
    Tabi fake öyle saçma isim mi olur . Oyunun clientinden gitsene sen sitesine 1 kere git sonra orjinal siteyi browserında sık kulkanınanlara ekle hep ordan bir işte en basit yöntem
    Ben zaten giriş yapmadım anladım bir gariplik olduğunu ama dikkatsiz birçok kullanıcının başı yanabilir bu durumdan diye düşünüyorum.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Uyarınız için teşekkür ederiz. Bu konu hakkında Khenarth'ın açıklaması mevcuttur. Lütfen bu konuda dikkatli olunuz. Reklam engelleyici Adblock uzantısını kurmanızı önerebilirim.

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Bahsi geçen site geçtiğimiz hafta şirket avukatına iletilmiş ve gerekli işlemlerin başlatılması için bilgi verilmiştir.
    İyi forumlar.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Bunları sürekli kapattırıyolar galiba da bunlar da sürekli açıyor yeni fake siteler önüne geçmek zor

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Dalgınlığıma gelir diye mutlaka launcher üzerinden giriş yapıyorum portal ve foruma.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NativeBlood42 View Post
    Dalgınlığıma gelir diye mutlaka launcher üzerinden giriş yapıyorum portal ve foruma.
    Beyin bedava da anlayana.Her gün aynı konuyu farklı biri açıyor.Bu arkadaşlar ya duyar kasmaya çalışıyo ya da algılama problemleri var.Kafası pek çalışmayanlara bi öneri vereyim belki işe yarar.Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi bi kere launcherden girin ve siteye yer işareti koyun.İnternet anasayfa açtığınız zaman sürekli üstte sabit kalır orjinal ko sitesi.İnanıyorum yapabilirsiniz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NativeBlood42 View Post
    Web sitemizi sık kullanımlara ekleyerek direkt erişim sağlayabilirsin.