Results 1 to 6 of 6

Andream okçu takı tavsiyesi

Olimpiya andream da okçu dizmek istiyorum şuan elimde 8 ee ve 2 parça 9 chitin gerisi 8 chitin var zamanla hepsi 9 yapacam yüzde 50 farm yüzde 50 pk için takı önerisinde bulunurmusumuz takılar max +2 olacak şekilde bütçe açısından

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    +3 dual fov
    +2 black d.n
    +2 re +2 se

Quote Originally Posted by PrianaMR View Post
    +3 dual fov
    +2 black d.n
    +2 re +2 se
    Favorinler tmm Rogue earringler tmm silver earrngde tmm bdn yerine wp yada pp önerirmisin? Yoksa direk bdn al geçmi dersin
    Ve belt ?

Kimse buralara uğramıyor sanırsam ;₺

Senior Member NoOne1337's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    tekli skilleri ardreamda çok zayıf kalır, defans takı da bulundurmalısın. en iyi kullanabileceğin skill 3lü 5li olacak çünkü. hiç takamasan bir tane +0 iron necklace kasanda bulunmalı.
    cz deseydin daya +3 elf ring/belti, +3 dex amuleti ama ardreamda dex belt bile yeter. yüzükleri +3 shio bile alabilirsin. asas olsan +3 priest pendant yeter diyebilirdim. +3 warrior pendant daha iyi olabilir. zamanla kendi stiline uygun takıyı kendin keşfedeceksin zaten. maddiyat sıkıntıysa +2 de yapabilirsin. magelerin sayısına göre re yerine eme ya da se kullanırdım ben.
    maddiyat önemli değil dersen tabi ki dual se, wp, elf belt ve dual rol.
    "Çok az oyuncu kazandığı büyük paraları hatırlar. Tuhaftır ama her büyük oyuncu kariyerinin büyük yenilgilerini unutmakta zorluk çeker." - "Jack King"
    Ben ne derim; "take them all, give nothing back"

Teşekkür ederm Öner’in için şuan shio yerine favorin +3 dual yaptım Rogue earrın +3 dual aldım ilerleyen zamanda değişecem eme yada silver duruma göre okçu olarak takılacam warrior pendat da uyguna bulursam 3 Alcam yoksa bir süre 2 ile dewam edecem
    İşte belt te kaldım sadece Elf belt ile judi arasında
    Bakalım zamanla onada karar weririm +0 in var çantada