Results 1 to 9 of 9

Knight Royal Ekip olunmaya çözüm bulunmalı

Selam, öncelikle bir video çekeyim royalde diye düşündüm ama, herkesin bildiği gibi partiye denk geldim daha önceden 3 kişilik partiye denk gelmiştim, şimdi 2 kişilik yapmışlar, bu en yayın olanı 2 arkadaş aynı adama dalıyor bu sayede ilk sıralara kendileri yerleşiyorlar bu haksızlığa dur demek gerek, bir önemler alınmalı.. video nasıl Mahf edilir izleyelim.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Benim gözümde afedersiniz ; 5 para etmez bir etkinlik.Kule savaşı bundan kat kat daha iyiydi.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Selam, battle royale oyunlarının tek kişi karşılaşmalarında takım olan oyuncuların hesapları süreli/süresiz ceza alıyor. Knight royale etkinliğinde aynı şekilde takım olan oyunculara caydırıcı cezalar verilmeli diye düşünüyorum.

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Quote Originally Posted by LiteraryLuckys View Post
    Selam, battle royale oyunlarının tek kişi karşılaşmalarında takım olan oyuncuların hesapları süreli/süresiz ceza alıyor. Knight royale etkinliğinde aynı şekilde takım olan oyunculara caydırıcı cezalar verilmeli diye düşünüyorum.
    İlaveten bunu oyuncuların kanıtlamasını beklemesinler çünkü yapan kişiler önlem alıyor, girip etkinlikleri kontrol etsinler.

Senior Member
    Bence kökten kalksın ve BDW güncellensin.Günde 5 vakit +80 BDW ve mümkünse maradona atmayan bir BDW.Bugün yayıncının biri royale girmiş.İzlerken denk geldim adamlar grup yapmış ellerinde yüksek ap silah rehin almışlar haritayı.Pm'leri kapalı olduğu için nick de belli değil.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Kutuları nasıl topluyorsun peri gözükmüyor?

Member
    Nickname
    Polyhymnia
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Peri görünmesine gerek yok eğer üstünde varsa zaten topluyor

Senior Member theKILLJOY's Avatar
    BR oyunları nedense sevemedim, dolayısıyla bu etkinlikte benim pek hoşuma gitmedi, yeniliklere açığım ama daha değişik etkinlikler bulunabilir.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Bir de uyanık bu tip arkadaşlar pmelerini blockluyorlar etkinlik bittikten sonra ifşalanmamak için.