Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 31
    Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Gerekli açıklama yapılmış bence. Sicilinde makrodan işlem görmüşse ve hala ısrarla kullanmaya devam ediyorsa süresiz ban yemesi bence gayet normal.

Junior Member
    Arkadaşlar BOŞ konuşuyorsunuz forumdaki konuları bi okuyun hep haksızlık var 2 gün sonra durduk yere ban yedim durduk yere hapis yedim deyip ağlamayın burda

Junior Member
    Bu millet saf ya yolunmayı hak ediyor kardesim adamlar dropları düşürdü sıfır drop genei parasını bile karsılamıyo zaten tek server var oyunu sitelere sattılar gidin ordan item alın gb alın öyle oynayın diyorlar bunu görün artık

Senior Member LuxuryLife's Avatar
    Quote Originally Posted by I44 View Post
    İlk ticketim: 4-5 gun once yeni üyelik açıp Rosetta serverında başladım . DC premium aldım ama hiçbir farm slotunda para kasamadım genei parasını bile kurtarmıyor. Genei almaya param kalmayınca bende Makro kullandım kesinlike bi 3. party programı degıl 1 saat kullandım ban yedim. Makronun cezası Ban değil Sözleşmede ve oyun kurallarından CEzası Hapis diye belirtişmiş Hapise atılmak yerine neden ban yedim ? Açılmasını talep ediyorum. teşekkur ederim

Bana gelen cevap:

https://i.hizliresim.com/j6GL8j.png

Bahsedilen kural:

https://i.hizliresim.com/3zn129.jpg
    Bana gelen cevap standart kurallara aykırı 3. party programı kullanmıssınz gibi bi cevap. Ama kurallarda allta resimde ve linkte belirrtiğim gibi Makro ban sebebi değildir Ntt game'nin kendi yazdgını sözleşme ve sözleşmeye aykırı hareket ediyorsunuz. Sözleşmede Makro ilk üç kere zindan cezası ile cezalandırılır yazıyor.
    Quote Originally Posted by I44 View Post
    Arkadaşlar BOŞ konuşuyorsunuz forumdaki konuları bi okuyun hep haksızlık var 2 gün sonra durduk yere ban yedim durduk yere hapis yedim deyip ağlamayın burda
    Makro kullanıp bunu da itiraf edip sonra da haksızlık var demeye hakkın yok! Biz burada sana kesilen cezanın yazılı mevzuata usule aykırı olduğu görüşündeyiz.
    Last edited by LuxuryLife; 09-17-2018 at 07:37 AM.

Bence macroya sınırsız ban olmamalı. 1 defa hapis sonra sınırsız olabilir. koxpa sınırsız olmalı. koxp kullanıp hapise girip girip çıkanı görmüştüm.

Banned
    Koxperları reportlayıp defalarca hapse girdiğini gördü bu gözler. Kuralın altına yazıyorsun gm insiyatifi istediği ceza verebilir diye adalet ?

Junior Member
    Quote Originally Posted by PoPiBu View Post
    Koxperları reportlayıp defalarca hapse girdiğini gördü bu gözler. Kuralın altına yazıyorsun gm insiyatifi istediği ceza verebilir diye adalet ?
    adaletmı bu oyunda

Senior Member Django60's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Ben makro kullanayım nasılsa cezası hapis, 3 kere atılırım ohhh mis sonra başka hesaba geçip onda da 3 limitini doldururum sonra başka sonra başka güzel olurdu değil mi? Öyle olmuyor işte.

Lütfen kuralları ihlal eden durumlardan oyun tecrübeniz için uzak durunuz.
    yorumum neden siliniyor sayın mod bey yalan mı söylüyorum ben ?Neden herkesin gözü önünde tbl kullananları affettiniz ve bunu söyleyenleri engelliyorsunuz?Yaptığınız yanlış ise neden yaptınız yanlış değil ise neden unutturmaya çalışıyorsunuz?
    Diren PowerShoot!!!!!!!

Oyanama buşuna daha önce kullandıysan banlarlar format işe yaramıyor parana yazık oldu

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Django60 View Post
    yorumum neden siliniyor sayın mod bey yalan mı söylüyorum ben ?Neden herkesin gözü önünde tbl kullananları affettiniz ve bunu söyleyenleri engelliyorsunuz?Yaptığınız yanlış ise neden yaptınız yanlış değil ise neden unutturmaya çalışıyorsunuz?
    Silinme nedeninin bu konu olmadığını biliyorsun ve bu şekilde devam edersen forum hesabın uyarılmadan kapatılacaktır. Forum ve oyun yetkilileri ile polemik oluşturmadan, hedef almadan forumu dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz yok benim amacım bu diyorsanız banlanma süreniz çok yakındır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.