Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 31
    Senior Member
    Nttgame ekibini vermiş olduğu bu karar için kutluyorum. Yakın zamanda premium yüklememe protestomu bu karar sayesinde bitiriyor en geç 10gün içinde dc premium yüklüyorum hesabıma. bu örnek davranış için +1 oyuncu tekrar kazandınız. Yok öyle hapse girerim cıkarım girerim cıkarım yeniden hesap açar item aktarırım olayı. çok iyi olmuş. ibret niteliğinde olur umarım. iki hatta 3 kez düşünsün hileciler

Senior Member
    Quote Originally Posted by LuxuryLife View Post
    Kriterlerin ban politikasında gözükmesi lazım. Yoksa şuan da ki gibi yanlış anlaşılmalara ve de maduriyetlere sebebiyet verebilir.
    Adam haklı aga her hırsızlık yapan aynı cezayı alması lazım . her adam öldüren aynı cezayı alması lazım. Mesela kendini savunurken adam öldüren ile seri katil aynı cezayı alması gerekiyor. hiç fark yok

Senior Member
    Ucu açık kurallar olması yerine ban kurallarını detaylı yapsanız gm insiyatifinde çıksa güzel olur düşüncesindeyim.

Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Gm insiyatiide beni geriyo ceza neyse ver gec hapisse hapis bansa ban birine oyle birine boyle olmuyo yani

Junior Member Emrekrbbr's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Oyunda zaten yeterince sorun var. Hileler almış başını gitmiş durdurulamıyor. cr konu açılır günler sonra sonuçlanır o ara olan olur zaten. cash pre fiyatları almış başını gitmiş.
    Şimdi "Not: GM’in inisiyatifine göre tüm kurallar değiştirilebilir. Her bir kural için cezalar arttırılabilir ya da düşürülebilir." diyorsunuz ya ozaman neden kurallar var.
    Eğer kişinin ilk suçu değilse buna göre kurallar dahilinde cezası verilir. inisiyatife kalınca kişiden kişiye değişir cezalar buda adaletsizlik olur bence.
    Burda bu macro kullanan kişi veya kimseyi de savunmuyorum kesinlikle. sadece oyunda yolunda gitmeyen çok şey var bunu belitmek istedim...

Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Ban atcaksaniz direk hapside kaldirin madem ole bi haritaya gerek yok yada adami hapse atin gevsek gevsek kurallar cins cins isler o harita ko ya bosa eklenmedi yanlis anlasilmasin ben etkinlikden etkinlige giren adamim beni baglamiyo pek

Member
    Infractions
    0/1 (10)
    En son evde 3 dc pre aldiydik arkadas ben bot accam dedi acti alayimiz tpt ip mach yedik o kadar yalvardik acmadilar o gun bugun arada zevkine giriom

Senior Member
    forumun çok acayip bi kitlesi var makrodan hapse atılsa neden banlamıyonuz dersiniz banlanırsa neden hapse atılmıyor dersiniz yanınızda birisi makro açsa soluğu forumda alıyorsunuz konuyu açan adam makro kullanıyorum neden ban yedim diyor ohh olmuş

Senior Member
    aynen haklısınız gmlerin şunu açıklaması gerekiyo 3 gün küfürden ban yiyip üstüne 1 hafta luring den ban yiyip üstünede 3 kere macrodan ban yiyenin 4. macro açışında kaç gün ban yer onun yazılması lazım çok haklısınız.
    Bir de küfürden 7 gün ban yiyip üstüne hiç luring yapmasam ama oyunda bug yapsam bana kaça patlar. Pazarlık oluyo mu ? (İroni)

Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Bu milletde cins anlatilmak isteneni anlamiyo misal iki adam macro aciyo birini banliyo birini hapse atiyo bu banlanan adamin ne sucu var gmnin sevgilisinden ayrildigi gune mi denk geldi regli gunune mi denk geldi yani kuralin sabit olmasi lazim macro bansa ban at gec hepsine birine oyle birine boyle olmuyo diyoz yani