Results 1 to 10 of 10

exp i nasil arttiririm...

SA Arkadaslar
    Lvl 73 um, Exp pre aldim, Dragon wings var(exp arttiran), bunlar disinda pusda exp e katki veren bir item varmidir.
    Bilgilendiriseniz sevinirim.

Allah'a emanetsiniz

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Selam,

Mağaza üzerinde satışa sunulan Yeniçeri, Valkyrie, Gryphon, Bahamut zırh ve kasklarından en beğendiğin kostümü satın alabilir, eşyayı aktif ederken EXP özelliğini seçebilirsin. Benim favorim insan ırkı için Gryphon zırh ve kaskı oluyor.

Quote Originally Posted by LiteraryLuckys View Post
    Selam,

Mağaza üzerinde satışa sunulan Yeniçeri, Valkyrie, Gryphon, Bahamut zırh ve kasklarından en beğendiğin kostümü satın alabilir, eşyayı aktif ederken EXP özelliğini seçebilirsin. Benim favorim insan ırkı için Gryphon zırh ve kaskı oluyor.
    Ustad cevap icin tesekkurler. Orc icin tavsiyen varmidir.

Rica ederim. Hangi sınıf karakter oynadığını bilmiyorum ancak her insanın zevki farklı olduğu için seçimini kendin yapman en mantıklısı olacaktır. Maradon bölgesinde town attıktan sonra merdivenlerden yukarı çık, ardından sağ tarafa yürüdüğünde [Vendor] Hemes NPC göreceksin. NPC sağ tıkladıktan sonra sırasıyla Cospre Item > Existing Minerva Clothing > Trying On kısmına tıkladığında kostümleri göreceksin. Pencere ilk açıldığında Head(Kafa) kısmında olacak ve yukarıda belirttiğim kostümlere tıkladığında sol tarafta karakterine giydirilmiş olacak. Head kısmının sağ tarafında Wardro(Zırh) kısmına tıkladığında ise yine karakterine sol tarafta giysi giydirilmiş olacak.

Dediğim gibi her kişinin zevkli farklıdır. Kimisi set eşyaları kırdırmayı severken kimileri değişik kostüm seçebiliyor. Mesela buna örnek olarak kask kısmını "Bahamut" zırh kısmını ise "Gryphon" seçtim ve karakterin üzerinde eşyalar şu şekilde gözüktü;

Last edited by LiteraryLuckys; 09-14-2018 at 04:57 PM.

Ustad detayli aciklama icin tesekkurler. Eline koluna saglik. Karakter portu bu arada.
    Bilemiyorum sorun ben demi ama Resim gozukmuyor. Explorer la da denedim chromla da, resim bir turlu gozukmedi.

Rica ederim, aklına takılan farklı sorular olursa forum üzerinden özel mesaj gönderebilirsin. Müsait olduğum sürece yanıt verebilirim.

Porutu/Kurian sınıfına kostüm satın alınsa dahi kostümler gözükmüyor. Yapımcının bu konuda bir düzenleme yapması gerektiğini düşünüyorum. Yüklediğim resim gözükmüyorsa tarayıcı çerezlerini temizleyerek tekrar denemeni önerebilirim.

Senior Member
    kardeş napacan bütün takviyeleri alıp 1 worm kesip 80 olmayımı planlıyon

Junior Member
    bende premıum cekmeyı dusunuyorum kanka

Junior Member
    ex artırıcı urunlerı bulsam bende alcam

Junior Member
    ex flash ex sc %100 ex scrol exp premıum la 8 kere flash basılıyormus