Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzre sc basıp oyundan çıkınca örnegin 9 dakikası kaldıysa 1 gün sonra değil 1 hafta sonrada oyuna girsek o sc nin halen 9 dakikasının kalmış olduğunu görüyoruz yani oyunda aktif olduğun süre zarfınca sc süresi azalıyor peki bu neden Premiumlarda pathos gloves'lar da kanatlarda ve diğer pustan alınan şeylerde geçerli değil diye sormadan edemiyorum ben premium alıyorum günün sadece 3 saati oyundayım 1 premium tam 720 saat ediyor 30 gün boyunca günde 3 saatten yaklaşık kullandığım premium ayrıcalığı 90 saat geriye kalan 630 saat yok yere gidiyor bence bunun düzenlenmesi gerekiyor sizcede öyle değil mi ayrıca hadi bu imkansız diyorsunuz banada biraz farklı tuhaf geliyor o zaman bu eşyaların daha makul fiyata 3 günlük 1 haftalık 2 haftalık ve 1 aylık gibi seçenekleri olmalı dc pre bugün örnek olarak 5k npoint ise 3 günlük premium için bu fiyattan 27 gün lük indirim yapılması ve doğru fiyatın çıkarılması gerekli benim fikrimce sonuçta herkes ha diye premium alamaz kimisi 3 çocuk büyütüyor şu oyunda biliyoruz düşünmek lazım GM arkadaşlar da bu konuyu kendi aralarında tartışmalı. iyi forumlar.