Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Post Mail adresime bilgi gelmiyor.

oyuna eski hesaplarımdan birini aktif etmek için bilgileri e posta adresime istiyorum. siteden id mi talep ettiğim zaman başarılı. bilgiler mail adresine gönderildi diyor fakat mail adresime hiç bir bilgi gelmiyor bu konu hakkında yardım edebilir misiniz.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Eski hesaplarda bu tip problemler olabiliyor. Bilet gönder >NTTportal>E-posta sorunları sekmesinden bilet gönderebilirsiniz. Bilet gönderebilmek için hesabınızda en az 1 NPoint olmalıdır. Bilet göndermede, bölüm seçiminde yaşanılan sorunlarda CTRL+F5 kombinasyonu kullanarak sayfayı yenileyebilirsiniz.

Destek Sistemi

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Eski hesaplarda bu tip problemler olabiliyor. Bilet gönder >NTTportal>E-posta sorunları sekmesinden bilet gönderebilirsiniz. Bilet gönderebilmek için hesabınızda en az 1 NPoint olmalıdır. Bilet göndermede, bölüm seçiminde yaşanılan sorunlarda CTRL+F5 kombinasyonu kullanarak sayfayı yenileyebilirsiniz.

Destek Sistemi
    bilgilendirme için çok teşekkür ederim. bir de başka bir konu hakkında soru sorma şansım var mı yoksa ayrı bi konu mu açmam gerekir ona

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MrsNaCReQuS View Post
    bilgilendirme için çok teşekkür ederim. bir de başka bir konu hakkında soru sorma şansım var mı yoksa ayrı bi konu mu açmam gerekir ona
    Çekinmeden soru sorabilirsiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Çekinmeden soru sorabilirsiniz.
    ilk olarak dediğiniz şekilde mail için ticket bölümüne giriyorum fakat benden hesap için id şifre istiyor. o hesabın mail adresinden başka hiçbirşey hatırlamıyorum ve hesabıma cash falan hiçbirşey yüklemedim. eski bilgisayarıdmda bütün bilgiler hdd de yandı hesap hakkında aklımda kalanlar şunlar
    şu an ares sunucusunda- ilk açtığımda 2011-12 yıllarındaydı Pathos sunucusundaydı karus priest elimde eski zamanlardan kalma ksc lerden oluşma jpg dosyaları mevcut. fakat ksc dosyaları hdd ile birlikte gitmiş bulunmakta. id hatırlayamadığım için ticket atamıyorum.
    2. olarak ta başka bi hesabım daha vardı o da pathos sunucusunda warrior idi oyun nttgame geçtiği dönem şifre problemi yaşadım ve şifre değişimi için maile girdiğimde 2006 yılında ödeme ile ilgili problemden dolayı banlanmış olan bir hesabımın id si aktif gösteriyordu ve o hesabıma da 2012-13 yılından beridir giriş yapamıyorum bu iki hesabımı kurtarma şansım ne kadar ve kurtarmak için neler yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim
    Last edited by 1karapece1; 09-17-2018 at 04:13 PM.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Bunu duyduğuma üzüldüm. Eğer açılan hesabın ID ve Şifresini hatırlamıyorsanız buna yapılacak bir şey olmuyor. Kişisel bilgiler oyuncunun kendi sorumluluğundadır. Ek olarak, 2012 yılından beri hiç bir şekilde hesaba giriş yapmayan kullanıcıların hesapları 2015 yılında silinmiştir. Aşağıda paylaştığım ilgili konuyu görebilirsiniz.

Hesap Silinmesi Hakkında Bilgilendirme!

Junior Member
    Benimde bir sorunum var ancak bir türlü konu açmayı beceremedim benim charım eski bir char oyun ntt game geçerken sanırım bugda kalmış oyuna girebiliyorum ancak sitede mail adresim olmadığı işin charla alakalı hiç bir şey yapamıyorum pus a girdiğimde donup kalıyor şifre değişmeye çalıştığımda maile gönderildi diyor ama ortada siteye kayıtlı bir mail yok charın normaldeki eski mail halen bende ancak hiç bir mail gelmiyor charın id şifre eşya kitleme şifreside dahil hatırlıyorum ancak ksn kodları çok uzun zaman olduğu için yok bu konuyla alakalı bana yardımcı olabilirmisiniz

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by StArTAzuL View Post
    Benimde bir sorunum var ancak bir türlü konu açmayı beceremedim benim charım eski bir char oyun ntt game geçerken sanırım bugda kalmış oyuna girebiliyorum ancak sitede mail adresim olmadığı işin charla alakalı hiç bir şey yapamıyorum pus a girdiğimde donup kalıyor şifre değişmeye çalıştığımda maile gönderildi diyor ama ortada siteye kayıtlı bir mail yok charın normaldeki eski mail halen bende ancak hiç bir mail gelmiyor charın id şifre eşya kitleme şifreside dahil hatırlıyorum ancak ksn kodları çok uzun zaman olduğu için yok bu konuyla alakalı bana yardımcı olabilirmisiniz
    Destek ekibine bilet göndererek yardım isteyebilirsiniz.

Junior Member
    Yadi kac sefer denedim ancak ticket atmama izin vermiyor ki destek sayfasına lagin olmuyor uyarı veriyor no email diye nasıl çözücem bu sorunu bi yardım edin lütfen

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by StArTAzuL View Post
    Yadi kac sefer denedim ancak ticket atmama izin vermiyor ki destek sayfasına lagin olmuyor uyarı veriyor no email diye nasıl çözücem bu sorunu bi yardım edin lütfen
    Aldığınız hatayı tam olarak yazabilir misiniz? Login olamamanızın nedenlerinden biri epostayı yanlış girdiğiniz için olabilir. Npoint yüklü başka bir hesaptan da destek bileti gönderebilirsiniz.