Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 43
    Lütfen şikayetlerinizi Cheat report böümüne yapınız.

Junior Member
    adamlar gatenin oraya mob da çekiyor ama müdahale olmuyor ?

Member Emekci's Avatar
    Nickname
    BadiEkrem
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    insanlıkları sadece oynadıkları karakterle sınırlı olan yaratıklar. mesela gece gece insanı tahrik edip hem suçlu hem güçlü olup üstüne de "kifirlirini firimi iticim" saçmalıklarıyla ortada dolaşmasını ne yapacağız? 14 sene oldu bunların nesli tükenmedi. aynı ırk olma ihtimalini değerlendirerek karşı ırktan da kendine üç beş zibidiyi arkadaş edip insanların canlarını sıkmak için ellerinden gelen her şeyi yapan cinsler bunlar. bıktık bunlardan artık. eskiden tek tük karşımıza çıkardı ama şimdi geneli böyle ve dışarıda görse "abi özür dilerim" diyecek tipler klavye başında aslan kesilince sinirden elim ayağım titriyor artık.

uzun zaman sonra arese girmişim, delostaki katları dolaşıyorum. can sıkıntısına ghost warrior kesmeye başladım. WickedStoneS isimli velet gelmiş bana yobaz gibi sadece "dolu iki kat dönüyorum" diyor. sinirlendim haliyle o zaman tek kat dönersin bundan sonra dedim. moblar üstümdeyken trade atıp expe yatırmaya çalışıyor, yapamayınca karşı ırktan eleman çağırıyor, TyJahnQUIELFFFF diye birisi. hiç tepki vermiyorum hp mi 150 ye düşürüp provoke atıp town atıyor. expe yatıyorum ama yattığım exp, premium olduğu için benim açımdan sorun teşkil etmiyor. ama bunlar orada pişkin pişkin mafyacılık oynamaya devam edip, dışarıda çalışmaktan aciz bir şekilde oyundan gelir elde etmeye çalışmaya devam ediyor.
    ama herkeste bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantığıyla devam ediyor hayatına. bir yandan da şikayetçi ama icraat yok.
    e yönetim..?
    peki şimdi siz söyleyin.
    küfür mü edelim? gerçi küfür yiyince zevk alan nesil bunlar.
    elemanları bulup dövelim mi? dayak arsızı da olmuşlardır muhtemelen.
    bir çıkar yol gösterebilecek var mı?
    yoksa pabuç bırakmaya devam mı?..
    yazık. gerçekten yazık. ama orada mafyacılık oynamaya devam etsinler onlar.
    elbet oyunları bir gün biter.
    Kıl san’at-ı üstâdı tahayyürle temâşâ,
    Dem urma, eğer ârif isen çûn'ü çirâdan.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Emekci View Post
    insanlıkları sadece oynadıkları karakterle sınırlı olan yaratıklar. mesela gece gece insanı tahrik edip hem suçlu hem güçlü olup üstüne de "kifirlirini firimi iticim" saçmalıklarıyla ortada dolaşmasını ne yapacağız? 14 sene oldu bunların nesli tükenmedi. aynı ırk olma ihtimalini değerlendirerek karşı ırktan da kendine üç beş zibidiyi arkadaş edip insanların canlarını sıkmak için ellerinden gelen her şeyi yapan cinsler bunlar. bıktık bunlardan artık. eskiden tek tük karşımıza çıkardı ama şimdi geneli böyle ve dışarıda görse "abi özür dilerim" diyecek tipler klavye başında aslan kesilince sinirden elim ayağım titriyor artık.

uzun zaman sonra arese girmişim, delostaki katları dolaşıyorum. can sıkıntısına ghost warrior kesmeye başladım. WickedStoneS isimli velet gelmiş bana yobaz gibi sadece "dolu iki kat dönüyorum" diyor. sinirlendim haliyle o zaman tek kat dönersin bundan sonra dedim. moblar üstümdeyken trade atıp expe yatırmaya çalışıyor, yapamayınca karşı ırktan eleman çağırıyor, TyJahnQUIELFFFF diye birisi. hiç tepki vermiyorum hp mi 150 ye düşürüp provoke atıp town atıyor. expe yatıyorum ama yattığım exp, premium olduğu için benim açımdan sorun teşkil etmiyor. ama bunlar orada pişkin pişkin mafyacılık oynamaya devam edip, dışarıda çalışmaktan aciz bir şekilde oyundan gelir elde etmeye çalışmaya devam ediyor.
    ama herkeste bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantığıyla devam ediyor hayatına. bir yandan da şikayetçi ama icraat yok.
    e yönetim..?
    peki şimdi siz söyleyin.
    küfür mü edelim? gerçi küfür yiyince zevk alan nesil bunlar.
    elemanları bulup dövelim mi? dayak arsızı da olmuşlardır muhtemelen.
    bir çıkar yol gösterebilecek var mı?
    yoksa pabuç bırakmaya devam mı?..
    yazık. gerçekten yazık. ama orada mafyacılık oynamaya devam etsinler onlar.
    elbet oyunları bir gün biter.
    Helal iyi yazmışsın ,2 gün önce aynısnı bana yaptılar grup olmuşlar , Cheats reporttan gateye mob çeklerine senin dediğin olayların hepsini video'layıp gönderdim incelenecektir dendi adamlar hala orada aynı şekilde devam ediliyor,Bakalım ne zaman önlem alacaklar,gereken yapılması gerekiyor ,bakalım ne zaman yapacaklar

Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Belirttiğiniz duruma ait bir kanıt sunar mısınız ?
    Bu hesabımdan değil başka bir hesaptan yollamıştıım. Sorun burda kanıt değil kanıt istiyorsanız diğer insanların yazıp report ettiklerine bakabilirsiniz? Tabi ilgileniyorsanız.....

Quote Originally Posted by nostalqia002 View Post
    1-Hiç uyumuyoruz. 2- Illegal hiçbirşey kullanmiyoruz. (Eğer şüpheniz varsa en ufak illegal birşey açip,yapip gm ekibinin çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz.) 3-Milyonlarca kişi şikayet etsede ben illegal birşey kullanmiyorsam neden banlanacakmişim? / tamamen legal ve elle kasmaktayım.
    4-Gm ekibi hertürlü incelemede tabiki bulunabilir çekineceğimiz sakınacağımız hiçbir illegal aktivitemiz yoktur.
    5- Delos bir pvp - pvm alanıdır ekibinizi kurup gelip savaşarak slotu tabiki alabilirsiniz. Baltalarınızı kapın gelin. Bekliyor olacağız. İmza ; SULH
    Ya cok boş muhabbettesin 2 ay öncesine kadar tek slot kasıordunuz hammerde videolarını cektik programla kasıordunuz char sabitti boşuna savunma yapma ha tamam delos sizin olsun Agır issizsiniz geciminiz oradan gelior bir şey diyemem garibanlık işte şimdi pc başındasınız keşke ölseniz clanca

Junior Member
    Öncelikle Günaydınlar İyi Bayramlar v.s Ben Fatih Cerrah Provake T3R1 fado06 v.s gibi çarların sahibi sizlerin şikayetlerini gördüm değerlendirdim sonuç olarak dar düşüncelerinizle yazmaya çalışdığınız mantık dışı şeyleri okumadım zira meslek lisesi mezunu adamım o kadar okusam ne işim var oyunda öncelikle sırf SULH klanıyız diye bize ana avrat söven sizsizniz uzlaşmak için pm atıp tel. ts. dc. vs gibi ortamlarda uzlaşma arayan ben oluyorum gün aşırı anamıza sövüyosunuz çoğu umrumuzda olmuyo ama geçen gelen bi yabancı user doğrudan pis TÜRKLER diye sövünce bu dokundu şuana kadar Allaha ve Irkıma Sövenlerin ssleri 30 olmuşdur sadece bana diğer arkadaşlarımı saymıyorum bile bize ksper diyosunuz videosunu ksc sini alıp banlattığımız ksper sayısı söylenemeyecek kadar çok yani bi nevi sizlere faydamız var amme hizmeti yapıyoruz yaranamıyoruz adamalar yorulmasın diye magic ts holy v.s itemleri siz kıymetli oyuncular zaman kaybetmesin diye kasıyoruz satıyoruz yemediğimiz laf kalmıyo cz de biff giriyoruz bizi kesmek için adamlar orduyla geliyo diğer elemanlar izliyo onlara dokunan yok bizi kesiyolar demek ki gücü yeten yeteneymiş kusura bakmayacaksınız abisini ablasını arayıp bizi kesiyorlar abi diyen adamlar mümkün mertebe selzenişde bulunmasın şurda 3 sayfa yazı var kesin bunların yarısı banlanan ve sw ye yeni gelen ksperlerdir size göre GM ler hiç bi iş yapmıyo evimde 3 pc var her işe gidip geldiğimde 2 si dc oluyo proxy v.s varmı diye kontrol amaçlı dc yiyorum 1 aydır böyle gıkımı çıkarmadım varsa illegal bişey ben banlanmaya razıyım saygılar sunar iyi oyunlar dilerim.(bu arada o yabancı useri biff de koruyan Türk klanları kesmeyen orklarda var hepsi Türk)

Senior Member 67MaNYaQaDaM67's Avatar
    Nickname
    67MaNYaQaDaM67
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    delos a gittim o ara tel geldi net gitti girdim oyuna 50 taş 46 olmuş soruyorum cevap yok SULH clanından CERRAH'a
    bana rez istiyor musun diyor yok dedim yine clanındaki priest 4 taşa rezledi

neymiş delosa gelmeyecekmişim resmen ambargo koymuşlar
    magic hammer pus a mı konuluyor trade mi kapatılıyor ne yapılıyorsa yapılsın bu ve bunun gibiler ekmek yemesin böyle saçmalık görülmedi
    tek bu areste var sanırım bu cinsler

https://hizliresim.com/nlzvk0
    https://hizliresim.com/qv6g35

Senior Member 67MaNYaQaDaM67's Avatar
    Nickname
    67MaNYaQaDaM67
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    teşekkürler gm bey inşallah devamı gelir

Member MinOreSty's Avatar
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 67MaNYaQaDaM67 View Post
    ben humanım valla geçen ts kascaktım baktım onlar orda tek tek kestigimden slotları bozuldu sonra karus charla geldi kestim onuda sonra geldi human charla o da tek tek kesmeye başladı epey ugraştılar yani bırakmıyolar vatandaş 2 magic hammer ts kassın
    Quote Originally Posted by 67MaNYaQaDaM67 View Post
    delos a gittim o ara tel geldi net gitti girdim oyuna 50 taş 46 olmuş soruyorum cevap yok SULH clanından CERRAH'a
    bana rez istiyor musun diyor yok dedim yine clanındaki priest 4 taşa rezledi

neymiş delosa gelmeyecekmişim resmen ambargo koymuşlar
    magic hammer pus a mı konuluyor trade mi kapatılıyor ne yapılıyorsa yapılsın bu ve bunun gibiler ekmek yemesin böyle saçmalık görülmedi
    tek bu areste var sanırım bu cinsler

https://hizliresim.com/nlzvk0
    https://hizliresim.com/qv6g35
    Çok basit bir şey var yapılması gereken bu rezleme konusunda;

Rezlendiğinde ölen char sahibinin ekranında bir onay kutusu belirecek, gelen rezlemenin kaç taşa kaldırdığı (yani yüzde kaç exp geri dönüşümlü kaldırıldığı) bilgisi bu kutuda yazacak, onaylarsa kalkmış, rezlenmiş olacak, onaylamazsa yatmaya devam edecek bu kadar basit...

Bu rezleme olayları lunar savaşındaki baskından sonra da çok kişiyi mağdur ediyor. Townda market kurmuş afk kalmış charlar baskında yattıkları zaman rezleniyor ve taşlar havaya uçuyor (aynı zamanda açgözlülerin çantasına doluyor)

Bir güncelleme. Küçük bir güncelleme sadece...