Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 43
    Senior Member 67MaNYaQaDaM67's Avatar
    Nickname
    67MaNYaQaDaM67
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by emi_bXwEGJZA View Post
    kesinlikle artık katlanılamaz bir hale geldi... inanılmaz aç gözlüler boş olan slotlara bile saldırıyorlar. en iyisi mağdur olanlar toplanıp gidelim alalım slotu ellerinden...
    vardiya listesi ayarlayın 30dk takılak

toplanıcaz 50 kişi giricez bunun başka açıklaması yok sonrasında ne yapacağımıza bakarız...

Valla uzun zaman önce ben videoyla report ettim fakat yönetici çok komik cevaplar verdi. Oyun resmen yöneticilerin desteğiyle birkaç kişinin tekeline girdi, ilgilenme yok, cevap verme yok. Belli ki bu adam korunuyor ve yaptıklarına göz yumuluyor.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by boxzastahor536 View Post
    Oyun resmen yöneticilerin desteğiyle birkaç kişinin tekeline girdi, ilgilenme yok, cevap verme yok. Belli ki bu adam korunuyor ve yaptıklarına göz yumuluyor.
    Belirttiğiniz duruma ait bir kanıt sunar mısınız ?

Junior Member
    Bu arkadaslari bende biliyorum. Beni de cok kestiler. Hem de onlarin slotuna saldirmamama ragmen...
    Ben magic hammer kasmiyorum, ts de kasmiyorum. Akreplerde takiliyorum, adam geliyor durduk yere bana vuruyor...
    Bu durum her ne kadar sinir bozucu da olsa, baktiginda illegal bir durum oldugunu zannetmiyorum.

Kesilmeme vs. sinirlenmiyorum ama, ya kardesim neden kesiyorsun diye pm attiginda, sana verdigi keyfim oyle istiyor, sktir git, kaybol vb. seklinde kibirli ve kaba dil beni sinir ediyor.

Ama iste herhalde biz kibar ve saygili sekilde her pm e cevap verdigimiz icin her 'insan gorunumlu' yaratigin ayni sekilde ayni hassasiyette cevap verecegini saniyoruz. Ama oyle olmuyor ne yazik ki...

Hayir adam cagirmasina cagirirsin, ares gibi bir serverda onlari kesecek zibil tane adam var ama pek derdi o degil zaten. Kestirmeyecegim diyosan o en fazla 1-2 saat olur. Kimse orada iki magic hammer kasacagim diye 5 saat bulunma zahmetine girmez mantikli olarak.

Eminim cogu emekli issiz kisilerdir oyle 24 saat kastiklarina gore baska bir aciklamasi olamaz.
    Hayir, sen zaten bi katta kasiyosun o kata da kimse ks atmaz. Ama senin bulundugun kattan 4 kat yukari ya da asagida kasan garibanlarin slotuna gidip cokmenin mantigi nedir buna anlam veremiyorum. Amacin eger vakit kaybetmemek ise bunu alt ust icin belki yapabilirsin, ama 4 kat cik gel yapana kadar zaten kaybediyosun o vakti.

Madem ben kesemiyorum o kati, o zaman kimse kesemesin modunda obsessive sorunlu kisilige sahip olduklarini dusunuyorum bu insanlarin..

Aciyorum onlara cunku o zindanda 7/24 ayni slotu donup duruyorlar. Emekli oldugu icin belki de aylik parasini bu sekilde cikariyordur kim bilir. Ne diyebilirim ki.

Benim sikayetci olan arkadaslara tek tavsiyem, moradonda bu adamlardan ts, magic hammer vb. gibi item mumkun oldugu kadar satin almamalari olur.
    Last edited by Atomic_bond; 10-10-2018 at 07:14 PM.

gidip baskın yapsak daha mantıklı olur mağdurlar toplansın gidelim indirelim alayımızı kesecek değil ya... zaten cz de borusu ötmediği için orda gelip ezik çarlar kesip tatmin ediyor kendisini...

bugün anladım bu adamlar illegal program kullanıyorlAR. biraz önce ordaydık. human priest getirdi karus olduğu halde human priestten heal alabiliyor. sorduğumuzda ne kullanıyosun diye ''biz 70 gbyi boşunamı verdik'' dedi??? bir yerlere paramı veriyor??? yaratıklara takılmadan geçebiliyor. gm ler birşey yapmanız lazım. buna bilerekmi göz yumuyorsunuz????

Seni aydinlatayim. Gidiyorsun kendine bir tane dark knight mace +7 aliyorsun ondan sonra geliyorsun. Istersen pm at bende bir tane satilik var fazladan.

yaratıklara takılmadan içlerinden geçebilmeni ve ortadaki duvar bloğunun içinden geçmenide açıkla o zaman ???

bayağı tbl kullanıyosunuz bütün herkes biliyor bunu