Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 43
    Junior Member

Angry Ares Delos Shadow ve TS slotundakilere birşey yapacakmısınız ?

1.Adamlar 7/24 orada aktif kasıyorlar hadi elle kastıklarını varsayarak söylüyorum Hiç mi uyumuyor bu arkadaşlar .
    2.Adamlar wallhack kullanıyor mob block veya diğer engellere takılmadan geçebiliyor.
    3.Bu arkadaşları kaç clan veya kaç üye şikayet etti hala gereği yapılmadan farm yapıyorlar ve ayrıca moba ks atınca adamlardaki bot atak yapmıyor bir üst kata çıkıyor.
    4.gereğinin yapılması için her hangi bir yetkili GM biraz incelemesini yapsın sonra gereğini yapacaktır .

1-Hiç uyumuyoruz. 2- Illegal hiçbirşey kullanmiyoruz. (Eğer şüpheniz varsa en ufak illegal birşey açip,yapip gm ekibinin çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz.) 3-Milyonlarca kişi şikayet etsede ben illegal birşey kullanmiyorsam neden banlanacakmişim? / tamamen legal ve elle kasmaktayım.
    4-Gm ekibi hertürlü incelemede tabiki bulunabilir çekineceğimiz sakınacağımız hiçbir illegal aktivitemiz yoktur.
    5- Delos bir pvp - pvm alanıdır ekibinizi kurup gelip savaşarak slotu tabiki alabilirsiniz. Baltalarınızı kapın gelin. Bekliyor olacağız. İmza ; SULH

Junior Member
    Quote Originally Posted by nostalqia002 View Post
    1-Hiç uyumuyoruz. 2- Illegal hiçbirşey kullanmiyoruz. (Eğer şüpheniz varsa en ufak illegal birşey açip,yapip gm ekibinin çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz.) 3-Milyonlarca kişi şikayet etsede ben illegal birşey kullanmiyorsam neden banlanacakmişim? / tamamen legal ve elle kasmaktayım.
    4-Gm ekibi hertürlü incelemede tabiki bulunabilir çekineceğimiz sakınacağımız hiçbir illegal aktivitemiz yoktur.
    5- Delos bir pvp - pvm alanıdır ekibinizi kurup gelip savaşarak slotu tabiki alabilirsiniz. Baltalarınızı kapın gelin. Bekliyor olacağız. İmza ; SULH
    Aga Cheats Reporta videolu bir şekilde duvardan geçişinizi attım eğer ban yemezseniz de ne diyeyim güzelce kullanın o zaman

Gm ekibi her türlü incelemeyi yapacağına eminim eğer en ufak hile varsa banlayabilirler. Ama şöyle bir durumda var 50 liralık 3 5 megabitlik internetinizle kalkip duvardan geçtin hilesin öylesin böylesin diyorsunuz. Neyse münakaşaya girmeye gerek yok. Ben kendimden eminim. Nokta

Junior Member
    Quote Originally Posted by nostalqia002 View Post
    Gm ekibi her türlü incelemeyi yapacağına eminim eğer en ufak hile varsa banlayabilirler. Ama şöyle bir durumda var 50 liralık 3 5 megabitlik internetinizle kalkip duvardan geçtin hilesin öylesin böylesin diyorsunuz. Neyse münakaşaya girmeye gerek yok. Ben kendimden eminim. Nokta
    Kendinden eminsen forumda işin ne ? ve küçümsediğin netimin hızı 80 mb velhasıl kelam yarasına tuz basılmış gibi forumlarda gezme kardeşim ben de eminim sen de bot var ve sadece ben değil bunu delosa gelen herkes söylüyor ayrıca videoda sabittir.

Hala burdayim 1 sene sonrada burda olacağim o yuzden hadi kardeş ilerle

Junior Member
    Adamin oto loot perisi yok slotu toplu kesiyor kutulara bile bakmadan gidiyor. Bu adamlarda illegal program mevcut gereken yapilmali

Junior Member
    areste rahatsız olmayan kalmadı bu adamlardan ama koca oyunda farmı delosa sıkıştırırsan bu tip şeyler yaşanması da doğal

Senior Member 67MaNYaQaDaM67's Avatar
    Nickname
    67MaNYaQaDaM67
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    ben humanım valla geçen ts kascaktım baktım onlar orda tek tek kestigimden slotları bozuldu sonra karus charla geldi kestim onuda sonra geldi human charla o da tek tek kesmeye başladı epey ugraştılar yani bırakmıyolar vatandaş 2 magic hammer ts kassın

kesinlikle artık katlanılamaz bir hale geldi... inanılmaz aç gözlüler boş olan slotlara bile saldırıyorlar. en iyisi mağdur olanlar toplanıp gidelim alalım slotu ellerinden...