Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Pre bitti dc oldum..

Bugun premin son saatleri idi çok iyi takip ediyorum normalde dc yiyen biride değilim.internetimide benden başka kimse paylaşım yapmıyorum. Gelim konuya şansmı bana mı denk geldi bilemem yada kastimi oldu. Prem bittikten 2 dakika sonra ne lag girdi nede oyunda kasma oldu 2 pc kullanıyorum ve prem biter bitmez dc yedim .
    Bu bir şansmı ?diğer pc de ki karektermde hiç bir sorun bulunmadı bunda bir art niyet aramıyorum ama bu şans olduğuna da güvenemiyorum . Bir iki saat pazarda dursun alırım pre dediydim ama böle olunca inadın içine kurt düşüyor

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Premium bittikten sonra sunucu kapasitesi tam dolu ise premiumlu kullanıcı girmeye çalıştığında premiumsuz kullanıcıyı oyun dc ediyor. Yani bence sistem bu şekilde işliyor.

Senior Member karalama2001's Avatar
    Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Hayırlısı be gülüm...

Senior Member FFelipeMelo's Avatar
    Nickname
    Scarface
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Scarface
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by eddy3127 View Post
    Premium bittikten sonra sunucu kapasitesi tam dolu ise premiumlu kullanıcı girmeye çalıştığında premiumsuz kullanıcıyı oyun dc ediyor. Yani bence sistem bu şekilde işliyor.
    Hayır. Bizzat manes 2 de en kalabalık olan serverda premiumum bittiği halde res gelene kadar 3 gün oyunda kaldım. Arkadaşın dc si ya tesadüf yada net kopması sonucu.
    Düşmanlarınızı sevin çünkü kusurlarınızı yalnız onlar açıkça söyleyebilir.
    - Benjamin Franklin

Galatasaray

Banned
    3 gün dc olmadan nasıl oyunda kalabiliyorsunuz? İss ney sizin? Bodrumda ttnet ve superonline denedim dc oluyordum günde 1 kez garanti. İstanbul dayım ttnet var günde 1 kez dc garanti.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by eddy3127 View Post
    Böyle bir sistem bulunmamakta. Premium üyeliğiniz bittiğinde oyundan bizim ya da sistem tarafından otomatik düşürülmeniz gibi bir işlem yapılmamaktadır.

Şaşırdım dediğin çok mantıklı umarım daha iç açıcı açıklama yapılır

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Böyle bir sistem bulunmamakta. Premium üyeliğiniz bittiğinde oyundan bizim ya da sistem tarafından otomatik düşürülmeniz gibi bir işlem yapılmamaktadır.
    Ayda yılda belki bana denk gelmiştir şans işidir belkide kasıtlı bir şey yapıldı demiyorum asla böle bişey başıma geldi sistemdenmi kaynaklı benden mi sistem olmadığını söylediniz teşekkürler açıklama için

prenium bitti dc olursa yüklerim dedim 1 hafta ful oyundaydım gecen resete kadar oyunda kaldım reset sabahı preniumsuz girdim 2 günde öyle kaldım sonunda pc dondu pc ye reset atmak zorunda kaldım prenium yükledim internette anlık kopmalar oluyor saniyelik pc nin biri dc olurken diyeri lag girmiş gibi bekliyor fakat dc olmuyor tamamen şans işi

Quote Originally Posted by HaylazSerseri33 View Post
    prenium bitti dc olursa yüklerim dedim 1 hafta ful oyundaydım gecen resete kadar oyunda kaldım reset sabahı preniumsuz girdim 2 günde öyle kaldım sonunda pc dondu pc ye reset atmak zorunda kaldım prenium yükledim internette anlık kopmalar oluyor saniyelik pc nin biri dc olurken diyeri lag girmiş gibi bekliyor fakat dc olmuyor tamamen şans işi
    Anladım teşekkür ederim cevabın için
    Şansa bağlı olduğunu varsayıyorum
    Çünkü başıma ilk defa geldi
    Acaba dedim yeni bir sistem oluştuda bizlerin haberi yokmu merakımdan yazdım

Tags for this Thread