Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 43
    Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest

Arrow Skill Açma Mevzusu Hakkında

Çok eski serverlarda pek maliyeti olan bir şey değil lakin yeni serverlara başlamak isteyen oyuncular için tam bir baş belası.
    Materyallere belli başlı ekipler haricinde ulaşımın imkansız olması maliyeti 3-4 kat artırıyor.
    Bugün oturup Manes serverında bir Buffer Priest kasmak isteseniz sadece skillerini açmak 1-1.5 aylık etkinlik ödüllerinize mâl oluyor. Karakterin diğer ihtiyaçlarına hiç girmiyorum bile.
    Skilleri kapalı olan insanlar PK'yada çıkmaya çekiniyor haliyle. (Partilerden haklı olarak tepki görüyorlar).

Bu konuda bir yenilik düşünülüyor mu acaba ?. İyi forumlar.

skil açmak için gerekli itemler npc de satılsa yada skil görevler eklense görev bitiminde skil açılsa sorun kalmaz

KOREkoda skill açma spell stone powder ile oluyor bir ara ptch geldiğinde bazı şeyler buga girmişti geçen yıl nisan galiba açıcaktım bulamadım pazarda çok üzülmüştüm 60 key 210 küsürat milyar expti günlük quest görewi taş+1milyon exp filan veriyordu tam olması gereken knight geldi dedim çatttt res geldi düzeldi ASAS

Senior Member TurkBlade's Avatar
    Race
    Karus
    Bence de daha kolay olsa fena olmaz. Özellikle yeni sunucular için güzel olacağını düşünüyorum.
    Kim demiş Avrupa insanı medeni?
    Ne edep var ne hayâ çırılçıplak bedeni!
    Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
    Desenize hayvanlar bizden daha medeni!

Senior Member
    Skil açma sistemi gayet iyi değişmesine gerek yok.

Banned
    Quote Originally Posted by KHD View Post
    Skil açma sistemi gayet iyi değişmesine gerek yok.
    Zerre ilgin olmayan konuya sadece muhalefet etmek için yazıyorsun. Tıpkı geri kalan postların gibi.
    Senin gibi oyuncular varken buga, hileye gerek yok.
    Aslında şaşırıyorum koreko forumuna girip bu ne lan böyle skill mi açılır yapsanıza uskodaki gibi yazmanı ve oraya da muhalefet etmeni beklerdim.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Yeni sunucular için değişmesi taraftarıyım. Daha kolay elde edilebilen, pek maliyeti olmayan eşyalarla skillerin açılabilmesini destekliyorum.

Senior Member
    Nickname
    Vadaaaa
    Class
    KO -> Mage
    Kolay yapılana kadar direk o levele gelince direk açılsın o zaman olma mı?

Junior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Konuyu desteklemekle birlikte sayın gm ve mod arkadaşlara bir soru sormak istiyorum. Bu skill açma konusu Kore sunucusunda olduğu gibi kendi sunucularımıza da gelme planı var mı?

Senior Member
    Quote Originally Posted by tec_FqlsXTGy View Post
    Zerre ilgin olmayan konuya sadece muhalefet etmek için yazıyorsun. Tıpkı geri kalan postların gibi.
    Senin gibi oyuncular varken buga, hileye gerek yok.
    Aslında şaşırıyorum koreko forumuna girip bu ne lan böyle skill mi açılır yapsanıza uskodaki gibi yazmanı ve oraya da muhalefet etmeni beklerdim.
    Ben Koreko da oynamıyorum. Usko da oynuyorum. Defalarca skill açtım. Ben pk alanların da aktifim itemli itemsiz her Alan da oynarım.Skill açtırmak için emek vermek lazım bunu savunuyorum. Skill itemleri piyasayı canlı tutuyor sende item yap sende emek harca kıskanma sende sahiplenmek kazanmak için mücadele ver.Yorumlarımı zorla okumuyorsun. İkili tartışmalara girip birbirimizi kırmaya gerek yok.