Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Exclamation OTP mail adresi değişikliği için mail gelmiyor

Herkese merhabalar. Öncelikle uzun zamandan sonra knighta dönüş yapanlardan biri de benim . Ancak pişman oldum. 1. si OTP kurmak için otp sitesinden mail dıoğrulaması için mail gelmesi için gerekli işlemleri yaptım. Mail yaklaşık 3 gündür gelmedi. Daha sonra madem öyle mail adresimi nttgame sitesinden değiştireyim dedim. Onun için yine mail doğrulaması istiyor. Bu mail de gelmedi. Acaba mailimde mi bir problem derken başka bir mailimden mail atınca saniyesinde geldiğini gördüm. Bu konuyu 3 gündür support nttgame ile görüşürüyoruz. Ancak benden oyuna kayıt olduğum tarihi günü gününe istiyor ve ESN kodlarını paylaşmamı istiyor. Allah aşkına mantıklı bir moderatör gelsin şunu bir cevaplasın . Ben 6-7 sene önce açtığım ve 6-7 senedir oynamadığım bir charın bilgilerini nasıl hatırlayabilirim . Maile girdim bomboş zamanında silmişim demek her şeyi. Ben şimdi OTP kuramıyorum ve yardımcı olamıyorlar. 2. sorunuma geçiyorum. Oyunu oynamaya başlar başlamaz bir karakteri 60 lwl yaptım . Ancak master görevi açılmadı . Ben de kasmaya devam ettim 70 lwl oldu. Master görevi yok ben bunu da destek bölmüyle paylaştım. El insaf 10 gündür bir iş halledilemiyorsa bu firma kurumsal olamaz arkadaşlar. Benden video, foto ne istedilerse attım. Oyunun hatası olduğu belli . Bana verdikleri cevap siz bu görevi yapmışsınız. Yapmış olsam zaten master açılır. Sıfırlıyım mı diyor görevi. Sıfırla diyorum 2gündür cevap yok. Yıl 2018 ve hala bu kadar yavaş işleyen kurumlar var. Biz de hala bu oyuna para yatırıp emek sarfediyoruz. Boş yer e ban yiyenler mi dersin bu kadar yavaş işleyen destekler mi dersin . Her türlü sorun sıkıntı bu oyunda. 10:00 ile 18:00 arası çalışan bir firma benim soruma saat 17:00 da cevap veriyor. Ben cevap verene kadar işlem diğer güne uzuyor. Ya arkadaş yazın orda diyinki numaranız nedir beyefendi arayalım. Anında size destek olalım iş bu kadar ya.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Kullanmış olduğunuz mail adresi (hotmail,gmail,outlook vs) hangisi?

Junior Member
    hotmail.com