Results 1 to 4 of 4

Bana exp mi geri verin

Rosetta da dun oyun çöktü çoğu car yatti ntt telafi olarak % 10 exp eventi yapmış kendileri cok comert tir ben neden sizin yüzünden exp kasayim neden genie alayim ben telafi istemiyorum giden exp geri verin
    Last edited by AlonsoPedroLopez; 09-11-2018 at 10:02 AM.

Senior Member CagriiBey's Avatar
    Nickname
    LeadersPsycho
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    TheJesterClub
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by morian22 View Post
    Rosetta da dun oyun çöktü çoğu car yatti ntt telafi olarak % 10 exp eventi yapmış kendileri cok comert tir ben neden sizin yüzünden 5 eşşek gibi exp kasayim neden genie alayim ben telafi istemiyorum giden exp geri verin
    Saat 12:30da maradon sundirese gel vereyim expini kardeşim. Yazık günah. Koca server'da sadece senin exp kaybın var allah allah şaşırtıcı..
    Kendinden kaçtığın bir yoldur hayat. Geriye dönersen deliye dönersin.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Forum üslubunuza bu şekilde devam etmeniz durumunda hesabınız süreli/süresiz olarak kullanıma kapatılacaktır. Burası sokak ağzı ile konuşabileceğiniz bir alan değil. Bir probleminiz yada bir sorununuz var ise bunu güzel bir üslup ile dile getirmelisiniz. Aksi taktirde alacağınız ceza kaçınılmaz olacaktır.

Ayrıca, daha önceki konuda tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sunucuya özel yapılan %10 Exp Np ve Exp Jackpot etkinliği haricinde herhangi bir telafi yapılmayacaktır. Lütfen spam konularına devam etmeyiniz.

İyi forumlar!