Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by NeedB View Post
    bilinen nickleri ile event dışında daha hiç yakalayamadım gm'leri. sırrı ne nerde bağdaş kurup bekliyon.
    Göklerden gelen bir GM vardır

Junior Member
    Quote Originally Posted by oflu44 View Post
    Herkese merhabalar. Haksız yere kazanç sağlayıp insanların emeklerini hiçe sayan insanları haliyle CR bildiriyoruz ve bu durum sonucunda son zamanlarda GM' lerin (başta Patheoz olmak üzere) SHOW yaptığını bilmenizi isterim. Her gün en az ortalama 2 kez CR 'ye konu bildiren birisi olarak söylemeliyim ki oyunun sağlıklı bir şekilde oynanabilir hale getirilmesi için çalışmalar son hızda devam etmekte. Zaman zaman aksilikler yaşansa da durum şimdilik böyle. Bu durumu paylaşmak ve CR olumlu veya olumsuz geri bildirimler için CR çalışanları ve başta GMPATHEOZ olmak üzere bütün GM arkadaşlara teşekkür ediyorum. Kolay gelsin ...
    çalışan sensin o değil işi sahada yürüten sensin maaşı alan o uyan uykudan !!!

Junior Member
    k0xperi yakalayıp cr yr şikayet eden e 10 cash verilmeli
    yoksa yanımdan geçse de umursamam çunki benim görevim değil.

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by asdaspepas View Post
    k0xperi yakalayıp cr yr şikayet eden e 100 cash verilmeli
    Evet ödül verilmesi teşvik amaçlı olabilir destekliyorum. Ancak bana dokunmayan yılan bin yaşasın kısmına katılamayacağım. Adalet sağlanması gereken bir olgudur her kişinin bu olguda yerinin olduğunu düşünüyorum. Oyunun en kötü dönemlerinde oynayan birisi olarak hiç bir şekilde banlatamadığımız insanlar vardı bu oyunda ister video çek ister KSC al report et farketmiyordu. Şuan ise şikayetlerimize bir aksiyon alır durumdayız. Ben bu durumdan memnunum. Oynadığım oyunu sağlıklı bir şekilde oynamak için de elimden geleni yaparım. Günde kim bilir kaç tane TPT hesap açılıyor. Bu olaya tek taraflı bakmamak gerekli diye düşünüyorum. Ayrıca olan serverlara steamı da dahil edersek her gün bir çok TPT hesap açılmakta. Bunları tek tek anında banlamak mümkün değil bence. Yetmediği durumda da tanık olduğum durumlarda şikayetimi belirtip aksiyon alıyorum. Sen eğer umursamam diyorsan da senin fikrindir saygı duyarım.

Senior Member
    Quote Originally Posted by asdaspepas View Post
    k0xperi yakalayıp cr yr şikayet eden e 10 cash verilmeli
    sakın öyle birşey yapmayın adam fake char açar kendi ifşalar 10 cash için