Results 1 to 4 of 4

Post Haksız yere TPT

2 Gün Önce Partimdeki bir adamın koxp açması sonucu benim hesabım banlandı tickted atıp durumun izzihatını yaptım.Ticket cevabı aşağıdaki şekildedir..

Merhaba,

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Böyle bir yaptırımı hesabınız için uygulamak bizim için de gerçekten üzücü ancak bunun geçerli bir sebebi olduğunu anlamanızı istiyoruz.

Oyun yöneticilerimiz tarafından 3. Parti Araçları kullandığınız/bulundurduğunuz tespit edilmiş ve bunun sonucu olarak hesabınız sınırsız olarak yasaklanmıştır. Üçüncü parti araçlarının kullanımı ve bulundurulması Davranış Kurallarımıza aykırıdır.

Gelecekte böyle bir durumla tekrar karşılaşmamak için lütfen Kullanıcı Sözleşmemize göz atınız:

http://www.nttgame.com/tr/corporate/useragreement

Üzgünüz ki bu konuda herhangi bir delil paylaşımı Oyun Yöneticilerimizin kimliğini tehlikeye atabilir ya da diğer oyunculara rahatsızlık verebilir. Bu nedenle daha fazla detayı sizinle paylaşamıyoruz.

Saygılarımızla,
    NTTGame Destek Ekibi

Hesabınızda 3.Parti uygulama kullanılmıştır diyor . Anlamıyorum yani kullanmadığım bişey için neden böyle bi tpt yedim

Konu hakkında bilgi sahibi olan kimse varmıdır ?

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Destek ekibini üzmüşsün reis, üzülerek banlamışlar. İşin şakası hatalı banlamayı çok nadir gördüm, zaten destekte cezanızda hata olmadığını belirtmiş 1+1 varken yeni bir hesap aç.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Durumunuz ile ilgili forum üzerinden herhangi bir destek/yardım alamazsınız.
    Hesabınız ile ilgili nihai karar, gerekli kontrollerin ardından tarafınıza bilet sistemi üzerinden verilmiştir. Bu konu ile ilgili itirazlarınızı lütfen destek sistemi ile devam ettirin.

İyi forumlar!