Results 1 to 7 of 7
    Banned
    Infractions
    0/2 (20)

Forumdaki agresiflik

1yildir forumdayim masallah herkes bi sorundan yakiniyor cr sikayet bug cash server forumda iyi olan bir konu goremiyorum kimse guzel seyler paylasmiyor hangi konuya baksam adam yaka silkmis bikmis sorunun duzelecegindende umudu kalmamis 5yil snra duzelir diye cevaplar geliyor gm ark lar bide modlarda masallahi var her konuya azarlar gibi cevaplar bi havalar kapayin kardesim oyuncularin sorununu cozemiyorsaniz forumu . Adam konu aciyor mod arkadaslar oyle bir cevap veriyorki adam actigi konudan soguyor. Bir konuda 500tane adam cevap yazmis ama 1mod 1gm geliyor ve sanarsiniz 500tane adam gerizekali 1gm mod arkadas akilli binlerce oyuncu hicbir halttan anlamiyor ama 1mod anliyor bumu yani ? Ciddiyim ya gidin istifa edin millet kurtulsun sizsen yada adam gibi forumla insanlarla ilgilenecek kadro olusturun konumada hicbir mod gm cevap yazmasin. Okusun idrak etsin yeterli kimsenin tavsiyesinede ihtiyacim yok benim bildigim bana yeter nokta

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    ya modlar gayet iyi onlardan benım bir sıkıntım yokda çok bilmiş bilmiş yorumlara gm mod edasında gelenlere bi ayar oluyorum o klavyenın tuslarını tek tek tek gözlerıne sokasım gelıyor tiksindim öyle adamlardan bugun bi konu açtık adam bizi reklamcı yaptı D gülermisin ağlarmısın bizim insanımıza fazla iyilik yaramaz

Junior Member
    valla haklısın ben şahsen sorunlara bu kadar duyarsiz bir oyun şirketi daha görmedim
    para veriyoruz oyuna sorunları dile getiriyoruz inanaılır gibi değil ama nafile oyunda bi ton sorun var çözmüyor adamlar
    inadina mi sorunları çözmüyorlar,evet bence bu oyuna para yatiran insanların siniruclarina dokunmak hoşlarina gidiyor
    nttgame bu oyuna bundan fazlasını veremiyor 1 adım ileri gidemiyor
    oyun kısırdöngüye girmiş bütün slootalar parsellenmiş oyun rant kapısı olmuş
    1 yil oldu bende pre cash vs almayi biraktim oyuna zaman bulursam ft jr giriyorum

Senior Member
    aynı konunun hakaretli versiyonu vardı bugün senin açtığın banlanmamışsın işte daha neyden şikayet ediyosun oyundan forumdan banlanıp burayamı kusuyosunuz ben mod olsaydım bugun açtığın ilk konuda banlardım seni dua et ben mod değilim

Junior Member
    hemen dua et

Senior Member LuxuryLife's Avatar
    Quote Originally Posted by Jujuka View Post
    aynı konunun hakaretli versiyonu vardı bugün senin açtığın banlanmamışsın işte daha neyden şikayet ediyosun oyundan forumdan banlanıp burayamı kusuyosunuz ben mod olsaydım bugun açtığın ilk konuda banlardım seni dua et ben mod değilim
    Keşke seni Moderatör yapsalardı.

Banned
    Örnek çok da en basitinden şu char silme olayı mesela. İnsanları gerizekalı yerine koyuyorlar. Biz server birleşiminden gelen charlar silinsin diyoruz. Mod adayı olan da mod olan da char id şifre otp paylaşan insanların charları silinmesin böyle bir şey olması mantıksız diye bir şey yazabiliyorlar.