Results 1 to 8 of 8

Unhappy oyunda düzen yok

Ya abi oyunda o kadar koxp kullanan varki adamlar onun sayesinde gb kasiyor para kasiyor pazarlarda bile adam 200 tane low clashh agac sc dc flash gibi şeyleri her zaman ayni nickdeki adamlar satiyor bunlari bir inceleseniz kesinlikle koxp olduğu ortaya cikar lütfen biraz düzen asayişi getirin şu gordiona

SABAH BASEDE N1k0 diye nickli adam blood a kurmuş adam suan folkda elini kolunu sallıyor valla helal olsun ne diyeyim

Junior Member
    Quote Originally Posted by melkor321 View Post
    sabah basede n1k0 diye nickli adam blood a kurmuş adam suan folkda elini kolunu sallıyor valla helal olsun ne diyeyim
    kardeşim bu serverin boş olmasinin tek sebebi gm lerdir cz ye çik 200 adam varsa 180 ni macro pedal tek tek report yap yapsan da birşey değişmiyor gerekli incelemeler yapilacaktir yazisini sadece yaziyorlar o o pedalci macrocular halen oyuna devam eder server farm serveri farm yapanlarin hepsi macrocu buna ksc videoya gerek yok 1 tane delikanli çiksin banlasin olnlari bak bu server nasil adam olur izle ama millete ban atacak yürekte yönetim yok bu oyunda

Quote Originally Posted by drobba View Post
    kardeşim bu serverin boş olmasinin tek sebebi gm lerdir cz ye çik 200 adam varsa 180 ni macro pedal tek tek report yap yapsan da birşey değişmiyor gerekli incelemeler yapilacaktir yazisini sadece yaziyorlar o o pedalci macrocular halen oyuna devam eder server farm serveri farm yapanlarin hepsi macrocu buna ksc videoya gerek yok 1 tane delikanli çiksin banlasin olnlari bak bu server nasil adam olur izle ama millete ban atacak yürekte yönetim yok bu oyunda
    +1 +1 +1 en son dediğin yere katılıyorum bunlarda o dediğini yapacak yürek yok çünkü başka player yok.
    Google trends gir wow ile kngihtı karşılaştırdım dağlar değil olimpos daği gibi fark

Junior Member
    Beyler server zaten NTT game değil Vendetta clanın serveri adamların dediği kadar var onlarda habersiz GM GİREMEZ bu servere onlar demezse adam banlanmaz bu serverde adamlar her platformda diyor zaten bu server vendetta serveri diye bifrost saati gmler bifrosta girsin ape slotlarında k0xper arayacaklarına delosta arayacklarına CZ de aopc bifrost krowazda base de andreamda macro ve pedalcıları temizlesinr dicemde tabi vendetta clanı izin verirse
    bu serverde ayak vurma skili kullanan warıorlar bile aynı anda hem ayak skili hem space tuşuna basarak havada uçarak ayak vururlar yönetim oyunun cırkını çıkarttı oynanacak durumu kalmadı onlarda farkında olduğu için illegal adamları temizlemek yerinde MİGROS CARREFOURSA GİBİ etkinlik yapıyorlar habire

NigLifunT human gatenin orda her zaman agac sc dc flash low class kücülme keki ve büyük buss satar dahada baika bişe satmaz 1 aydır bu nickdeki adamı incelesinler eğer kopx cıkmazsa ucu ben de tüm itemimi mi çöpe atacam

adam pazarda bile sağa sola dönüyor

Junior Member
    Quote Originally Posted by melkor321 View Post
    adam pazarda bile sağa sola dönüyor
    Dostum şuan bu hesaptan cheats report bölümünde adamın gm e bile 2 defa hakaret ksc si var 3 gün önce attım konuya cvb alamadan silindi adam ana bacı hakaret ediyor GM e hakaret ediyorr ilk bakan kişnin yazdığı şey gerekli inceleme yapılacaktır

Ya okulda öğretmene müdüre küfür etsen okuldan atılırsın

çalıştığın yerde bir yöneticiye küfür et işten kovulursun

devlet büyüklerine küfür et hapse düşersin tazminat ödersin

adam GM e küfür ediyor burda ise gerekli inceleme yapılcaktır yazıyorlar neyi incelicek anlamıyom fiziksel bir temas varmı yokmu onumu inceletecek