Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 52

Thread: Karakter silme

Hybrid View

Angry Karakter silme

Karakter silme işlemi ne zaman düzeltilecek? Serverlerin birleşmesinden önce 2 farklı serverde 2 farklı karakterim varken, birleştiğnde tek serverde 4 karakterim oldu. Yeni bir karakter açmak istiyorum ancak slotlar dolu. Slot boşaltmak için neden asıl amacı "karakter silme olmayan" CSS(Character Seal Scroll) kullanmaya zorlanıyorum?

Banned
    Server birleşiminden gelen karakterleri silme hakkımız olmalı, kimse de bana quest yapmak için girdin, yok tutunamadın,farmcı muhabbeti yapamaz. Char 10 lv pazara bakmak için açmıştım sonra da vazgeçtim bıraktım.
    Server birleşiminden gelen charları bedelsiz silebilmek hakkımız. Daha ne kadar bu haktan men edeceksiniz bizi?

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Yapacak birşey yok css alıcaksın.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Birleşen sunuculardaki can sıkıcı durumlardan bir tanesi, aslında birleşecek sunucularda npc yardımıyla istenmeyen karakterler birleşime dahil edilmemeli, ya da sundirese eklenecek bir eşyayı boş karakteri üzerine alan, giyen oyuncuların bu karakterleri birleşime dahil edilmeyecek. Cyper ring verilmeside olabilir fakat suistimal edilecektir.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Karakter restorasyonu mümkün olmadığı için şu an karakter silme işleminin yapılabilmesi mümkün değildir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Ben mümkündür demedim zaten, yıllardır orada duran kocaman DELETE butonu ne zaman işlev kazanacak diye sordum.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Bireysel olarak değil de bu konuyu genelleyerek düşünmemiz gerekiyor. Bir karakterin hesabı ele geçirildiğini düşündüğümüzde tüm karakterlerin silinebilineceğini unutmayalım. Üstelik; yine hesap ele geçirilmelerinde tüm bilgileri elde eden kişi, müşteri temsilcisi böyle bir hizmet verse (böyle bir hizmet verilmiyor.) kişi tüm bilgileri sağlasa ve hesaptaki karakterin silinmesini başlarsa yine aynı durumda zarara uğrayan karakterin asıl sahibi olacaktır. Bu ihtimallerin düşünülmesi gerekiyor. Böyle bir ihtimalin olduğu oyunda karakter silmenin getirilmesi mantıklı değildir. Daha önce bu konuları defalarca dile getirdi oyuncularımız, karakter silerken otp istenilsin, eşya kitleme istenilsin vb. konulardan bahsedildi. Ancak bizim milletimiz bunun da bir yolunu bulur, insanlar mağdur olur.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Bireysel olarak değil de bu konuyu genelleyerek düşünmemiz gerekiyor. Bir karakterin hesabı ele geçirildiğini düşündüğümüzde tüm karakterlerin silinebilineceğini unutmayalım. Üstelik; yine hesap ele geçirilmelerinde tüm bilgileri elde eden kişi, müşteri temsilcisi böyle bir hizmet verse (böyle bir hizmet verilmiyor.) kişi tüm bilgileri sağlasa ve hesaptaki karakterin silinmesini başlarsa yine aynı durumda zarara uğrayan karakterin asıl sahibi olacaktır. Bu ihtimallerin düşünülmesi gerekiyor. Böyle bir ihtimalin olduğu oyunda karakter silmenin getirilmesi mantıklı değildir. Daha önce bu konuları defalarca dile getirdi oyuncularımız, karakter silerken otp istenilsin, eşya kitleme istenilsin vb. konulardan bahsedildi. Ancak bizim milletimiz bunun da bir yolunu bulur, insanlar mağdur olur.
    Merhaba,

Tek bir örnek üzerinden değil de bu konuyu genelleyerek düşünmemiz gerekiyor. Bir karekterin hesabı ele geçirildiğini düşündüğümüzde tüm itemlerin aktarılabileceğini/silinebileceğini unutmayalım. Üstelik; yine hesap ele geçirilmelerinde tüm bilgileri elde eden kişi müşteri temsilciisi böyle bir hizmet verse(böyle bir hizmet verilmiyor.) kişi tüm bilgileri sağlasa ve hesaptaki tüm itemlerin takas/silinmesine başlarsa yine aynı durumda zarar uğrayan karakterin asıl sahibi oalcaktır. Bu ihtimallerin düşünülmesi gerekiyor. Böyle bir ihtimalin olduğu oyunda item takasının/silinmesinin olması mantıklı değildir. Daha önce bu konuları defalarca dile getirdi oyuncularımız, item silerken otp istenilsin, eşya kitleme istenilsin vb. konulardan bahsedildi. Ancak bizim milletimiz bunun da bir yolunu bulur, insanlar mağdur olur. Bu sebepten dolayı item silme/takasının derhal kaldırılması gerekiyor.
    Last edited by StaticVoidMainTR; 09-08-2018 at 03:10 PM.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Konuyu açan arkadaş gayet haklı. Bir yerlere yaranma amacıyla forumda post kasmayın. Bizim milletimiz diye milleti kötüleyeceğinize yaltaklandığınız yerlerin çözüm üretmemesine karşı çıkın. Koreko'da hiç hırsızlık işlemi olmadığından, herkes sütten çıkmış ak kaşık olduğu için var zaten karakter silme işlemi.Neymiş; hesap çalınırsa karakterler silinebilirmiş.

Junior Member
    koreko da oyun vatandaşlık numarası üzerinden alınıyor sıkıyorsa yap D: