Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Post Blocked for 3rd party tool in game by operator

Arkadaşlar öncelikle iyi geceler iyi forumlar.Hesabıma giriş yapıcakken bunu alıyorum bu nedir ? Biraz bakındıktan sonra illegal program kullanımı ile ilgili olduğunu okudum. Hesabımda illegal bişi kullanmadım neden böyle bişi almış olabilirim ?

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Hesabınız hakkında ayrıntılı bilgi almak ve itirazlarınız için destek ekibine bilet göndermeniz gerekmektedir.
    Destek ekibine bilet göndermek için en az 1 Npoint`e sahip olmanız gereklidir.
    Eğer kategori seçemiyorsanız kategori seçim ekranında CTRL+F5 kombinasyonu ile yenilemeniz yeterlidir.

Destek Sistemi

İyi ama kullandığım illeğal bi program yok

Senior Member
    Ringde char aldıysan ve aldığın char mimliyse banlanır.

Yan charda koxpla takılıp ana karaktere item dizmeye çalıştıysan banlanır.

İşten yeni geldiğim için olayın tam kaynağını bilmiyordum ögrendim kardeşişimin deruda ptye aldığı adam koxp açtığından dolayı banlanmış

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Abkhazian8191 View Post
    İşten yeni geldiğim için olayın tam kaynağını bilmiyordum ögrendim kardeşişimin deruda ptye aldığı adam koxp açtığından dolayı banlanmış
    Normal koşullarda partide bir hileci varsa parti üyeleri ceza almaz ancak parti üyeleri durumun farkında ve hileden çıkar amaçlı partide bulunuyorlarsa gm inisiyatifine göre ceza alırlar.

Eğer gerçekten de kardeşinizin dediği gibi bir durum varsa bilet atarak ceza indirimi talep ediniz diye önerebilirim ancak direkt olarak tpt kullanılmış veya bilinçli olarak partide bulunulmuşsa muhtemelen biletinize olumsuz cevap gelecektir. Bilet atıp cevap gelene kadar sabırla bekleyiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    kardeşin seni yiyor hacım. kardeşin açmış koxpu ben sana söyleyim

Senior Member
    Hep aynı senaryo.Kendi işte veya dışardayken kardeşler veya kuzenler koxp açar,koxp açılan partyde takılır veya küfür eder.O hesap sizinse sorumluluğu size aittir ve hesap tek kişiye aittir.Hesabını başkasına kullandırmak dahi suç diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin.Bu arada laflarım senin için değil yanlış anlama genelleme yaptım sadece.

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by tekdamar92 View Post
    Hep aynı senaryo.Kendi işte veya dışardayken kardeşler veya kuzenler koxp açar,koxp açılan partyde takılır veya küfür eder.O hesap sizinse sorumluluğu size aittir ve hesap tek kişiye aittir.Hesabını başkasına kullandırmak dahi suç diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin.Bu arada laflarım senin için değil yanlış anlama genelleme yaptım sadece.
    Tabi tabi tabi

Member mysterioo's Avatar
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Arkadaşım sadece msn koxp kullandığı için 5 yıl hesabı banlı kaldı (arkadaşım dediğim ben oluyom çaktırmayın) ki o zamanlar msn kullananlar hapse atılıyodu ona rağmen zar zor açıldı. Gerçekten koxp kullandıysan videolu kanıt falan almışlardır zaten. Umudunu kes açılmaz o hesap.