Results 1 to 9 of 9
    Senior Member
    Nickname
    SiRkRaLTuRk
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Nyarlathotep
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus

Angry Utc giriş problemleri ve etkinlik kapasitesi hakkinda

Merhaba her hafta açmak cuma günü bu sıkıntı ve stressi yaşamaktan bıktık.
    Öncelikle UTC giriş sistem çok vasat cidden daha ne kadar manuel olabilirdi
    düşünmüyor değilim.Kaç aydır olan şu etkinliğe 4ten fazla giremedim.
    Neden chaos gibi bdw gibi bir giriş sistemi yok ve neden az oyuncu girebiliyor
    resmen saçmalık ! Giriş sistemi neden mi değişmeli ?

# Çok fazla kişi npc etrafında olduğu için oluşan lag , kasma yüzünden tıklamak çok zor.
    # Macro , koxp ve diğer illegal 3.parti programlar ile girenler direkt önümüze geçiyor.
    # Oyundaki çok az olan adil orandaki şans dağılımı burada dibe vuruyor.Yani giremediğimiz için aramızdaki
    fark daha da açılıyor.( Bknz : Bdwde item olsada olmasada neredeyse eşit ap hp mp def vs. )
    # Oyuncu giriş sayısının artırılması kesinlikle gerekli.Hiç birini yapamıyorsanız bari bunu yapın cidden bu event kanayan bir yara
    haline gelmeye başladı.

Banned
    Hiçbir mmorpg de bir eventta böyle sınırlamalar olmuyor. Böylesine kısıtlı olmuyor. Çağdışı.

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    giriş lvl sınırı en az 83lvl olmak şartı ile 200 - 200 alınan oyuncular her ırktan 300 - 300 alınmaya başlayabilir.

Banned
    Sınır 83/1 olmalı ve limit arttırılmalı. Lv 83/0 biri olarak bunu destekliyorum.

Quote Originally Posted by tec_FqlsXTGy View Post
    Sınır 83/1 olmalı ve limit arttırılmalı. Lv 83/0 biri olarak bunu destekliyorum.
    kanka ben ardream çarı oynuyorum ve bana Kimera 7 dex epey lazım malum 7dex +9set yapınca epey etkiliyor.
    Bu konuda güncelleme gelicekti yada düşünülüyordu. eski çarlar kimera açık oynuyorlar ya onlar kapatılsın yada 83+ olsun

Banned
    Ardream char ın yanına 3 tane daha char açabiliyorsun. Bir tane 83/1 kasarsın. Uzun soluklu düşünmek lazım sonuçta mmorpg oynuyorsunuz. Yani en azından hala öyle olduğunu umuyorum.

Senior Member
    Nickname
    SiRkRaLTuRk
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Nyarlathotep
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Konuyu destekleyen ve destekleyecek arkadaşlara teşekkürler umarım bir yerlere ulaşabiliriz.

Senior Member
    Herkes buraya bile 10 tane charını sokuyo.Geçen yayıncı bir arkadaş göstere göstere yapıyodu canlı yayında.Yani sınır artınca yan charlarınızı daha rahat sokabilceksiniz.Böyle olunca piyasaya daha fazla item ve gb gerecek.Bu etkinliğe bence clan sisteminden çıkarken matematik sorusu soruyor ya.Aynı onun gibi birşey lazım.Üstten yazı geçince tıkla,ardından matematik sorusu ve hızlı olan girer.Kimse de yan charını sokamaz.Sokanın da ellerinden öpmek lazım

Giriş sınırı 83/1 olsun gerisi boş.

Tags for this Thread