Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Post Servera girişte beklerken DC yiyoruz

Selam, Oyuna premiumsuz giriş yapmak istersen saat 18:00 dan sonra mümkün olmuyor 200 lerden sıra sayıyor beklemek istiyorsun ama bu seferde server'a tam girerken DC atıyor. Bununla ilgili gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Ramazan IŞIK

Junior Member
    Evet girerken yaşanan rezaletin üstüne bir de böyle bir daha büyük rezalet var. İçler acısı durumda oyun.

Junior Member
    Selamun aleykum oncelikle rosetta de inde oynuyorum oyuna premiumsuz giriyorum girmek için sabah erken saatleri tercih ediyorum benim uyeliğimi jr saatleri sirasinda bilerek dc ettirdiğinizi düşünuyorum bu konuyu okyan gm lere sesleniyorum allahinizi sewiyorrsaniz bu olaya bi çözüm bulun charim durduk yere jr saaatleridne dc oluyor 20 gundur oyuna gece 2 de giriyorum sabahakadar açik kaliyor pc oyundan çikarsam birdaha giremem diye bu oyunda premiyumsuz oynamak yasakmi beni atip neden benim zewkime mani oluyorsunuz illa premiummu alalim bronz premiumu 55 tl yapmişsiniz gece işten gelip 2 saaat takilmak için premiummu alicam ben akşam bi jr için giriyorum onuda 20 dkka dc ettiriyorsunuz . Sabahtan akşamakadar char online duruyor am jr saaati etkinlik olduğu saaatler charim dc oluyor yaa 10 yildir bu oyunu oynuyorum ben yapmayain allah aşkina ya bilerek dc ettirdiğinizi düşünuyrum sayin gmlerim allah aşkina bu işe bi dur deyin yapmayin ya

Tags for this Thread