Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

otp sen pişmanlıksın

arkadaşlar bu nedir ya her ay np mı almamız lazım hep blocke diyor yalanın bu kadarı kaldırmak ıstedım 10 kere yanlıs girdin diyor hesabım kaldı param yok ne yapıcam ben ya bu ne ya oyuncu kaybediyosunuz bu nedir ya

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Nerdeyse çıktığından beri kullanırım Otpyi sadece bir kere sorun yaşadım onda da yeniledim düzledi yani sürekli bloke hiç yaşamadım doğru kullandığına eminmisin

Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Ya unexec yapilip tum siralamasi alinan bir program guvenlikli diye koydular hayret bisey malum rus sitesine gir uzantisi ru olan net olan degil orda

гьучес diye bolum var download et komplesini aciyor icindeki tum donguyu gorebilirsin yardimci olabildiysek ne ala

Yani bu yontem otpsi bozulan vs kisiler icin konun sitesindeki donguyu degistirmez

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Bana göre, muhtemelen id ve şifreniz başka birisinin eline geçti ve OTP'nizi bloke ettirerek kaldırmanızı planlıyor. Bilgisayarınızın güvenliğini yeniden sağladıktan sonra e-posta ve sonrasında oyun şifrenizi güncellemenizi tavsiye ederim. OTP durduk yere bloke olmaz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member FFelipeMelo's Avatar
    Nickname
    Scarface
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Scarface
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Bana göre, muhtemelen id ve şifreniz başka birisinin eline geçti ve OTP'nizi bloke ettirerek kaldırmanızı planlıyor. Bilgisayarınızın güvenliğini yeniden sağladıktan sonra e-posta ve sonrasında oyun şifrenizi güncellemenizi tavsiye ederim. OTP durduk yere bloke olmaz.
    Akıllı adamları severim.
    Düşmanlarınızı sevin çünkü kusurlarınızı yalnız onlar açıkça söyleyebilir.
    - Benjamin Franklin

Galatasaray

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Döktürüyor gene

Member
    Nickname
    MeneLaus
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by odin19 View Post
    arkadaşlar bu nedir ya her ay np mı almamız lazım hep blocke diyor yalanın bu kadarı kaldırmak ıstedım 10 kere yanlıs girdin diyor hesabım kaldı param yok ne yapıcam ben ya bu ne ya oyuncu kaybediyosunuz bu nedir ya
    kardeşim şöyle bir problem olabilir hesabı başkasından aldıysan aynı otp ondada olabilir tavsiyem otp Kullanıcı adı şifreni sıfırlaman!
    ve aynı zamanda eğer şifren birilerinin eline geçtiyse başkaları tarafından sürekli deneniyor olabilir Bu konulara dikkat etmeni tavsiye ederim

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by odin19 View Post
    Otp kullanmak zorunlu değil çoğu serverda istersen bi kaldır 2 gün sonra başka konu açarsın.