Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 36
    Junior Member
    Nickname
    SiLVeR
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by kasvet55 View Post
    İyi günler dilerim. Karakterim 12 Eylül Çarşamba saat 01.00 sularında ronarkland bölgesinde mastadon slotunda farm yaparken hapse atılmıştır. 2016 yılından beri bu hesabı kullanmaktayım ve herhangi bir illegal program kullanımıyla ilgili ceza almışlığım yoktur. Asas oyuncusuyum . Asas ile farm yaparken ne gibi bir illegal yazılım kullanmış olabilirim ? Bu konuyla ilgilenilmesini istiyorum . Hangi makroyu kullanmışım da hapse atıldım merak ediyorum. Herkese iyi forumlar diliyorum .

DESTAN 1 de oyuna girerken aynı şekilde jail e düştüm,aynı tarih aynı saat te.Bir hata var ve heralde farkedilecektir.Bltemizi gönderdik burayada notumuzu düşelim ve bekleyip görelim sonucu.

DESTAN 1 CARSAMBA GECE 01.10 SULARINDA ESLANNTA EXP KASARKEN HAPSE ATILDIM.. NICK MechPriest --- BENIM GIBI BU DUURUMU YASAYAN ONLARCA ADAM VAR NEDEN NE SEKILDE BUNU BIZE BILDIRIN SEBEBI NEDIR TICKETLARA CEVAP VERIN.. AMACINIZ NEDIR HATA VARMIDIR YOKMUDUR SOZD HESAPLARI INCELEMISSINIZ AMA SONUNA KADAR HAKSIZ BIR SEKILDE YAPILMIS BIR HATA BU BU HATADAN DONUN..

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Destan sunucusunda çarşamba gecesi yaşanan olay nedir? Dakikalar içinde toplu bir zindana atılma olayı gerçekleşti. İçlerinden suçsuz olduğunu belirten ve zindan bölgesinden çıkarılan oyuncular bulunmakta. Yoksa bir gün gerçekten pazarda oturken kendimizi zindanda bulabilir miyiz?
    Last edited by MrRob0t; 09-13-2018 at 07:39 AM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by MrRob0t View Post
    Destan sunucusunda çarşamba gecesi yaşanan olay nedir? Dakikalar içinde toplu bir zindana atılma olayı gerçekleşti. İçlerinden suçsuz olduğunu belirten ve zindan bölgesinden çıkarılan oyuncular bulunmakta. Yoksa bir gün gerçekten pazarda oturken kendimizi zindanda bulabilir miyiz?
    Çarşamba günü 01.00 sularında karakterimi zindan bölgesine gönderdiler o saatten beri online olarak bulunmaktayım bi gm gelirde beni çeker die ama ne çare. Atmış olduğum bilete dahi bakılmamış ve hala online olarak beklemekteyim. İnşallah kısa süre içerisinde hatadan dönerler ve karakterimi maradona ışınlarlar. Karakterimde dc piremium mevcut süresi geçmektedir. Valkyrie set , pathos gloves , war tattoo , wing of hero , oreads bulunmakta ve bunların hepsinin süresi geçmekte. Ortada bi hata var ve bunların telafisini oyunculara yapıcaklar mı ? Merak etmekteyim.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by kasvet55 View Post
    Çarşamba günü 01.00 sularında karakterimi zindan bölgesine gönderdiler o saatten beri online olarak bulunmaktayım bi gm gelirde beni çeker die ama ne çare. Atmış olduğum bilete dahi bakılmamış ve hala online olarak beklemekteyim. İnşallah kısa süre içerisinde hatadan dönerler ve karakterimi maradona ışınlarlar. Karakterimde dc piremium mevcut süresi geçmektedir. Valkyrie set , pathos gloves , war tattoo , wing of hero , oreads bulunmakta ve bunların hepsinin süresi geçmekte. Ortada bi hata var ve bunların telafisini oyunculara yapıcaklar mı ? Merak etmekteyim.
    Destek bileti gönderdiyseniz, sabırla gelecek olan yanıtı beklemelisiniz, bu süreçte yeni bilet göndermeyiniz ya da yeni cevap eklemeyiniz. Destek biletleri mesai saatleri içerisinde sırasıyla kontrol edilmektedir. En geç 72 saat içerisinde biletinize yanıt gelecektir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Destek bileti gönderdiyseniz, sabırla gelecek olan yanıtı beklemelisiniz, bu süreçte yeni bilet göndermeyiniz ya da yeni cevap eklemeyiniz. Destek biletleri mesai saatleri içerisinde sırasıyla kontrol edilmektedir. En geç 72 saat içerisinde biletinize yanıt gelecektir.
    İlgin için öncelikle teşekkür ederim. Oyunda zaman geçirmek için pek zamanım olmuyor. Öğrenciyim ve 2 bölüm birden okuyorum. Yaz tatillerim stajlarla ve yaz okulları ile geçiyor. Geriye 20 gün kalıyor ve sonrasında okullar açılıyor. 20 gün doyasıya oyun oynadığım zamanda sen benden sabırla metanetle 3 gün bekle diosun buda bana pek cazip gelmiyor .

Junior Member
    Nickname
    SiLVeR
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Biletimin cevabı geldi şu şekilde;
    Fark etmiş olduğunuz gibi karakteriniz oyun içi Davranış Kurallarını ihlal etmeniz nedeniyle Disiplin Zindanına gönderilmiştir. Disiplin Zindanına gönderilen tüm oyuncular oyuna devam edebilmek için bu bölgeden ayrılmak zorundadır.

Hayır beyler "farkında olduğunuz" gibi derken ne sanıyorsunuz?Farkında olsam şikayet etmem.Bir hata var sisteminizde,inceleyin ve ne ihlal yapmışsam gösterin.Bunun bir hata olduğunu düşünerek fazla iyimser davranmışım sanırım.Nasılsa premium almış adam,buna bir kerede cash aldırırız diyerek kasıtlı yapılıyor heralde.Çarşamba gecesi olan şey tam olarak ntt game in para gözlülüğü imiş.O Karakteri jail den çıkarıp boşa geçen premium süresini geri yükleyeceksiniz yada buraya kanıtlarınızı koyacaksınız.(Biletinizi gönderin diyecek moderatör arkadaşlar için;evet zaten ikinci bileti gönderdim.Bu forum,kullanıcıların deneyim ve şikayetlerini birbirleri ile paylaşımları ve sizlerlede etkileşimde bulunmaları için var ve bu yüzden yazıyorum.)

Junior Member
    Bu sabah Diez moradonda çarımdan çıktım. Akşam işten geldiğimde ''TPT IP MATCH'' yazısıyla karşılaştım. 77 lvl tamamen elle kasılmış bir wariordan başka karakter yok hesapta. Bu mu sizin ban politikanız. 2 yıldan sonra 26 gün önce oyuna geri döndüm. Tekrar bırakmamız mı lazım? Şuna verilecek mantıklı cevap yok........

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Nofear13 View Post
    Bu sabah Diez moradonda çarımdan çıktım. Akşam işten geldiğimde ''TPT IP MATCH'' yazısıyla karşılaştım. 77 lvl tamamen elle kasılmış bir wariordan başka karakter yok hesapta. Bu mu sizin ban politikanız. 2 yıldan sonra 26 gün önce oyuna geri döndüm. Tekrar bırakmamız mı lazım? Şuna verilecek mantıklı cevap yok........
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Hesabınız hakkında ayrıntılı bilgi almak ve itirazlarınız için destek ekibine bilet göndermeniz gerekmektedir. İzleyeceğiniz adımlar: Bilet Gönder > Knight Online > Ban/Unban/Jail kategorisini seçmelisiniz. Eğer kategori seçemiyorsanız tarayıcınızda CTRL+F5 kombinasyonu ile yenilemeniz yeterlidir.

Destek ekibine bilet göndermek için en az 1 Npoint`e sahip olmanız gereklidir.

Destek Sistemi

Bilginize.

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Hesabınız hakkında ayrıntılı bilgi almak ve itirazlarınız için destek ekibine bilet göndermeniz gerekmektedir. İzleyeceğiniz adımlar: Bilet Gönder > Knight Online > Ban/Unban/Jail kategorisini seçmelisiniz. Eğer kategori seçemiyorsanız tarayıcınızda CTRL+F5 kombinasyonu ile yenilemeniz yeterlidir.

Destek ekibine bilet göndermek için en az 1 Npoint`e sahip olmanız gereklidir.

Destek Sistemi

Bilginize.
    Bileti zaten gönderdim. Ama kanıt sunmadan örtpas bir cevap gelecek. ''Biz hata yaptık. Özür dileriz. Hesabınızdaki bloku kaldırdık.'' diye cevap alan görmedim. Eğer bir kural ihlali yaptıysak bunun kanıtını da göstermeleri gerekmiyor mu? Size soruyorum?