Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 43
    Junior Member

Lightbulb Oyun o kadar anlamsız geliyor ki anlatılmaz yaşanır.

80 Level karakterim var oyuna giriyorum oyunda yapacak hiçbir şey yok bir yaratık kesmeye kalkıyorsun harcadığın pot parası emek o yaratıktan kazandığın coins'le karşılanması imkansız oyunda yaratıklardan çıkan coins miktarı o kadar değersiz ki tıpkı dolar tl kuru gibi, hiçbir ilerleme kaydetmek mümkün değil solo olarak hiçbir şekilde takılamazsın.
    Oyun öylesine pay to win olmuş ki parayı yatıran oynuyor oyunu yatırmayan da bırakıyor benim gibi günden güne insan sayısı azalıp duruyor farkettiyseniz.
    Şimdi reklamını yapmak gibi olmasın çoğu insan bilir çakma bir pvp server, edana diye yeni sunucu açıyor izdiham kıyamet var oyunda, bütün usko playerları orda sizce de bu insanları,bu oyundan soğutup o oyunlara iten nedir ? Bir şeyin orjinali resmi oyunu duruken, ne zaman açılıp ne zaman kapanacağı belli olmayan serverlara neden insanlar hucüm ediyor durup düşünülmeli.. Saygılar..
    Last edited by mcdaredevil; 09-02-2018 at 02:07 PM. Reason: imla

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Oynamakta olduğun sunucuya göre her şey değişiklilik gösterebilir. Oyunda bir şeyler elde etmek istiyorsan bir şeylerden feragat etmen gerekiyor. Örnek vermek gerekirse oynamakta olduğum sunucuda bifrost etkinliğine katılıyorum. Bir etkinlikten yaklaşık olarak 70 m para kazanıyorum ama 7 m pot parası, 2 m kadar tamir parası harcıyorum. Geriye kalan 61 m ise kazanmış olduğum para oluyor.

Bunlara ek JR ve FT etkinliklerine katılarak taş ve kutu kazanıyorum. Oyunda yaratık keserek para kazanamıyorsan eğer etkinliklere katılarak etkinlikten gelen ödüllerden gelen eşyaları satarak para kazanabilirsin. Bu etkinliklere katılman için ise hiç bir şekilde para ödemeni gerektiren bir durum göremiyorum, yanılıyorsam lütfen bana belirt.

Sahte sunucularda oynayan bir kaç arkadaşım var, kendilerine neden burada oynuyorsun diye sorduğumda mantıklı bir yanıt veremiyorlar ve vermiş oldukları paralarda yok yere heba oluyor.

Devam böle batışa kadar

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Knight online şuan sadece gelir kapısı olarak görülmekte aksini savunan var ise dc premium kaldırın oyundan bakalım kaç kişi kalıyor.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Bende hep merak ederim; neden devamı kesin bile olmayan pvp serverlar da, izdiham hiç eksik olmaz..

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Patron oyunudur knight online parayı basan player...

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ISeIenaI View Post
    Knight online şuan sadece gelir kapısı olarak görülmekte aksini savunan var ise dc premium kaldırın oyundan bakalım kaç kişi kalıyor.
    Gelir kapısı olacaktı ne olacaktı ki başka adamlar saatlerce pazar kuruyorlar bırakta emeğinin karşılığını alabilsin.

Banned
    Oyunda gelir elde edilebilecek iki yöntem var. Ya farm yapacaksın -ki MMORPG'nin vazgeçilmezidir- ya da pazar yapacaksın. Farm olayı normal kendi halinde userlar için tarih oldu. 3-5 clan 100-150 kişilik ekipler oluşturup serverların tüm gelir kapılarını diğer oyunculara kapadılar. Seviye de kassan, item de yapsan kafanı onların yönetimindeki bölgelere sokman mümkün değil. Karşı ırktaki allyleri gelip anında kafana çöküyor. Üstüne utanmadan canlı yayında bunu böbürlene böbürlene anlatıyorlar.

Quote Originally Posted by ISeIenaI View Post
    Bence yanılıyorsun DC premium kalktığında oyuna girecek item sayısı azalacağından şuandaki itemlerin fiyatı iki katına üç katına çıkar. Bu adamlar da daha az emekle daha çok kâr etmiş olurlar.

oyunu oyun olmaktan çıkaran nttgame ve yönetimi
    siteler in gb satışı yasakalnsın
    buy pazarlar kaldırılsın
    genie kaldırılsın
    exp kasmak zorlaşssın
    jamadar kaldırılsın
    görevler çok fazla vede gereksiz oyunun tadini kaciriyor
    warrior yere vurma skilleri fixlensin
    okçu sorunları düzeltilsin
    mage sıkıntıları giderilsin
    + gold pre plat pre bronze pre harici tüm Premiumlar kaldırılsın
    CZ nowa town geri gelsin( tower )larinkulelerin demageleri düşürülsün
    bir nebze oyun kendine gelir
    Last edited by SADASD122ASD5S; 09-02-2018 at 07:54 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SADASD122ASD5S View Post
    oyunu oyun olmaktan çıkaran nttgame ve yönetimi
    siteler in gb satışı yasakalnsın
    buy pazarlar kaldırılsın
    genie kaldırılsın
    exp kasmak zorlaşssın
    jamadar kaldırılsın
    görevler çok fazla vede gereksiz oyunun tadini kaciriyor
    warrior yere vurma skilleri fixlensin
    okçu sorunları düzeltilsin
    mage sıkıntıları giderilsin
    + gold pre plat pre bronze pre harici tüm Premiumlar kaldırılsın
    CZ nowa town geri gelsin( tower )larinkulelerin demageleri düşürülsün
    bir nebze oyun kendine gelir
    Bedava premium ve cashte istermisin yanına?