Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 81 to 86 of 86
    Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Destan1819 View Post
    Merhaba destan serverında oynamaktayım.Bugün çarımla ex kasarken aniden dc oldum ve girdğimde disturbing game adlı 3 gün ban ile karşılaştım.Ticket attığımda ise forgetten temple eventinde milleti rahatsız ettiğim söylendi.Benim sorum ise parti kurulup bütün yaratıklar kesildikten sonra mavi ya da yeşil kutu alınan bu eventte nasıl milleti rahatsız edip 3 günlük ban yemiş bulunmaktayım merak ediyorum.
    Zaten su wr ye vurdurmanin ban olmasi ne kadar sacma. Kesemicekseniz charlar ezikse bi talia bile yoksa tek pri ile oynuyorsan zehir ile mageler o wr yi ustune alip tutmuyorsa yani wr kukla gibi kesilecekse ne anlami var ? Ben destanda vurdurmasinlar diye alirdim wr ustume 2 prim her zaman olurdu cnku vurdururlardi surekli ve zevk alirdim yani o wr yi kesmenin bi heyecani var oyunun bi zorlugubinozelligi var ft yeterince kolay degil mi zaten bide er vurdurani banliyorsunuz. 10 15 kisi wr kesmeye calisiyoruz zaten. 15 kisi kesicek digerlerinizleyecekse ne anlami var o zaman bu kadar kalabalik girmenin oyuna ??

Senior Member
    Ft yi bilmiyor okcuyu da mı bilmiyor. Uzaktan vuracakmış. Ne bu Uruk hai mi? Eslantta Talos keserken uzaktan mi vuruyorsun? Uzaktan vurmanın tek amacı insanları öldürtmek.
    Her konuya gelip trolleyen at gözlüğü takılı arkadaş burayı iyi oku. Benim undy alınca 9143 HP olan frsi 180e çıkan okcum var onunla girip uzaktan niye vurmuyorum ki hem ölme ihtimalim daha az mage'e gore ama 83 mage Ile giriyorum ft ye. Pazardan Trina çekip kastigi coinsi gemi chesti anvilde benden başka heba eden yoktur herhalde. Varsa da benim kadar yoktur . Ve evet ben FT ye mage ile girerken ringler hariç old taki ile giriyorum. Insanlar hakkında bu kadar peşin hükümlü olma hakkını size kim veriyor?

Senior Member
    Quote Originally Posted by tec_FqlsXTGy View Post
    Neden saçmalık oluyor bu nedenle ban yemek? O zaman jr de lich e uzaktan ok sıkalım? 18 sıkalım? Ne dersiniz? Ne farkı var?
    Harika ya.
    FT de wryi uzaktan kesmek isteyen arkadaşlar nick server verin de jr de sizinle okçu party yapıp lich keselim uzaktan 70 falan vururuz seri seri. Bu çok iyi ya.

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by nef_pEkSw9zX View Post
    İyi olmuş banlanmışsın wr uzaktan vurulur mu hıyar, ayrıca herkes wrye uzaktan vurmuyor yalan söyleme
    Hakaret ettigin adam okcu. Classinin ozelligi uzaktan vurmak. 3-5 girsinde dc mi yesin.

3 gün ban değil o hesabı eventlerden men cezası vereceksin ki bir daha hiç kimse yapmayacak böyle şeyler

Senior Member
    Quote Originally Posted by TomMarveloRIDDLE View Post
    Hakaret ettigin adam okcu. Classinin ozelligi uzaktan vurmak. 3-5 girsinde dc mi yesin.
    Seninle aynı jrye girelim. Lich e uzaktan vuracağım hep. Ne diyeceksin o zaman? Yoo hatta mage Ile seri 18 yapayım o da range sayılır.