Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 42
    Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus

Draki büyücü sınıfı sıralaması hakkında.

Merhabalar
    Sunu merak ediyorum 6 dk içinde bitiren nasıl yapıyor başka sw'lerde de durum bumu.Diğer sunuculardan resimler atabilir misiniz.Ben boslara gelirken zaten 6 dk oluyor da.

Ares sunucusunda 1. sırada olan magenin adam akıllı itemi olmamasın rağmen 6 dakika küsürde bitirip 1. sırada bulunuyor ve bugün son gün . O kadar 9 10 itemli mageler 7 8 dakikadan erken bitiremiyor ancak bu arkadaş 6 küsür dakikada nasıll bitiriyor ? Gün bitmeden gerekli işlem yapılırsa 1. sıranın gerçek sahibine gitmesini isterim. ( 12 dakika ile 21. sırada bulunuyorum . )

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ISeIenaI View Post
    Merhabalar
    Sunu merak ediyorum 6 dk içinde bitiren nasıl yapıyor başka sw'lerde de durum bumu.Diğer sunuculardan resimler atabilir misiniz.Ben boslara gelirken zaten 6 dk oluyor da.
    Size şöyle diyim 2 3 defa denk geldi doom gibi yaratıklarda ve bi üst katında bug oluyor direk kesmeden bir üstte çıkıyorlar ama tam nasıl oldugunu anlamadım denemeye devam ediyorum 9 dk altında kesilirse büyük ihtimalle bugtan faydalanıyorlar.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Size şöyle diyim 2 3 defa denk geldi doom gibi yaratıklarda ve bi üst katında bug oluyor direk kesmeden bir üstte çıkıyorlar ama tam nasıl oldugunu anlamadım denemeye devam ediyorum 9 dk altında kesilirse büyük ihtimalle bugtan faydalanıyorlar.
    Manes sunucusunda 80 level olan bir arkadaştan yaptığı süreyi tekrar yapması için video istedim ve tarafıma gönderdiği videoda hiç bir bug, 3.parti yazılım kullanmadan 7 dakika gibi bir süre yaptığını kendi gözlerimle gördüm.

Draki kulesinde illegal kullanan oyuncular oluyor mu, evet oluyor. Fakat her iyi süre yapan oyuncuyu bu şekilde yargılamak doğru değil.

Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Manes sunucusunda 80 level olan bir arkadaştan yaptığı süreyi tekrar yapması için video istedim ve tarafıma gönderdiği videoda hiç bir bug, 3.parti yazılım kullanmadan 7 dakika gibi bir süre yaptığını kendi gözlerimle gördüm.

Draki kulesinde illegal kullanan oyuncular oluyor mu, evet oluyor. Fakat her iyi süre yapan oyuncuyu bu şekilde yargılamak doğru değil.
    O videoyu bende görmek istiyorum başka türlü inanacagımı sanmiyorum 2 3 kere başıma geldi bug olayı ön yargı ile alakası yok.

Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    O videoyu bende görmek istiyorum başka türlü inanacagımı sanmiyorum 2 3 kere başıma geldi bug olayı ön yargı ile alakası yok.
    Hazır burdasınız birşey sormak isterim draki kulesinde koxperleri banladıgınız zaman sıralamadan düşüyorlarmı?

Senior Member NeedB's Avatar
    Yanlış bilgi verme. Öyle bişey hiç yaşanmadı. Sadece senin başına gelcek ve üstelik 2-3 sefer.

Senior Member NeedB's Avatar
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post

Sayın Khenarth Notice kapatma neden 3 gün sonra tekrar kaldırıldı acaba?

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Aga mage ile draki olayı farklı, bazı püf noktaları var. En önemlisi son 3 boss'ta kitlenmemek veya en az sayıda kitlenmek. Belli skill mesafesinden slide yaparak vurursan zaten çok az kitleniyorsun. Charın resisti filan hikaye.

Diğer husus; son 5 boss'un resistleri farklı. Mesela bazılarına ice ve light skilleri daha fazla vuruyor, bazılarına flame skilleri daha fazla vuruyor. Flame 80 ile 9500 vurduğum boss'a lightning 70 ile 14000+ vurduğum oldu (stafflar 8fulitol 8faundu). Aynı şey ice skilleri için de geçerli. Hangisine hangi skille daha fazla vurduğunu çözersen işi çözersin zaten.

Magede diğer bi husus da magic power bonus. Yapabildiğin kadar mp bonus yap. magic power takı, armor set, achieve, scroll vs vs. Magic power takıların ve setin ne kadar sağlamsa kestiğin süre o kadar düşer. +8 Fulitol ile +8 Book Of Wisdom arasında 1 dakika oynuyor, o kadar diyim sana.

Son olarak da magede alanla kestiğin için tek novada ölmeyen yaratıklara SKILL FAILED vermeden ikinciyi novayı atabilmek önemli. Onun da yolu çok basit.

83 charı 70 70 skill verip köre oynatsan +7 mp bonus set ile yine 8 dk yapar. O 12-13 dk yapıyorum diyenler mage oynadığına emin mi?
    Last edited by JustGengaR; 08-31-2018 at 11:34 AM.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Videoyu paylaşma şansım yok. Eğer dilerse o arkadaş kendisi paylaşabilir.

Quote Originally Posted by NeedB View Post
    Sayın Khenarth Notice kapatma neden 3 gün sonra tekrar kaldırıldı acaba?
    Sorun ile ilgili tarafımıza net bir bilgi verilmedi, yakın süreçte tekrar bu seçeneğin oyunda olacağını düşünüyorum.

Hazır burdasınız birşey sormak isterim draki kulesinde koxperleri banladıgınız zaman sıralamadan düşüyorlarmı?
    Maalesef, sıralamadan düşmüyorlar.