Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 12 of 12
    Border Defense War etkinliğinde bizi neye göre dışarı atıyor herkes baska birsey söyleyerek aklımızı karıştırıyor 1 kere bile yatmadıgım halde atılıyorum bazen 5 kere yatıyorum yinede etkinlikten dışarı atılmıyorum bunun bir açıklaması olmalı.Bugun 0-216 önde olmamıza rağmen nasıl oldu da tek beni attı anlamıs değilim.Bilgisi olan biri yardımcı olursa sevinirim.Herkese iyi oyunlar dilerim

Junior Member
    Quote Originally Posted by naberyaprak33 View Post
    Border Defense War etkinliğinde bizi neye göre dışarı atıyor herkes baska birsey söyleyerek aklımızı karıştırıyor 1 kere bile yatmadıgım halde atılıyorum bazen 5 kere yatıyorum yinede etkinlikten dışarı atılmıyorum bunun bir açıklaması olmalı.Bugun 0-216 önde olmamıza rağmen nasıl oldu da tek beni attı anlamıs değilim.Bilgisi olan biri yardımcı olursa sevinirim.Herkese iyi oyunlar dilerim
    Uzun zaman sonra oyuna geri döndüm 1 haftadır girdiğim bütün bdwlerden atıldım. Nedenini her yerde herkese sordum kimse adam gibi cevap veremiyor. O kadar para verip oynuyoruz oyunu exp pt bırakıp bdw giriyorum ama 1 dk bile olmadan atıyor. Eğer böyle SAÇMA bir soruna yanıt veremiyorsanız yada bir çözümünüz yoksa verdiğimiz paralara yazıklar olsun.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Tags for this Thread