Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28

Thread: Jr girenler

Junior Member

Jr girenler

Arkadaslar herkeain basina gelmistir ama benim basima cok geliyor jr de ciplak adamlarla dusuyorum pt ye anlarim paper oynarsin ama jr nin bir kismi pk digelim pk ya kaldik otomatikmen geride basliyoruz bu konu cok can sikici

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Video alıp reportlamaktan başka çaren yok dostum. O cıbıl adamlarada laf edince adamlar pk da bilerek ölüyor. Mage ise esc atıyor vs. Muhattap olmayın ve elinizden geleni yapın bence. Yoksa dediğin gibi insanın kafası bozuluyor..

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Aç videonu Cr ye at sende rahatla herkes rahatlasın.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Çıplak dan kastınız paper kıyafet giyen oyuncular ise gayet doğal bir durumdur. Örnek vermek gerekirse eğer oynamakta olduğunuz sunucuya yeni başlayan bir oyuncu eşya satın alabilmek için etkinliklere katılması gerekiyor. Unutmayalım ki hiç bir oyuncu bu oyunda direkt olarak belli bir seviyeye veya eşyaya sahip olmuyor.

Arkadaşlarımız raporla diye öneride bulunmuş ancak anladığım kadarıyla konuyu açan arkadaşımızın çıplaktan kastı paper kıyafet giyen oyuncular. Bu gibi durumlarda CR ye gereksiz konular açarak CR bölümünü boşuna meşgul etmememiz gerektiğini düşünüyorum.

Junior Member
    Bp olarak girip tek yiyen arkadaslar var giren arkadaslar en azindan tek yemicek karakterle girsinler jr basinda bu karakterleri gorunce sinir oliyorun

Senior Member
    Bp oynamak suç değil kardeşim zevk meselesi yapıcak bir şey yok. Bari afk kalmıyor .

Senior Member
    BP VE PAPER oynamak isteyenler için en azından chitinlerdeki int isteme olayı kalkabilir, bpler bize özel kıyafet getirin artık kıyafetler yetersiz diye konu açmıştı daha önce.(hatta shellerdeki int istemede kalksın)

Bazı afk ler fıtık ediyor yetersiz kanıt olsun diye town gidip shoutttan yazı yazıp manayı azaltıp gelip slota duranlar var son zamanlarda

Junior Member
    Yamuk bowla giriyorum jrlere para biriktiriyorum item alcam full görev itemleri ve old takılarım var : )

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by l734l7 View Post
    BP VE PAPER oynamak isteyenler için en azından chitinlerdeki int isteme olayı kalkabilir, bpler bize özel kıyafet getirin artık kıyafetler yetersiz diye konu açmıştı daha önce.(hatta shellerdeki int istemede kalksın)

Bazı afk ler fıtık ediyor yetersiz kanıt olsun diye town gidip shoutttan yazı yazıp manayı azaltıp gelip slota duranlar var son zamanlarda
    Bro czdeki bpler artık paper 9 takmıyor zaten. Kro 7 veya fp 9 takıyor. Dediğin gibi bişey olması demek herkesin bp açması demek.. Her jobu itemi düşük olsada keser öyle bir bp

Senior Member EviLPrince's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Yeni başlayanlara lafım yok ama 5 aydır oynayıpta hâla isimsiz staffla yamuk bowla girenler var. Oyunu kazanç kapısı olarak görenler yüzünden serverin yarısı mağdur.

Daha önce ben de isyan etmiştim bu duruma: https://forum.nttgame.com/forum/show...ygınız-olsun