Results 1 to 2 of 2

Thread: otp hatası

Banned

otp hatası

merhabalar.
    otp bloklanmış yada çalışmaz duruma getirilmiş. ve sonrası characterim soyuldu. ve şu an hiç bir şekilde otp aktif hale getiremiyorum en az 50 np point gittii. otp sildim tekrar geri yükledim ıd ve autch tekrar aldım vs. vs.vs. vs. genede olmuyor.
    otp ye yeni ıd ve autch yazıyorum confirm diyorum otp ortadan kayboluyor kod üretmiyor. bir çıkar yol bulamadım. ıcs portalından her türlü şekli denedm yapamadım.
    yetkili kişilerden rica ediyorum sorunu nasıl çözeceğim. telefona gelen ıd ve autch kod zamanı geçincede otp ye confirm deyince yanlış diyor hata veriyor

Senior Member
    Quote Originally Posted by EllySeeS View Post
    merhabalar.
    otp bloklanmış yada çalışmaz duruma getirilmiş. ve sonrası characterim soyuldu. ve şu an hiç bir şekilde otp aktif hale getiremiyorum en az 50 np point gittii. otp sildim tekrar geri yükledim ıd ve autch tekrar aldım vs. vs.vs. vs. genede olmuyor.
    otp ye yeni ıd ve autch yazıyorum confirm diyorum otp ortadan kayboluyor kod üretmiyor. bir çıkar yol bulamadım. ıcs portalından her türlü şekli denedm yapamadım.
    yetkili kişilerden rica ediyorum sorunu nasıl çözeceğim. telefona gelen ıd ve autch kod zamanı geçincede otp ye confirm deyince yanlış diyor hata veriyor
    Doğru yaptığınızdan emin olun lütfen. Eğer hesabının güvende olmadığını düşünüyorsan hesabın askıya alınmasını talep edebilirsin.
    NOT: Bilgilerin tamamını bilmiyorsan bu işlemi talep etmemelisin.
    OTP ID & ŞİFRE YENİLEME İŞLEMLERİ

Quote Originally Posted by Prouble View Post
    1 hafta önce pk atıyoruz..team speakta cocuk kendini hacker olarak tanitti ts de bi süre sonra pk atarken biriyle tartıştı küfürleştiler her zaman oldugu gibi sonra bekle dedi falan interneti kescem senin dedi çocuk hop dc oldu çocuğun internetini kesti çocuk oyuna giremedi uzunca bi süre. Bu kadar basitmi anlamadım

Sonra benim interneti kesmesini söyledim hackere.kesemedi sebebinide söyledi sen dedi intternete telefondan giriyosun falan dedi ben ŞOK....

Yanı ben anlamıyorum.bunu yapan OTP li hesabında soyar heralde dikkatli olmak lazım.
    İnterneti kesilen kullanıcının bilgisayarı hacker olarak tabir ettiğin kişi tarafından ele geçirilmiş. İnternetten virüslü teamspeak veya benzeri programlar indirdiği için olabilir. Bunun Anyotp ile hiç bir ilgisi yoktur. Senin internetini ya da hesabına giriş yapamamasının tek sebebi o kişi ile hiç bir bağının olmamasıdır. Forum ve oyun kullanıcılarının aklını karıştırmamalısın. Anyotp programı sadece kullanıcı hatası ile aşılabilir.

İnternetten indirdiğiniz, oyunla alakalı tüm programların orijinal olduğundan emin olun lütfen.
    Last edited by MythAsSasSin; 08-29-2018 at 05:08 AM.