Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23

Yeter artik birşey yapin

Jr ye girerim afk olur cr at chaosa girerim garanti koxp olur cr at biraz farm yaparim derim delosa giderim yine koxp makrocular var yine cr at pazar kurarim multiceler pazari bırakmaz pazari tutar cr atarim ben bu oyunu ne zaman oynucam bi gm aciklasin bukadar bi zor jr 2 dk oyunda afk kaldımı atmasi bu kadar zor chaosa gm girim bakmasi bu kadar mi zor slotlari bakim koxp ve makrocari banlamasi

Banned
    cr oynun en guzel etkinliklerinden bir tanesi. ben pek katilim saglayamasam da katilan arkadaslara basarilar diliyorum

Senior Member
    Sen şikayet etmezsen onlarda ilgilenmiyor işte.Diyor ki şikayet et video çek yükle bakıyor yeterli delil yok işlem yapmıyor.

Cr ye şikayet ediyorsun konun arşiv e taşınıyor işlem yapıldı mı yapılmadı mı belli değil.Bakıyorsun senin aile değerine küfür eden kişi oyunda.

Ne olmuş oluyor bu durumda GM insiyatifi oluyor ceza almıyor sen yediğin küfür e kalıyorsun.Onlara öyle küfür edilsin bakalım hesapları süresiz kapatırlar.Ne diyor bana dokunmaya yılan bin yıl yaşasın diye söz burada çok güzel yakışıyor.

Senior Member
    Cr çok farklı bi durum.Bi kere slot kavgası yüzünden küfür yemiştim + slota mob falan çağırıldı.Neyse ksc aldım attım.Adamların öyle kriterleri var ki yok konuşma 90 derecelik açıyla güneye bakacak.yok adamın ayak baş parmağı fotoğrafta gözükmüyo.yok iyi upload edememişşin 4k upload et falan derken zaten bayağı bi zaman geçiyo.İnat ettim 90 derecelik açıyı bulup adamın ayak baş parmağını da yakaladım 4k upload ettim en sonunda banlanmıştı.Ama ömrümden ömür gitti

Kardeş aslında suç bizde.Üşeniyoruz veya küfür edip geçiyoruz(!) o yüzden kaybediyoruz.Aslında herkes bir adım atıp sürekli raporlama sistemini kullansa bu kekolar da azalır yok olur gider.

Quote Originally Posted by Deus_ExMachina View Post
    Kardeş aslında suç bizde.Üşeniyoruz veya küfür edip geçiyoruz(!) o yüzden kaybediyoruz.Aslında herkes bir adım atıp sürekli raporlama sistemini kullansa bu kekolar da azalır yok olur gider.
    Yıllarca video çektim cr attim da neoldu 1 hiç k0xp eksilmeden fulltime devam ediyor!
    maaşı onlar alıyor neden ben report yapim geçte olsa uyandim !!!
    Last edited by mxgecekondu; 08-27-2018 at 09:04 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Gülermisin ağlarmısın derler ya ; bu söz tamda konu içeriğine uymuş.

Senior Member
    Önceden ben de CR çok konu açardım ama artık şahsıma hakaret edilmediği sürece uğraşmıyorum. CR için ödüllendirme sistemi olsa daha cezbedici olabilirdi. Öteki türlü yok video çek upload et tarihi sağ alttan göstermeyi unutma derken baya vakit alıyo uğraşamıyom.

Senior Member LuxuryLife's Avatar
    Bu kadar söylenmek yerine biraz vaktinizi ayırıp oyun kurallarına aykırı hareket edenleri CR rapor etseniz emin olun bu kişiler barınamaz.

Quote Originally Posted by LuxuryLife View Post
    Bu kadar söylenmek yerine biraz vaktinizi ayırıp oyun kurallarına aykırı hareket edenleri CR rapor etseniz emin olun bu kişiler barınamaz.
    senin saçindaki kıllar kadar cr ye video attik sen neyi anlamadin cocuk !
    sen o önerilerini kendine sakla video çek cr at bakalim bitiyormu !!!