Results 1 to 7 of 7
    Senior Member karalama2001's Avatar
    Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad

Post Konu silinsin. Önemi kalmadı.

Konu silinsin. Önemi kalmadı.
    Last edited by karalama2001; 09-04-2022 at 12:37 PM.

Senior Member
    hocam legal olarak, enemy tutarak bosların m1 demi m2 demi çıktıgını rahatca anlayabilirsiniz.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Human karus farklı camplar bile farklı test ettik biz ama boşuna kesiyorsun biz baya kovaladık içinde drop yok çıksa bile en kötü 4 5 kişiye bölünecek rosetta gibi bi serverda boş iş diyebilirim.

reis adamlarda koxp var alarm var zaten bizim dibimize sq düştü tianda ex kasarken daha bu ney deme kalmadı 2 mage geldi kesti hazır bekliyorlar

Senior Member
    Quote Originally Posted by MoN_ManeS View Post
    reis adamlarda koxp var alarm var zaten bizim dibimize sq düştü tianda ex kasarken daha bu ney deme kalmadı 2 mage geldi kesti hazır bekliyorlar
    kardeşim enemy varken koxpa alarma gerek yok. enemy ile direk gelip keser mageler, bu nttnin ayibi magelerin degil oyunun açıgını kullanıyorlar aslında.

Quote Originally Posted by karalama2001 View Post
    Merhaba,

Benim ne kadar boss kestiimi bilen bilir. Eslantta sürekli boss yazısı çıkıyor. Bunun Orclarda mı yoksa Humanlarda mı olduğunu belirtmiyor? Bugün banlanan bir kosper (''Patheoz'' banladı az da olsa kendisi ile sohbet ettik) ben taratıyorum üstten geçen yazıya boşuna dolanma orc bölgesinde de çıksa o yazı geçiyor hem m1 mi yoksa m2 mi olduğunu bilemezsin dedi. Lütfen adamlar tarama ile 1-0 öne geçiyor. Nasıl bir çözüm geliştirebiliriz?

Saygılarımla.

bu adamalar k0xpu bitirecem derken mageleri bitirdiler,
    nttgame ye laf yok magelere laf çok her yenilik mageye vede oyuna vurulmuş bir darebrdir .

Quote Originally Posted by mxgecekondu View Post
    bu adamalar k0xpu bitirecem derken mageleri bitirdiler,
    nttgame ye laf yok magelere laf çok her yenilik mageye vede oyuna vurulmuş bir darebrdir .
    aynen haci. herşeye tamam eywallah ama şu jrdeki mobların bilerek uzaktan vurmaya ayarlanması kadar komik gülünç birşey görmedim... pvp mantıgında dur şunların vuruş mesafesini arttıralım mageler ölsün mantıgı.. komik.. mageleri silin kurtulun