Results 1 to 6 of 6
    Member
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Ares_ DeathMachines
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Question Krallık ve kopx oyuncu hakkında acil yardım

SELAM arkadaslar kralın gorevleri arasında slotları kontrol edip kopx oyuncuları reportlamak varmı dogrudan report yetkısı vardıye bılıyorum bugun emc savagelerde kopx oyuncu vardı krala yazdım report edilmesi için kralda bana sen report ed diye pm atıyo yok ta benim işimmi kendinin sorumlulugunda deilmi pc de sıkıntı var dıyorum sen hallet diyo kendisi ne yapıyo acıll bakarsanız sevınırim

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Selam,

Kral seçilen oyuncu discord üzerinden bildirim yapabilir lakin kendisine çok sık özel mesaj gönderiliyorsa bu işten bunalmış olabilir. Zaten hali hazırda discord platformu üzerinde 10. seviyeye ulaşan tüm oyuncular anlık olarak rapor yapabiliyorlar. Detaylar için aşağıdaki konuya göz atabilirsin.

Knight Online Discord Kanalı Sizlerle!

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Ares_ DeathMachines
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    dıcord tan yazdım onlıne gm yok bırı de gelıp bakmadı adam kastı kasacanı banada sovdu gıttı kralın gorewı deılmı onu ogrenmek ıstıyorum kral bu slotlara bakcak oyle deılmı çok sık pm gelse bıle ılgılenmek zorunda ozman bnde çok sık kasamıyorum deyip kopx açayım ne alakası var bunalmıs mı krallık yapıyo areste bıde manes desten kadar kalabalık ta deil bunalmıs olabılır ama bakacak adam slotu zaptettmıs oynatmıyo

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Kral seçilen oyuncu hile kullanan oyuncuları rapor etmek zorunda değil. Yukarıda yönlendirmiş olduğum konuda belirtildiği üzere discord platformunda 10. seviye olmanız doğrultusunda Cheat Reports bölümünü görebilecek ve raporlama yapabileceksiniz. Diğer bölümlere bildirim yaptıysanız kontrol sağlanmamıştır.

Senior Member
    Kral sadece sizin bizim gibi bir oyuncudur. Gidip de slotları tek tek gezip k0xpcu arama gibi bir görevi yoktur. Tamamıyla inisiyatife bağlı olarak bu tür işleri yaparsa yapar. Eskiden Şeriflik sistemi vardı onlar bu işleri yapıyorlar idi. Ama Kral ile Şerifleri karıştırmamak lazım. Şu anda da Şeriflik sistemi yok ayrıca.

Böyle bir kişi hele hele tanımadığı bir kişi gelip de pm atarsa bu adam k0xp kullanıyor diye kral hiçbir şey yapamaz. Nerden bilecek belki adam k0xp kullanmıyor sen onu gıcıklığına söyledin, şu an oyunda k0xpcuları tespit etmesi de çok zor. Ancak GM screen ve GM client ile girilirse tespit edilebiliniyor. Tanıdık kişilerden bir de yoğun bir biçimde pm gelirse bir char hakkında k0xp kullanıyor diye işte o zaman gider yine inisiyatifine bağlı olarak kontrol eder discorddan raporlamasını yapar.
    Last edited by MythAsSasSin; 08-25-2018 at 05:35 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ___AHMET___ View Post
    dıcord tan yazdım onlıne gm yok bırı de gelıp bakmadı adam kastı kasacanı banada sovdu gıttı kralın gorewı deılmı onu ogrenmek ıstıyorum kral bu slotlara bakcak oyle deılmı çok sık pm gelse bıle ılgılenmek zorunda ozman bnde çok sık kasamıyorum deyip kopx açayım ne alakası var bunalmıs mı krallık yapıyo areste bıde manes desten kadar kalabalık ta deil bunalmıs olabılır ama bakacak adam slotu zaptettmıs oynatmıyo
    Krallık seçimini kazanan oyuncular hile bildirimi yapmak zorunda değillerdir. Hile bildirimi için discord kanalımızı, Küfür, Luring, Makro ve benzeri şikayetler içinse forum Cheat Reports'u kullanabilirsin. Eğer discord kanalımızda birine ulaşamıyorsan direkt tüm bildirimlerini forum CR üzerinden yapmanı öneririm.