Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Thread: Chat Görevleri

Chat Görevleri

Merhaba,
    2 saat önce Karus bastım ama nedense chat görevleri sıfırlanmadı neden olabilir?

Senior Member EviLPrince's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Sıfırlanması mı gerekiyordu ? Göz göre göre kendini ifşa ediyorsun.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    İp Ban + Karakter Ban Pls.

illegal bir şey yok ki
    IRC değişiminde chat görevleri sıfırlanıyor. Doğru düzgün yaparsan bir sıkıntı yok.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Dostum madem illegal birşey yapıyorsun kendini niye ifşalıyorsun. Yetkili birisi şimdi senin hesabı incelese ve daha öncedende human basıp böyle birşey yaptığını farketse senin lw ini düşürmekle kalmaz banlayabilirde...

Quote Originally Posted by Met13 View Post
    Dostum madem illegal birşey yapıyorsun kendini niye ifşalıyorsun. Yetkili birisi şimdi senin hesabı incelese ve daha öncedende human basıp böyle birşey yaptığını farketse senin lw ini düşürmekle kalmaz banlayabilirde...
    Merhaba,
    İllegal bir şey yok.

Geçenlerde sorduğumda aldığım cevap; "Buğlu olarak yapmazsan herhangi bir sıkıntısı yok."

Ve bende IRK bastım 1 kereye mahsus olan bir şey chat görevleri açılmadı olay bu.

Bunda kötü bir şey yok, ha belki ben yanlış biliyorumdur yetkili bir arkadaş durumu açıklar. =)

Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SniperUmutcan View Post
    Merhaba,
    İllegal bir şey yok.

Geçenlerde sorduğumda aldığım cevap; "Buğlu olarak yapmazsan herhangi bir sıkıntısı yok."

Ve bende IRK bastım 1 kereye mahsus olan bir şey chat görevleri açılmadı olay bu.

Bunda kötü bir şey yok, ha belki ben yanlış biliyorumdur yetkili bir arkadaş durumu açıklar. =)
    Bir Oyuncunun Tek Irkı Olur Takım Tutmak Gibidir Sürekli Irk Değiştirmez, Irk Basarak Chat Görevleriyle Exp Kasan Kişi Bug Yapmış Oluyor, 83/5 Kasan Adam Çok Öyle Ama Hala Cezalar Uygulanmıyor.

Quote Originally Posted by Comancheros View Post
    Bir Oyuncunun Tek Irkı Olur Takım Tutmak Gibidir Sürekli Irk Değiştirmez, Irk Basarak Chat Görevleriyle Exp Kasan Kişi Bug Yapmış Oluyor, 83/5 Kasan Adam Çok Öyle Ama Hala Cezalar Uygulanmıyor.
    Bug olayı farklı normal yapmak farklı, ek olarak human açtım diye human kalacak değilim
    Transfer scroll bunun için var.

Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SniperUmutcan View Post
    Bug olayı farklı normal yapmak farklı, ek olarak human açtım diye human kalacak değilim
    Transfer scroll bunun için var.
    2005 2008 - 3 Yıl Ork Takıldım Yeni Hesap Açtım 10 Yıldır Humanım Rakkase Gibi Bende Irk Değiştirip 83/5 Olmasını Bilirdim.

Quote Originally Posted by Comancheros View Post
    2005 2008 - 3 Yıl Ork Takıldım Yeni Hesap Açtım 10 Yıldır Humanım Rakkase Gibi Bende Irk Değiştirip 83/5 Olmasını Bilirdim.
    Hocam siz sizofrenmisiniz?
    Bizim sw de şuan 1 ay karus 1 ay human takılan clanlar var.
    Maksat eğlence.
    Last edited by SniperUmutcan; 08-24-2018 at 05:50 PM.