Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 38
    Member
    Nickname
    Xenophope
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    UNINVITEDS
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus

Exclamation Zombi slotları (Eski userler konuya lütfen)

Merhabalar ben eski seven biriyim ve eskiden zombi slotlarında bir çok dostluk reale kadar uzanan dostluklar kurmuşluğum var exp denince herkesin ilk gideceği yerdi fakat şuanda karışık bir halde slotları dağıtmışlar açıkcası ben çok üzüldüm ve sebebini anlayamadım bu NTT'nin eskiyi yok etme çalışması falan mı? Ne zararı vardı güzelim hatıramızın niye yok ettiniz?

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Dostluğu filan geçtim en azından slot olarak kasılma mümkündü, millet şimdi görevden göreve uğruyor onda da cebelleşiyor biri fizanda öteki mezarda.
    https://i.hizliresim.com/ZE7Ykg.jpg

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Khenhart Gelmeden Kaçalım Konuyu Kilitler.

eskiden zombi slotlarında ks partyler bile kurulurdu +60 kastıktan sonra cz de dk party ye girebilmek için baya uğraşırdık tabi o zamanlar exp kasmak zordu genia denen yasal koxp yoktu

Member
    Nickname
    Xenophope
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    UNINVITEDS
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Ara ara zombi slotuna gidip sigara yakıyorum ne hale getirmişler canım oyunu üzüldüm gerçekten hangi sebepten kapıtabilir ki? Koxp desen orda koxp ne arasın hatrı sayılır mageler vardı oralarda mantıklı bir açıklama gerekli bence şu sebepten slotu bozduk falan demeleri lazım konu kilitlenirse de cidden eskiyi yok etmeye çalıştıklarına inanmaya başlarım.

Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Erengulec View Post
    Ara ara zombi slotuna gidip sigara yakıyorum ne hale getirmişler canım oyunu üzüldüm gerçekten hangi sebepten kapıtabilir ki? Koxp desen orda koxp ne arasın hatrı sayılır mageler vardı oralarda mantıklı bir açıklama gerekli bence şu sebepten slotu bozduk falan demeleri lazım konu kilitlenirse de cidden eskiyi yok etmeye çalıştıklarına inanmaya başlarım.
    Eskiden Koxperlar Orayı Mesken Tutmuş Diye Zombie Ve Goblin Slotlarına Böyle Bir Çözüm Bulmuşlardı Yeni Oyuncuların Yöneticilerin Bunu Bilmemesi Normal, Slotu Mix Yaptılar Bu Solo Ve Mage Oynamayan Kişilere Görevlerde Eziyettir, Bunu Biz mi Değiştirdik? Söyleyince Oturduğunuz Yerden Exp Kasmak İstiyorsunuz Deyip Konu Kilitliyorlar.

Last edited by Comancheros; 08-24-2018 at 01:10 PM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Spotun eski hali oldukça iyiydi, mageler falan takılır kalabalık ortam olurdu. Neden bir düzenleme yapıldı bilmiyorum ancak eski hali çok çok daha iyi durumdaydı.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Member
    Nickname
    Xenophope
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    UNINVITEDS
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Eski haline dönmesi gerektiğini düşünüyorum koxperlara çözüm için slot değiştirmek yerine koxpu kapatın yıllardır ne çözülmez illetmiş be 2006-2007 senesinde de hatırlıyorum hala da var koxp yüzünden slot mu değişirmiş koxpu engellemeye çalışın. Nasıl bir mantık Khenarth gelse de bir açıklama yapsa keşke

Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Erengulec View Post
    Eski haline dönmesi gerektiğini düşünüyorum koxperlara çözüm için slot değiştirmek yerine koxpu kapatın yıllardır ne çözülmez illetmiş be 2006-2007 senesinde de hatırlıyorum hala da var koxp yüzünden slot mu değişirmiş koxpu engellemeye çalışın. Nasıl bir mantık Khenarth gelse de bir açıklama yapsa keşke
    Exp'de Koxp Yok Denecek Kadar Az Diyebiliriz Arada Bir Kaç Çakal Çıkıyor Bence Düzelse Bir Sorun Olmaz, Zombiye Gobline Görev Harici Uğrayan Yok, Khenhart Açıklamasını Paylaştım...

Senior Member EviLPrince's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Ah o zombi slotları, arkadaşlıkların başladığı yerdi. Kesinlikle eski haline dönmeli, aynı şekilde goblin slotları da düzeltilmeli.