Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 12 of 12
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Erengulec View Post
    Bak şimdi bir kural konmuş ve sen bu oyunu oynuyorsun bu oyunu oynadığın an tüm kuralları kabul etmiş sayılıyorsun yani ben bilmiyordum etmiyordum yok adam keselim hırsızlık yapalım haberim yoktu yasak olduğunu nerden bileyim engelleseydiniz mi diyeceksin Madem JR giriyorsun açıcaksın kuralları okuyacaksın öyle gireceksin açtıysan da yiyeceksin cezasını
    Kural diyor ya sanki hile kullanıyorum. Sanki JR'nin rekabet ortamını sekteye uğratıyorum. Geliştiricinin kullanıma açık bıraktığı her alanda genie kullanabilirim. EN DOĞAL HAKKIM!!!!!

1 Yıldır boş bir yasağa riayet ediyormuşsunuz.? Şaka mısınız oğlum siz?
    Last edited by Gryphonx; 08-24-2018 at 09:51 AM.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Bu durumun yasak olduğu belirtildikten sonra bu eylemleri yapan kullanıcılara gerekli cezai işlemler uygulanmaktadır. Bu eylemi yaptığınız tespit edildiği taktirde alacağınız ceza da kaçınılmaz olacaktır. Şahsınıza veya aile bireylerinize edilen hakaretler için Cheat Reports bölümüne bildirimde bulunmanız durumunda bu işi yapan hesaplara da gerekli cezai işlemler yapılmaktadır.

Ayrıca, bu üslubu devam ettirmeniz durumunda hesabınız da süreli/süresiz olarak kullanıma kapatılacaktır. Bu üslubunuzu bundan sonra ki konularda bu şekilde devam ettirmeyin!

İyi forumlar.

Tags for this Thread