Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

JR'de Genie Ban Sebebi?

Sabah JR'sinde Genie açtım. Priestim, maksadım şuydu, 1sn heal veya cure gecikse ailevi değerlerime küfür yiyorum.(Şahsıma edilse hadi neyse) Genie benden atik dedim. Demez olaydım. Parti üyeleri direkt "ksc aldım 3 gün ban yiyeceksin" dediler. Öyle deyince direkt kapattım.

Ne alaka? Var mı böyle bir uygulamanız? Varsa saçmalığını açıklar mısınız?

Şayet cidden varsa böyle bir uygulamanız JR de "disable" olmasını sağlayın!! Yoksa saçmalığın dik alası...

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Bahsettiğiniz durumla ilgili konuyu inceleyebilirsiniz.

Juraid Mountain Hakkında

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Aslında dediği gibi ; JR de kapatılmalı hiç açılmaması sağlanmalı.Kendisi gibi bilmeyenler bu durumdan muzdarip ceza almaları kaçınılmaz.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Bahsettiğiniz durumla ilgili konuyu inceleyebilirsiniz.

Juraid Mountain Hakkında
    Saçmalığın dik alası!! Yazacağınız 2 kod parçası la if(karakter JR ye girerse) $genie=disable

Şimdi ben bu aptalca sebepten dolayı oyundan belli bir süre uzaklaştıralacak mıyım? lol

Kendi eksikliğiniz ve hatanız yüzünden birincil derece de ben mi suçlanacağım..

Abi çok saçma ya... Oyun geliştiricisi açmama izin veriyor. Dağıtımcı(her ne b..) firma bana uzaklaştırma sebebi diyor. asdhasdjkasdj

Senior Member
    Konuyu açan kişi eğer bilmeyerekten açtığı kontrol edilmesi lazım.Bu kişinin genie açtığı zaman başka charla yine Jr eventi de ise her iki karakteri de ceza alsın ki.Bile bile yasak olan birşeyi suistimal edilmesin.Yok araştırmayıp sadece bu kişinin tek karakterine ceza kesilirse 3 gün sonra yine aynısını yapacaktır.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by DiscoFareSi View Post
    Konuyu açan kişi eğer bilmeyerekten açtığı kontrol edilmesi lazım.Bu kişinin genie açtığı zaman başka charla yine Jr eventi de ise her iki karakteri de ceza alsın ki.Bile bile yasak olan birşeyi suistimal edilmesin.Yok araştırmayıp sadece bu kişinin tek karakterine ceza kesilirse 3 gün sonra yine aynısını yapacaktır.
    Mesela ben bir pc ye sahibim Başka yoğğğğğ!!

Senior Member LuxuryLife's Avatar
    Quote Originally Posted by Gryphonx View Post
    Saçmalığın dik alası!! Yazacağınız 2 kod parçası la if(karakter JR ye girerse) $genie=disable

Şimdi ben bu aptalca sebepten dolayı oyundan belli bir süre uzaklaştıralacak mıyım? lol

Kendi eksikliğiniz ve hatanız yüzünden birincil derece de ben mi suçlanacağım..

Abi çok saçma ya... Oyun geliştiricisi açmama izin veriyor. Dağıtımcı(her ne b..) firma bana uzaklaştırma sebebi diyor. asdhasdjkasdj
    Kullandığın cümleler hiç hoş değil moderatörler ceza kestiği zaman da ceza kesti diyorlar! JR de bir tek sen yoksun takım arkadaşların da var. JR de GENİE açmak takıma zarar veriyor bu sebepten ötürü yasaklandı.
    Last edited by LuxuryLife; 08-24-2018 at 09:06 AM.

Member
    Nickname
    Xenophope
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    UNINVITEDS
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Bak şimdi bir kural konmuş ve sen bu oyunu oynuyorsun bu oyunu oynadığın an tüm kuralları kabul etmiş sayılıyorsun yani ben bilmiyordum etmiyordum yok adam keselim hırsızlık yapalım haberim yoktu yasak olduğunu nerden bileyim engelleseydiniz mi diyeceksin Madem JR giriyorsun açıcaksın kuralları okuyacaksın öyle gireceksin açtıysan da yiyeceksin cezasını

Senior Member
    Bana kalırsa konuyu açan arkadaş haklı şu sebeple, her oyun oynayan kişi oyun forumunu takip etmek zorunda değil, eğer bir yasak var ise bunu oyun içinde duyurmaları gerekir, her nasıl etkinliklerde kardan adamlara guard ve pet ile vurmanın forumda yasak olduğunun yazılmasına kimsenin riayet etmediği gibi. ve oyun içinde duyurulduktan sonra bu kurala herkes uydu (yani çoğunluk)

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by LuxuryLife View Post
    Kullandığın cümleler hiç hoş değil moderatörler ceza kestiği zaman da ceza kesti diyorlar! JR de bir tek sen yoksun takım arkadaşların da var. JR de GENİE açmak takıma zarar veriyor bu sebepten ötürü yasaklandı.
    Kullandığın cümleler hoş değil diyorsun da olayın absürtlüğünü anlatabileceğim kelimeler yetersiz. Ve priestim ben PRİESTTTT PRİESTTT GENİE AÇMAM NASIL ZARAR VEREBİLİR TAKIMA?? (Devaya gelince zaten PvP moduna geçiyoruz.) Atak yapıyor olsam hadi doğrusun derim çünkü genie yavaş kalır.

Yapımcı firmanın şu sorunu çözmesi bir gün ya sürer ya sürmez.(Birkaç kod satırına bakıyor olay. "Disable" edecek.) Ama dağıtımcı firma yasaklayarak çözüm üretiyor.

Tags for this Thread