Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Junior Member

Manes swsi magic baglerim buga girip yok oluyor

EMINIM MAGZADAN OTO LOOT CEKTIGIMDEDE KIRDIRDM BIR TANE AZ ONCEDE HESAP DOGRULAMADAN ALDIM VE KIRDIRDM NPOINT YUKLEMEK ICN GIRIS CIKIS YAPTIGHIMDA YOK OLDU KONTROL SAGLARMISINIZ HESAP ID x karakter LeeTuurK 79lwl okcu nedenı nedır acaba cıdden ya magzadan aldıghım ıtemlere bakınca 2018/08/14 tarıhınde alıp kırdırmısım
    uzerıne bugun 23/08/2018 tarıhınde bıtane hesp dogrulama ıle alınan tokenden kırdırdım suan kı durumun nedenı ne olabılır anlatırmısınız bır cozum weıt cok dustuı kur pot styx alamıorm pot alamıor en kotusu
    Last edited by SkCLucky; 08-23-2018 at 08:43 PM. Reason: lutfen acıl yardım

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Silinen magic bagleriniz oyuna yeni entegre edilen sistemle alakalı olabilir mi? Magic bag eşyasını istediğiniz zaman üstüne gelip sağ tıkladığınızda (envanter kapalı olsa dahi) silebilirsiniz, onay ekranının gelmesi için yapımcıya gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

#Herkesin görebileceği yerlerde hesap bilgilerinizi paylaşmayınız.

Junior Member
    ı ya basmadan herhangoı bnıor noltaya tıklandındıgında sılınebılıormus sızce bu ıslemın gereksızlıgı veya sılındıgı zman alınmama durumuna ınsanların tepkısı ne olucak envanter acmadan sılınebılıormus samalıksınız ya ısı gucu bırakalım kıtleyelım ozman onuda yapamıorsun gerıde almıorsun sureklı para yatıralım
    mantıklı bır sey soyleyuın dıe yazdım nasıl gerı alabılırım bunun bılgısını verırmısınız

Junior Member
    ya daha kırdıralı 3 saat olmadı bunu duzeltmenın yolu varmı yoksa premıum bıtınce oyuncu kaybı yasıcaksınız yapımcıyı bılgılendırmenız onemlı deıl ıngılızcem yok hersey ıngılızce oyunda

Junior Member
    ayrıca bagın ustune gelıpte sagtık yaptıhgım olmadı farmdayken ı acık ama bagın oldu tarf deıl sureklı sızın su kaıshan lı bır yazınız cıkıor ondan olmasın tıklanmadan sılınen bag ne ya

Junior Member
    magdurıyetımın gıderılmesını ıstıorum veya sılınen esyayı kaıshanda alabılmek ama ıkısını yapmıcaksınız galıba

Junior Member
    ayrıca sıte uzerınde duyurularda boıyle bır bılgı goremıorm

Junior Member
    ya anlamadım envanter acılmadan sılınebılıor olması ve sızın cok rahat sdavrana bılmenız sonucta ınsanlar npoınt yukşluor ve gerı ıadesıde yok sızde destek almak bumu Merhaba,

Silinen magic bagleriniz oyuna yeni entegre edilen sistemle alakalı olabilir mi? Magic bag eşyasını istediğiniz zaman üstüne gelip sağ tıkladığınızda (envanter kapalı olsa dahi) silebilirsiniz, onay ekranının gelmesi için yapımcıya gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

#Herkesin görebileceği yerlerde hesap bilgilerinizi paylaşmayınız. cozum uretmenız gerkırken yaptıgınız ıslem bu mu cıdden

Junior Member
    bu sorunda duzgun bır yardım alamassam premıum bıttıgınde benı ve tum dostlarımı kaybedersınz kı cok ta umrunuz da deıl oyuncu klaybı ama bu sekılde zmanla yok olucaksınz oyuncu cekmek ıcın yaptrınız hıc bır sey yok
    dogru duzgun yardım bıle alamıoruz dalga gecer gıbı cevaplar

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by 33AERKAN33 View Post
    ı ya basmadan herhangoı bnıor noltaya tıklandındıgında sılınebılıormus sızce bu ıslemın gereksızlıgı veya sılındıgı zman alınmama durumuna ınsanların tepkısı ne olucak envanter acmadan sılınebılıormus samalıksınız ya ısı gucu bırakalım kıtleyelım ozman onuda yapamıorsun gerıde almıorsun sureklı para yatıralım
    mantıklı bır sey soyleyuın dıe yazdım nasıl gerı alabılırım bunun bılgısını verırmısınız
    Herhangi bir yer değil sadece envanter kapalıyken Magic Bag' in olduğu yere tıklarsanız böyle bir sorun ile karşılaşırsınız.

Bu konuda gerekli bilgilendirmeyi aşağıdan görebilirsiniz.

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba arkadaşlar,

* Karakter yüzükleme sırasında yaşanan sorun sebebiyle, Magic Bag üzerinizden çıkartılıp, silinebilir konuma getirilmiştir. (Magic Bag eşyasını sildiğiniz taktirde, Kaishan'dan geri alınamamaktadır! Silme esnasında gözüken metin bir sonraki bakım ile güncellenecektir.

Magic Bag silinmesi ile ilgili Örnek Video: https://youtu.be/l7lJ6rSsjtw

[Güncelleme Notları] 09.08.2018

# Tekrardan hesap bilgilerinizi herkesin görebileceği yerlerde paylaşmamanız gerektiğini vurgulamak istiyorum. Telafi veya problem yaşadığınız da iletişime geçeceğiniz yer Destek ekibidir. Fakat bu problem için bir telafi söz konusu olmadığını da bilmenizi isterim.