Results 1 to 6 of 6

Mage hakkında kendine güveniyosan içeri

Arkadaşlar mage karekterim var 77 level int mageyim uzun zamandır girmiyodum oyuna yaklaşık 2 gb + +7woe var elimde woeyi satıp fire keyrionmu alayım yeni cıkmış bilgim yok yoksa woe dursun üstüme 1 parca krovazmı alayım yoksa takıyamı gömmeliyim yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

Senior Member EviLPrince's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    1 parça krowaz hiçbir işe yaramaz.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ne yapmayı düşünüyorsun ve hedefin ne bilmiyorum ama 80 seviyeye kadar bdw'ye girmeye ve achievesini tamamlamaya bak derim. Zaten o süre içinde üstündeki zırhını ve takılarını ufak ufak geliştirirsin diye düşünüyorum.

Ben 80'de bdw'yi tamamlarken krowaz ve takılarımı tamamladım en sona da staff'i bıraktım. Bana göre en mantıklısı bu şekildi ama diğer mage arkadaşlar ne der bilemiyorum.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    ScORp_LiON'un önerisini dikkate almalısın ve 90 defans achievesini açmalısın. Zırhların hakkında bilgi vermediğine göre zırhlarının görev zırhları olduğunu düşündüğümden dolayı +8 linen set almanı tavsiye ediyorum.

80 seviyeye ulaştıktan sonra farm yaparak takılarını tamamlarsın ardından zırhlarını ron's +7/+8 yapmaya başlarsın.

Senior Member
    mage teamda oynayan birisi olarak sana tavsiye vereyim. 2 gbnin bir kısmını pot parası olarak başta bir ayır. +1 yapabilecek düzeyde paran varsa fr +1 al. +0 alsan old ile aynı olacacak. o yüzden +1 yapamadığın sürece paranı harcama.
    woe şuanlık yeter sana. üzerine giysi olarak günlük görevleri yap. 2 hafta sonra +3 set dizsen bile tek parça krovazdan daha etkili olur

Senior Member
    Eslantta dark mithril görevleri geldi 70 quest gibi 4 quest mobunu kesiyorsun bu görevde bittiğinde 1 adet dark mithril verir sana. 3 adet dark mithril ile istediğin bir ron's parçasının +1'ini alabiliyorsun. Bu görevden setini dizebilirsin +6 yapsan yeter geçici. Yani 15 günde 5 parça rons alabiliyorsun kendine.

Söylediğin item ve fiyatlara bakılırsa eski bir serverdasın o paraya ice keykerion + dual +3 shio yap. Farm yapacağını düşünüyorum kendince rahat dönersin.