Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 25
    Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad

Exclamation Görev Sıfırlanması Hakkında

Görev Sıfırlanmasının Vakti Geldi Diye Düşünüyorum Eylül Ayında Sıfırlansın Bizde Görev Yapacak Adam Bulalım Geçen Yıl Gibi Aralık Ayında Sıfırlanması Birşeye Yaramıyor Eylül İdeal Aydır.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Sene sonuna kadar sıfırlanmasını temenni ediyoruz.En sevilen etkinliklerden birisi..

Member SnakeCold's Avatar
    Nickname
    UchihaKuZuuuu
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    CP
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Comancheros View Post
    Görev Sıfırlanmasının Vakti Geldi Diye Düşünüyorum Eylül Ayında Sıfırlansın Bizde Görev Yapacak Adam Bulalım Geçen Yıl Gibi Aralık Ayında Sıfırlanması Birşeye Yaramıyor Eylül İdeal Aydır.
    Görev sıfırlama değilde artık 90 lvl falan gelsin yıl olacak exp kasamıyorum

Quote Originally Posted by SnakeCold View Post
    Roan Camp yada Dodo camp çek bi TW ex düş biraz sonra git sabahlara ex kas reis

Bir an önce gelse pus indirimide varken iyi olurdu.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Her yıl görevler sıfırlanıyor'da bizim işimize yaramıyor

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Her yıl görevler sıfırlanıyor'da bizim işimize yaramıyor
    Bizim Derken 83/5lerden Bahsediyorsan Yaramıyor Ama Bizlere Yarıyor Ve Geç Olmasın Güç Olmasın Demişler.

Quote Originally Posted by SnakeCold View Post
    90 LVL Bir Rüya Olarak Tozlu Raflara Kaldırıldı Neden Dersen 83/5 Rebirth Sistemi Geldi Sistemi Başta Kabul Etmesekte, Mecbur 83/5 Kasıyoruz Eski Serverlarda Olunca 83 LVL Dolaşan Biri Anca Worm Görüntüsü Veriyor, 83/10 Sistemi Gelecek Ve Bu 3 GB + 10 K NP + Premium Cash Vs Demek. Normal Level Alınca Oyuncuya Skill Vs Geliyor Onlarla Uğraşmayarak, Oyuncunun Para Vermesini Sağlayan Bir Sistem Varken Neden 90 LVL Getirsinler.
    Last edited by Comancheros; 08-23-2018 at 03:32 PM.

Senior Member
    Kasımda sıfırlanır muhtemelen. Eğer olağanüstü bir durum olmazsa.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ne zaman sıfırlanır bilmiyorum ama bana göre soğuk havalar kendini gösterdiğinde doğru zamandır. Eve kapanıp ne yapacağız diye düşünmek yerine tüm görevleri yeniden yapabiliriz, bu sıcaklarda ve tatil bölgelerinde yüzlerce oyuncu varken çok iyi bir zaman olmaz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member LuxuryLife's Avatar
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Ne zaman sıfırlanır bilmiyorum ama bana göre soğuk havalar kendini gösterdiğinde doğru zamandır. Eve kapanıp ne yapacağız diye düşünmek yerine tüm görevleri yeniden yapabiliriz, bu sıcaklarda ve tatil bölgelerinde yüzlerce oyuncu varken çok iyi bir zaman olmaz.
    Son bahar iyi olur