Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Senior Member karalama2001's Avatar
    Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad

BDW 83 sorunu [Artık çözün sorunu bunaldık]

Reb atladım görev sıfırlandı. 83 lwl olduğumdan bdw ye girip eşyayı alamıyorum. Ölmem mi gerekiyor? Bu hata ne zaman düzeltilecek. Saygılarımla.

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    80 e düşür çarı sonra kasarsın yine şaka şaka mevzuyu anlamadım

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Reb basıp görevler sıfırlanınca bdw kağıdı görevini yapamamaktan daha beteri eğer achieve için gerekli win'i tamamlamadan 83 olduysak vay halimize. Telafisi yok. Bdw pk'larnın zevkindende mahrumuz 83+ olduğumuz için.

FT'lerde ne güzel kimsenin girmediği ezik ft'si ve high ft'si var. Jr 70+. Chaos sınırsız. Bdw ne için sınırlı? Madem sınırlı niye kıymetli achieve ona bağlanmış? Niye exp görevi var reb bastıkça yapılamayan? Mantıklı bir açıklama verin tamam haklısınız diyelim. Eğer mantığı yoksa ya sınırsız yapın bdw'yi yada 83+ bdw'side koyun. Sessizliğe bürünmeyin yetkililer.

Banned
    Çünkü 83 de exp kağıdı alırsanız daha hızlı exp kasarsınız o da iyi olmaz.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Allahını seversen rebirth charda 2,5m exp i ne yapacaksın ciddi ciddi soruyorum. Ne işine yarayacak o 1 kere yapabildiğin 2.5m exp git 10 tane titan kes al 2.5m exp i ya da 30 dk otur gelir 2.5m. Bu kadar mı değerli %0.02 ?. Ne gereksiz bi konu bu hocam ya. Bdw oynamak istiyorum içerde ne güzel 8v8 atılıyor keyifli oluyor bu yüzden 83 e bdw istiyoruz de anlayalım ama bdw kağıdını alamıyorum o yüzden her 8milyar exp içinde 2.5m exp i nasıl yapamam neden mağdur ediyorsunuz gibi gereksiz bi çıkış olabilir mi :S

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by tec_FqlsXTGy View Post
    Çünkü 83 de exp kağıdı alırsanız daha hızlı exp kasarsınız o da iyi olmaz.
    Pek mantıklı değil 83+ win alırsa verme o kağıttan zor bişi değil ki. Yada ne biliyim süresini düşür 30dk'ya filan. 83+'lara bdw achieve' ini tamamlayacağı bir imkan sunmamak exp kağıdı bahanesiylede olsa büyük işgüzarlık

Senior Member CagriiBey's Avatar
    Nickname
    LeadersPsycho
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    TheJesterClub
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    BDW olayı kesinlikle güncellenmesi gerekiyor. Önceden insanlar 5 6 ay boyunca 80 olmaya çalışıyordu. Şimdi 1 ayda insanlar 80lw'i geçebiliyor bile. Günde 3 adet bdw etkinliği var. 2 tanesini kazandın diyelim bir ayda 60bdw kazanmış olursun. Sırf BDW'yi 100 adet win'e tamamlamak için 80 olmamak saçma bi durum kesinlikle. Eski sistemde kalmış bir achievement görevi. Güncellenmesi gerekiyor kesinlikle.
    Kendinden kaçtığın bir yoldur hayat. Geriye dönersen deliye dönersin.

Senior Member karalama2001's Avatar
    Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Psycopath_67 View Post
    BDW olayı kesinlikle güncellenmesi gerekiyor. Önceden insanlar 5 6 ay boyunca 80 olmaya çalışıyordu. Şimdi 1 ayda insanlar 80lw'i geçebiliyor bile. Günde 3 adet bdw etkinliği var. 2 tanesini kazandın diyelim bir ayda 60bdw kazanmış olursun. Sırf BDW'yi 100 adet win'e tamamlamak için 80 olmamak saçma bi durum kesinlikle. Eski sistemde kalmış bir achievement görevi. Güncellenmesi gerekiyor kesinlikle.

Reis boş verya reb bastın diğer görevleri yap takılma 1-2m lik ex görevine

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Allahını seversen rebirth charda 2,5m exp i ne yapacaksın ciddi ciddi soruyorum. Ne işine yarayacak o 1 kere yapabildiğin 2.5m exp git 10 tane titan kes al 2.5m exp i ya da 30 dk otur gelir 2.5m. Bu kadar mı değerli %0.02 ?. Ne gereksiz bi konu bu hocam ya. Bdw oynamak istiyorum içerde ne güzel 8v8 atılıyor keyifli oluyor bu yüzden 83 e bdw istiyoruz de anlayalım ama bdw kağıdını alamıyorum o yüzden her 8milyar exp içinde 2.5m exp i nasıl yapamam neden mağdur ediyorsunuz gibi gereksiz bi çıkış olabilir mi :S

Hayatında Hiç Reb Char Kasmamışsın 2,5m Exp Bile SU Gibi Gelir, Bu Konu Hakkında Asıl Hesabımda Paylaşım Yapmıştım İNN HOSSTESE Koyulsun 83+5 BDW Gelmiyorsa.