Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Kardeşim cz ardream oynadıysan ekran bugu yapmak için bazı taktikler var. Adamı hile olarak görebilirsin lakin adam hile değildir. Çok hızlı hareket ediyor gibi gözükebilir lakin dediğim gibi yine hile değildir. Pk da priestler çok fazla yapar bunu. Eğer adam hile değilse bu taktikleri uyguluyor olabilir.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Pedal kullanıyorum demesi onun pedal kullandığını göstermez. Banada hile vs var dediklerinde evet var diyorum. Bunun gmler tarafından kontrol edilmesi gerekiyor.

adam sizi baya bi tilt etmişki burada tatmin olmaya çalışıyorsunuz ama ortaya attığınız idaaların hiç biri bir suç içermiyor

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Selam,

Her yapılan şikayet değerlendirmeye alınır ve incelemesi yapılır. Herhangi bir oyuncunun ayrıcalığı olamaz. Pedal kullanımı oyun içerisinde tespit edilebilmekte ve yaptırım uygulanabilmektedir. Lütfen bu konu üzerinden kanıt ve karakter ismi paylaşmayın. Bunun yeri CR bölümüdür ve yalnızca orada paylaşılabilir.

Bunun yanında kişi kullanıyorum dediğinde bu kesin kanıt olarak nitelendirilemez. Şüphe olarak incelenebilir. Raporunuz incelendiğinde tekrar raporunuz üzerinden sonuç paylaşılacaktır.

Quote Originally Posted by Comancheros View Post
    Buna Katılıyorum Benim Oynadığım Server Gordion Server'da Sürekli Her Chaos'da Birinci Olan Adamlar Var Hiç Bir MultiPlayer Oyunda Senin Sürekli 1. Olma Garantin Yoktur Bir Çok Oyunu Oynayan GM'lik Yapmış Kişi Olarak Konuşuyorum Bu Adamlar Sadece Knight Online Oynamış Başka Oyundan Anlamayan Adamlardır, Adamların Garanti Sözleşmesi Var Gibi Her Chaos'da Birinci Oluyor, Cash Premium Çekiyorum Banlamıyorum Diyenlerin Sayısı Gordion'da Oldukça Fazla Hepside 83+ Rebirth Kişiler, Skill Vuruşu Benden 3 Kat Fazla Macro Pedal Olduğu %100 Ama NTTGame Mod'ları Benim Report Hesabımı Banladı Bundan Sonra Reportla Uğraşmam.
    Sizin forum hesabınızın kapatılma sebebi düzenli olarak forum kurallarına aykırı paylaşımlar yapmanız. Uyarılarınız profilinizde bulunuyor. Uygunsuz dil, spam, konuları trolleme ve CR kanıt paylaşımıyla ilgili aldığınız sözlü ve işlenmiş uyarıların sonucunda hesabınız süresiz kapatıldı. Burda olayları farklı yönlere çekip farklı anlamlar çıkartmaya çalışmayın.

Junior Member
    Quote Originally Posted by olummakinasi26 View Post
    1 haftadır cheat report a şikayette bulunuyorum. adamın koşarken kombo yaptığı 7 saniye de 19 damage attığı video çektim gönderdim. banlamadılar. adamın duvarlardan geçtiği videolar çekti arkadaşlarım ekran bugu dediler. en son o kadar azıttı ki adam açık açık pm den pedal kullandığını yazdı. her ay pustan belirli miktarda alışveriş yaptığını bu yüzden de onu gm lerin banlayamayacaklarını yazdı. gm lere ordan ekmek akıyor diye aynen bu şekilde yazdı. ve bu chara bir bok olmaz diye de belirtti. tam 1 senedir bu adamın üçüncü parti ürünler kullandığı ile alakalı videolar çekiliyor. ama 1 yıldır bu adam banlanmadı. her report a konu ile ilgilenileceği yazılıyor ama herhangi bir değişiklik yok. adam 11 milyon np kastı. duvarlardan geçiyor yaptığı minor sayesinde attığınız damageyi bile göremiyorsunuz. harita da nerede olursanız olun sizi anında buluyor. db attığınızda daha sizin eliniz düşmeden onun cure için eli kalkıyor. ve gm leri beslediğini yazıyor onu banlayamayacaklarını yazıyor pedal kullandığını hatta pedalın marka modelini bile yazıyor. ama hala ilgilenecek gm ler. büyük ihtimalle bu post direk kapatılacak yada en azından saçma bir acıklama yazılıp post yoruma kapatılacak. umarım bu poSt yoruma kapatılmaz ve diğer oyuncular da konu hakkındaki görüşlerini paylaşırlar.
    İlgili videoyu izledim. Videonun başlangıcında 4x hasar zaten işlemiş 19-4=15.
    1-7 saniye arası 15x hasar atıyor. 7x R + 8x Skill.
    Combo ile 8x skill vurabilmek için 7sn yeterli bir süre.
    Last edited by lPiranhal; 08-22-2018 at 12:51 PM.

Senior Member EviLPrince's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Yemiyor hocam ben de farkettim. Adam koxpla drakiye girdi 15gün bann + hapis yedi. 15 gün sonra aldığı 100 defans ve kutular yanına kâr kaldı. Gerisini sen düşün.

Sorsan gm insiyatifi diyolar nasıl insiyatif bu ? Koxpla giriyor milletin 1aylık emeğini hiçe sayıyor, cezası 15 gün bann ve hapis, hediyesi 100 defans ve Draki kutuları.
    Last edited by EviLPrince; 08-22-2018 at 01:35 PM.

Quote Originally Posted by lPiranhal View Post
    İlgili videoyu izledim. Videonun başlangıcında 4x hasar zaten işlemiş 19-4=15.
    1-7 saniye arası 15x hasar atıyor. 7x R + 8x Skill.
    Combo ile 8x skill vurabilmek için 7sn yeterli bir süre.
    biraderim adamı gördüm videoyu başlatırken 4x hasarı 1 saniye içinde attı zaten videoyu başlattım hemen. bazen çok uzaktan vuruyor sen vuramıyorsun sana ''too far yazarken'' adam uzaktan çakıyor. ayrıca 15 bile atsa koşan adama R kombo yapmak bu kadar hatasız şekilde imkansız. asas oynayan herkes böyle bir damagenin pedal yada benzeri koxp türü birşey olmadan atılmayacağını bilir. bu adama 1 tek ben değilim şikayet eden. ayrıca ben karustum istesem bu adamla aynı partide bende kasılırdım. gittim human char actım. olmadı gittim kendi charımı human a geçirdim. bu adam nedense ban yemiyor arkadaş yani gm arkadaşlara bir küfür etmediği kaldı ama gm ler banlamıyor adamı. demekki oyunda fazla user kalmadığı için pus alışverişi yapan arkadaşlara insiyatif kullanılıyor. benim aldığım dc pre , peri, oto kutu, switch pre bunlar bu gibi adamlar yüzünden boşa gidiyor. bir arkadaşım basede bir adama parti attı adam kabul etmedi bile partiyi ve dc oldu bi baktı banlanmış. meğer parti attığı adam koxper miş. bu gibi durumlarda bile ban atılırken bu adama ban atılmaması çok anormal bir durum. adam bariz şekilde pedal kullanıyor. tbl ci diyorlar çünkü silahların range olayı aşırı fazla. bu adamdan lightfeet ile dahi kaçamıyorsun hiç bir skili hiç bir R si sekmiyor. bu adam baseye girince human tarafındaki herkes base den çıkıyor. townun içinde 8 chitin setli kalkanlı dd25 li iron setli priesti kovalaya kovalaya kesiyor adam. kuleler yatıramıyor. okadar seri minor yapıyorki kulelerin içinde sundriesin önünde 1400 defans + 50 DD li 7.5k hp li priesti kesiyor. hp pot ile beraber minor yapıyor. yani bunları ben görüyorum benim gibi başka gören arkadaşlarda var ve videolar da var. çoğu adam basede oyunu bıraktı bu adam yüzünden. kaç user kaybettiler bu adam yüzünden haberleri yok. herkes bu adamın gm lerden birinin yada ortaklaşa bir charları olduğunu düşünüyor açıkcası.24 saat base de hiç uyumuyor char hiç durmuyor. bende 2800 ataklı rogue var. bu adamın atağı 2900-3000 civarı. benim atrosu kesmem bile zulüm ama bu adam bütün hepsini temizliyor üstüne chaos kesiyor çıkan bossları da tek başına temizliyor. yaratıklara atak yaparken 5-6 R 1 skill çalışıyor oyunculara atak yaparken 1-2R 1 skil çalışıyor. koşman durman atlaman zıplaman farketmez o R ve skil sekmeden sana işliyor. haritada seni hemen buluyor mesela o da acayip ilginç. daha bugün başıma geldi. bu gene kulelerin içindeydi kaçıyordum kulelerle beraber spike attım bende kaldı rival oldum. rival vermemek için pk attıkları bölgeden çıktım. bizim base önünde pk atıyorlardı ben onların towna gittim belki ezik vardır spike town yaparım diye. adam ben daha kuleyi geçer geçmez town attı önüme düştü spike attı öldüm. mesela çıkan atroslar lyotlar. nerde ne zaman hangi sıra ile kesildiği önemli değil. çıkan yaratığı direk bularak gidiyor adam. biz 10 dakka arıyoruz ama adam oyuna girdiği gibi kesilme sıralamasını bilmeden çıkanı kese kese gidiyor. diyorum ya size hiç bir sıkıntım yoktu bende karustum adamla aynı partiye girdim bir kaç sefer basede ilk baseye girdiğimde ve anormal bir durum olduğunu kendim anladım. yaratıkların canı tıkır tıkır okadar seri iniyorki gözle görüyosunuz kademe kademe inme hızını. adamların coğu zaten 1 saniye görsün yetiyor 4 damage atıyo 1 saniye de spike R trust R 1 saniye içinde adam ölüyor. hiç bir zaman tek damage yemezsiniz bu adamdan. kaçarkende vursa kovalarkende vursa aniden dönüp te vursa herzaman skilin yanında R yi direk yiyosunuz. damageler hep ikişer ikişer düşüyor. bu kadar kusursuz vurabilecek tek birşey var oda pedal. ya bu oyun kopedal ile anlaşma yaptı. ya bu adamın gm lerden tanıdığı var. yada gerçekten pus alışverişi yapanlar banlanmıyor. başka açıklaması yok.

Junior Member
    biraderim adamı gördüm videoyu başlatırken 4x hasarı 1 saniye içinde attı zaten videoyu başlattım hemen. bazen çok uzaktan vuruyor sen vuramıyorsun sana ''too far yazarken'' adam uzaktan çakıyor. ayrıca 15 bile atsa koşan adama R kombo yapmak bu kadar hatasız şekilde imkansız. asas oynayan herkes böyle bir damagenin pedal yada benzeri koxp türü birşey olmadan atılmayacağını bilir. bu adama 1 tek ben değilim şikayet eden. ayrıca ben karustum istesem bu adamla aynı partide bende kasılırdım.
    Kanıt olarak gösterilen şeyler çok komik. 2007'den beri asas oynuyorum visual bugları wall hack olarak gösterip durmuşsunuz. Adam cc alınca 2sn lag girmiş pt'nde ki adamlardan da anlaşılıyor bu uzayınca gelen cure effectini hile olarak söylüyorsun. Bu adamı çekemiyorsunuz sanırım. Aynı şeyler senelerce banada söylendi. Oyunu gerçekten oynayan insanların çoğu biliyor bunları. Gülüp geçilesi durumdasın iftira atmayın adama.

@IBlackWicked arkadaşın ceza alması gerekiyor sanırım
    Last edited by lPiranhal; 08-22-2018 at 10:06 PM.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Macro vs kullanımı serbest arkadaşım bu oyunda. Banlanır diyorlar banlanan kişiler sadece tbl vs kullanan kişiler. ha onlar da bunlarla para kasan kişiler bununla pk atıyorsan bi ban yaptırımı falan yok. Kanıt diyorlar ben uğraşamam czye her girdiğimde video açayım da onu cr atayım falan. Gmler de kör değil biliyorlar zaten kullanıcıları en basitinden eski gm rhales "sexwithpwnage" adam aynı saniye içinde 3-4 tane skill damage atabiliyor (r atack damage i değil skill damage yazmışım bakın) aynı saniye içerisinde 3 skill damage in imkanını bana söyleyebilecek birisi var mı ? Şimdi bu kadar ünlü bir adam bile bu denli rahat kullanırken bu programları burda diyeceksin ki yasak. hadi lan ordan derler adama. veya bifrostlar... bi gm hemen bi char açsın da bi bifrosta rastgele bi partyde girip tslerine girsin macro kullanmayan 1 tane warior bulabilecekler mi şimdiye kadar girdiğim hiçbir tsde bizde macro yok elle çalışıyoruz ya diyen birini görmedim. Warior veya asas kullanıorsanız macrosundan pedalına ordan tbl tpt ye neye gücünüz yetiyorsa kullanın hacı cezası falan yok. bunu sadece devamlı kazanım için götürüp slotlara koymayın banlanmamak için bu yeterlidir pk atmak istiyorum derseniz dediğim gibi kullananların bu kadar açık birşekilde kullanırken banlanmıyor olmaları pkda kullanımın yasak olmadığının kanıtıdır.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    1 haftadır cheat report a şikayette bulunuyorum. adamın koşarken kombo yaptığı 7 saniye de 19 damage attığı video çektim gönderdim. banlamadılar. adamın duvarlardan geçtiği videolar çekti arkadaşlarım ekran bugu dediler. en son o kadar azıttı ki adam açık açık pm den pedal kullandığını yazdı. her ay pustan belirli miktarda alışveriş yaptığını bu yüzden de onu gm lerin banlayamayacaklarını yazdı. gm lere ordan ekmek akıyor diye aynen bu şekilde yazdı. ve bu chara bir bok olmaz diye de belirtti. tam 1 senedir bu adamın üçüncü parti ürünler kullandığı ile alakalı videolar çekiliyor. ama 1 yıldır bu adam banlanmadı. her report a konu ile ilgilenileceği yazılıyor ama herhangi bir değişiklik yok. adam 11 milyon np kastı. duvarlardan geçiyor yaptığı minor sayesinde attığınız damageyi bile göremiyorsunuz. harita da nerede olursanız olun sizi anında buluyor. db attığınızda daha sizin eliniz düşmeden onun cure için eli kalkıyor. ve gm leri beslediğini yazıyor onu banlayamayacaklarını yazıyor pedal kullandığını hatta pedalın marka modelini bile yazıyor. ama hala ilgilenecek gm ler. büyük ihtimalle bu post direk kapatılacak yada en azından saçma bir acıklama yazılıp post yoruma kapatılacak. umarım bu poSt yoruma kapatılmaz ve diğer oyuncular da konu hakkındaki görüşlerini paylaşırlar.
    Bu adamı gm ler koruyo arkadaşım ne kadar chatsreport edersen et ne kadar video alırsan al inceleniyo deniliyo bakıyosun sonra işlem yok.ya adam monuya cıkılmayacak yerden cıkıyor gm ler bunu görüyo ama işlem yok.duvardan geciyor ama işlem yok daha ne yapılabilinir ki. bu adam oyuna giriyo ilk basta damage yiyo baktı kesilecek bi oyuna girip cıkıyo ondan sonra 3 okcu 1 warior 2 asas db maliceli adam kesilmiyo.istediğin kadar mana cekme at boş 3 okcu arka arkaya devamlı mana cekme oynuyo ama adamın manası bir türlü silinmiyo üstüne minör yapıyo atak yapıyo daha nasıl video cekilecek diyoruz gm ler base gelsin diye ama yok ya bu kadar insan bu adamdan sikayetcı insan bi gelir bakar gercekten böyle bişey varsa gidip bakalım banlayalım der ya bi insana suc isnat ediyosun polis önce bi arastırıyo sorusturma acılıyo değilmi gm lere video gösteriliyo ekran bugu,inceleme yapılıyo deniliyo o kadar.gm ler bu oyunu gercekten düşünüyo olsalar 1 kişi yüzünden onlarca adamın oyunu bırakmasına sebep olan birini gercekten incelerler.