Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23

Pedal kullaniyorum ama pus alişverişi yapiyorum gm ler banlamayaz diyen oyuncu..

1 haftadır cheat report a şikayette bulunuyorum. adamın koşarken kombo yaptığı 7 saniye de 19 damage attığı video çektim gönderdim. banlamadılar. adamın duvarlardan geçtiği videolar çekti arkadaşlarım ekran bugu dediler. en son o kadar azıttı ki adam açık açık pm den pedal kullandığını yazdı. her ay pustan belirli miktarda alışveriş yaptığını bu yüzden de onu gm lerin banlayamayacaklarını yazdı. gm lere ordan ekmek akıyor diye aynen bu şekilde yazdı. ve bu chara bir bok olmaz diye de belirtti. tam 1 senedir bu adamın üçüncü parti ürünler kullandığı ile alakalı videolar çekiliyor. ama 1 yıldır bu adam banlanmadı. her report a konu ile ilgilenileceği yazılıyor ama herhangi bir değişiklik yok. adam 11 milyon np kastı. duvarlardan geçiyor yaptığı minor sayesinde attığınız damageyi bile göremiyorsunuz. harita da nerede olursanız olun sizi anında buluyor. db attığınızda daha sizin eliniz düşmeden onun cure için eli kalkıyor. ve gm leri beslediğini yazıyor onu banlayamayacaklarını yazıyor pedal kullandığını hatta pedalın marka modelini bile yazıyor. ama hala ilgilenecek gm ler. büyük ihtimalle bu post direk kapatılacak yada en azından saçma bir acıklama yazılıp post yoruma kapatılacak. umarım bu poSt yoruma kapatılmaz ve diğer oyuncular da konu hakkındaki görüşlerini paylaşırlar.

Senior Member Nyyd's Avatar
    Böyle bir durum mümkün değildir.
    Ben pedalım demesi pedal kullandığı anlamına gelmeyebilir, çünkü sizi kızdırmak amacıyla söylemişte olabilir.
    Cheat reports bölümüne sunduğunuz kanıtlar yeterli olmadığı için işlem yapılmamıştır.
    Bende oynadığım sunucu da bir oyuncu pedal kullanmasına rağmen birkaç raporlamam da işlem yaptırtamamıştım, daha sonra yeterli kanıt olacak bir video almıştım ve işlem yapılmıştı.
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Quote Originally Posted by Nyyd View Post
    Böyle bir durum mümkün değildir.
    Ben pedalım demesi pedal kullandığı anlamına gelmeyebilir, çünkü sizi kızdırmak amacıyla söylemişte olabilir.
    Cheat reports bölümüne sunduğunuz kanıtlar yeterli olmadığı için işlem yapılmamıştır.
    Bende oynadığım sunucu da bir oyuncu pedal kullanmasına rağmen birkaç raporlamam da işlem yaptırtamamıştım, daha sonra yeterli kanıt olacak bir video almıştım ve işlem yapılmıştı.
    kardeşim 1 senedir bu adam için 20 den fazla kişi report ediyor. duvardan geçtiği video var dağa bayıra çıktığı video var koşarken 7 saniye de 19 damage attığı video var. gir youtube a yaz ''ares base 7 saniye'' gör çıkan video yu. asasın skilleri koşarken casting failed verir sıyırır seker skil bitmeden diğer skilin hareketine başlıyor char 7 saniye de koşarak 19 damage atıyor. bu videodan ertesi gün adam kızdırmak için falan değil direk ''ben aylık 600 tl harcıyorum ekmek akıyor adamlara sen olsan banlar mısın diyor. devamında pedalı olduğunu pedalın marka modelini ve kullanımı hakkında bilgi veriyor. gm lerin ona bir bok yapamayacağını söylüyor. ve şimdi bu beni kızdırmak için mi söylenmiş olıuyor ? ayrıca muhabbet gayet normal seyrediyor. videosu youtube sayfasında var. o video içinde ''ares base itiraf'' yazarsan en üstte çıkar video. izle ikisini de kendin karar ver.

Senior Member
    Adam bildiğin kullandığını söylemiş. Alo farkında mısınız sayın gmler ? Bu adama işlem yapılmazsa zan altında kalacağınızın farkındasınızdır umarım.

inceleyip bakarlar

Senior Member
    bro emin ol ki "cash çekiyorum banlanmam" olayı yok.

Banned
    pedal diye konu açıyorsun saydığın şeyleri yapabilmesi için koxp kullanması lazım adamın. ayrıca yanılmıyorsam pedal pcye takıldığı an loglara düşüyor ve kontrolde hapse gönderiliyor. pkda kesemediğiniz herkesi hile diye şikayet etmek yerine oyununuzu geliştirmenizde fayda var.

Quote Originally Posted by Priesttttttttttt View Post
    pedal diye konu açıyorsun saydığın şeyleri yapabilmesi için koxp kullanması lazım adamın. ayrıca yanılmıyorsam pedal pcye takıldığı an loglara düşüyor ve kontrolde hapse gönderiliyor. pkda kesemediğiniz herkesi hile diye şikayet etmek yerine oyununuzu geliştirmenizde fayda var.
    kardeş adamın nickini yaz youtube da çıkan videoları izle. sadece ben miyim ? aynı itemlerimiz var adamla full +3 takı 9 set +10 shard +10 chd +9 jamadar var bende. daha ne olsun nasıl keselim ? saçma saçma konuşma istersen. izle videoları sadece benim lafımla düşünme. seyret sonra karar ver.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad

Thumbs up

Buna Katılıyorum Benim Oynadığım Server Gordion Server'da Sürekli Her Chaos'da Birinci Olan Adamlar Var Hiç Bir MultiPlayer Oyunda Senin Sürekli 1. Olma Garantin Yoktur Bir Çok Oyunu Oynayan GM'lik Yapmış Kişi Olarak Konuşuyorum Bu Adamlar Sadece Knight Online Oynamış Başka Oyundan Anlamayan Adamlardır, Adamların Garanti Sözleşmesi Var Gibi Her Chaos'da Birinci Oluyor, Cash Premium Çekiyorum Banlamıyorum Diyenlerin Sayısı Gordion'da Oldukça Fazla Hepside 83+ Rebirth Kişiler, Skill Vuruşu Benden 3 Kat Fazla Macro Pedal Olduğu %100 Ama NTTGame Mod'ları Benim Report Hesabımı Banladı Bundan Sonra Reportla Uğraşmam.

pedal 'ın yazılımı donanımsal olduğu için oyun sistemi bunu illegal olarak algılamaz yetkililer ne kadar araştırırsa araştırsın bi illegallik bulamazlar