Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
    Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by mrp17 View Post
    ne önerirsiniz? teşekkürler şimdiden
    1 Driver güncellemelerini yapınız.
    2 Komple kasayı yada laptopu sökün. Tozları tamamen alın. İşlemci ve ekran kartının termal macunlarını yenileyin. Detaylı youtube videoları var. Eğer tam olarak nasıl yapılacağını bilmiyorsanız epey faydalı olacaklardır.

Junior Member
    Bu arada kurian zehiri için yanlış cure kullanıyorsun.

Senior Member
    Hata Büyük Bir İhtimalle İnternet Sağlayıcından Kaynaklanıyor Pingin Yüksek Olabilir ara ara Lag girdiğinde Hiçbirşey Olmadığında bile El sekmesi yaşıyabilirsin,yıllarca bu sorun ile oynadım

Junior Member
    Quote Originally Posted by MrsAres01 View Post
    Bu arada kurian zehiri için yanlış cure kullanıyorsun.
    Ben bu kurian karakterlerinden zerre bir şey anlamadım yahu, ayrıca aktif olarak pk atmasam da 3 çeşit cc(cure) kulansamda zehrin etkisinin devam ettiğini defalarca gördüm, gereksiz bir karakter bence

Junior Member
    Quote Originally Posted by Ziooo View Post
    Hata Büyük Bir İhtimalle İnternet Sağlayıcından Kaynaklanıyor Pingin Yüksek Olabilir ara ara Lag girdiğinde Hiçbirşey Olmadığında bile El sekmesi yaşıyabilirsin,yıllarca bu sorun ile oynadım
    Sanırım haklısın, Ping fazla yüksek değil ama normal, internetin alt yapısı zayıf, düşük olduğu için internet hızı 8mb altında belki de ondan kaynaklanıyordur.

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Attığınız ksc'de Sağ tarafta anger dolum oranı gözükmektedir. Bu nedenle o soruyu sordum. Kontroller yapıldığında bir sorun bulunmadığı görülmüştür. Hatayı video çekerek bizlere sunabilir misiniz? Bir de sizden izleyelim.
    tekrardan ilgilenirseniz, çok makbule geçer. Ayrıca oyun içindeki lag,donma,kasma vb. gibi aksilikleri minimize etmek için f10 tablosundaki ayarlar etkili oluyor mu? İdeal ayarlar nasıl olmalıdır?
    Şimdiden teşekkürler

https://youtu.be/GYUWuGWftSg
    Last edited by mrp17; 08-24-2018 at 02:00 PM. Reason: güncelleme

Tags for this Thread