Results 1 to 4 of 4
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

aynı hamam aynı tas.

Az önce pazar yapmak için oyuna girdim. (08:20 )
    Andream dünyası ne alemde diye andreama geçtiğimde % düşmek için pride kesen adam press ok a basıyor.
    Hemen yanındaki aynı partideki priest buff atıyor.
    Bazen pride o kadar hızlı buruyor ki priestin eli havada kalıyor.

Bende prideyi bir kaç kere uyuttum. deneme amaçlı
    Gerçekten ölmek isteyen adama buf atan priest var.

Sizin aklınıza ne geldi ?
    Muhtemelen benim aklıma gelen, şüphelendiğim için videosunu attığım, ancak gm arkadaşların polyanacılık oynayıp, o kadar net ve/veya bariz belli olmasına rağmen kabul etmedikleri macro mu geldi.

Haydi eyvallah.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Makro dediğimiz komutu ayarlamak o kadar kolay ki, bir kaç özelliği kullanmak için maksimum iki dakika içerisinde tuşları atamış ve çalıştırmış olunuyor. Dolayısıyla ne kadar yasak denilse de bazı oyuncular kurallara uymuyor ve makro kullanıyorlar. Bu durumun hiç bir şekilde önüne geçilemez ancak raporlar doğrultusunda ve kontroller doğrultusunda cezai işlemler uygulanabilir ki uygulanıyor.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by kdhfitalik13 View Post
    Az önce pazar yapmak için oyuna girdim. (08:20 )
    Andream dünyası ne alemde diye andreama geçtiğimde % düşmek için pride kesen adam press ok a basıyor.
    Hemen yanındaki aynı partideki priest buff atıyor.
    Bazen pride o kadar hızlı buruyor ki priestin eli havada kalıyor.

Bende prideyi bir kaç kere uyuttum. deneme amaçlı
    Gerçekten ölmek isteyen adama buf atan priest var.

Sizin aklınıza ne geldi ?
    Muhtemelen benim aklıma gelen, şüphelendiğim için videosunu attığım, ancak gm arkadaşların polyanacılık oynayıp, o kadar net ve/veya bariz belli olmasına rağmen kabul etmedikleri macro mu geldi.

Haydi eyvallah.
    Merhaba,

% düşmek için Pride kesen kişi neden partiye girsin? % düşmek amaçlı değil de, kesmek amaçlı olabilir. Çünkü buff + ac + heal alıyor diyorsunuz. Bir priest; partisindeki bir şahısa, buff + ac + heal atıyor diye bariz makro diye nitelendirmek yanlış olur.

Cheat Reports böümüne yapılan her rapor dikkate alınmaktadır ve incelemeye tabi tutulmaktadır. Şikayet ettiğiniz karaktere inceleme sonucu cezai işlem uygulanabilmesi için, yeterli bir bulguya rastlanılamamış olabilir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Merhaba,

% düşmek için Pride kesen kişi neden partiye girsin? % düşmek amaçlı değil de, kesmek amaçlı olabilir. Çünkü buff + ac + heal alıyor diyorsunuz. Bir priest; partisindeki bir şahısa, buff + ac + heal atıyor diye bariz makro diye nitelendirmek yanlış olur.

Cheat Reports böümüne yapılan her rapor dikkate alınmaktadır ve incelemeye tabi tutulmaktadır. Şikayet ettiğiniz karaktere inceleme sonucu cezai işlem uygulanabilmesi için, yeterli bir bulguya rastlanılamamış olabilir.
    Kardeşim, Öğretmen olarak senin Türkçe öğretmeni merak ettim.
    Syagıyla andım. Malzeme boş olunca ürün çıkmıyor.
    Hangi cümlemde heal + ac aldığı yazıyor?
    Ya da boş ver sen devam et.

Farm pk bölgesinde olduğu için partiye girmiştir.
    Hah. Ne dersin?