Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)

20 GB nasıl farmlarım tattik pls

şuan hiç bir karakterim yok hangi karakteri alsam nasıl gb kasarım en kolay hangi servarda kasarım pazardan 20 gb çıkar mı bir pc var

Senior Member
    Kardeşim server farketmiyo en kolay gb kasma yöntemi sitelerden GB almak.1-2 dakika içinde 20 hatta 100 gb kasabilirsin.Sağlam taktiktir herkes bilmez.

Senior Member TurkBlade's Avatar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by bud_p42Fa8VX View Post
    şuan hiç bir karakterim yok hangi karakteri alsam nasıl gb kasarım en kolay hangi servarda kasarım pazardan 20 gb çıkar mı bir pc var
    Oyunda etkinlikleri takip etmelisiniz, kutu ve gem kazanabilirsiniz ve de pazarla zamanla daha çok oyun parası kazanabilirsiniz. Fakat bunlar çabuk olmaz, zaman alır ama 20 gb kazanılabilir. Emek ve zaman harcamadan para kazanılması çok zor. Kazanmaya çalışanlar da hile yapmaya çalışıyordur ve çoğunun sonu hüsran.
    Kim demiş Avrupa insanı medeni?
    Ne edep var ne hayâ çırılçıplak bedeni!
    Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
    Desenize hayvanlar bizden daha medeni!

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by TurkBlade View Post
    Oyunda etkinlikleri takip etmelisiniz, kutu ve gem kazanabilirsiniz ve de pazarla zamanla daha çok oyun parası kazanabilirsiniz. Fakat bunlar çabuk olmaz, zaman alır ama 20 gb kazanılabilir. Emek ve zaman harcamadan para kazanılması çok zor. Kazanmaya çalışanlar da hile yapmaya çalışıyordur ve çoğunun sonu hüsran.
    etkinlikleri kovalayacaz artık...

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Farm icin baslama bro..

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    [QUOTE=TomMarveloRIDDLE;1563457]Farm icin baslama bro..[/QUOT

doğru diyorsunda pk atıp ne yapıcam sarmıyor artık

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by bud_p42Fa8VX View Post
    Merhabalar,

Daha önce bir çok kez yayınlarımda anlattığım durumu burada da yazabilirim. Bununla ilgili video da çekmiştim.
    Okçu karakteriyle güzel farm yapılabiliyor. Eski sunucularda daha rahat farm yapabilirsiniz. Diez'de oynuyorum. Diez sunucusunda Ardream bölgesi ve Ronark Land Base tercih eden oyuncularımız azdır. Bu nedenle çok rahat farm yapılabiliyor. Eğer tek başınıza oynayacaksınız, eski sunucuları tercih edebilirsiniz. Yeni sunucularda ekiple oynamanız daha doğru olacaktır. Nedeni ise yeni sunucularda oyuncu sayısı daha fazla olduğundan kalabalık bir oyuncu topluluğu oluyor. Herkes aynı yerde farm yapmaya başlıyor. Bu nedenle bir takım problemler meydana geliyor. Tartışmalar, oyun ahlakına uygun olmayan davranışlar içine girilebiliyor. Ekiple olunması daha iyi uygundur.

Eğer, "Ben rahat bir şekilde oynamak istiyorum." diyorsanız, eski sunucuları tercih edebilirsiniz. Önemli olan keyif alabilmek öyle değil mi? Sakinlik arıyorsanız ve tartışmalardan uzak olmak istiyorsanız eski sunucuları tercih edebilirsiniz.

İyi forumlar!

Senior Member
    pazardan aylık 20 gb kaldırman için milyarlık item ticaretine girmen lazım. ve işini bilmen lazım. batırma ihtimali çok yüksek

1 ay önce başladım. Mage ile 1 ayda 20 gb kastım. FT, JR, Harpy, Golem.... döndüm.
    Aslolan sabredebilecek misin? Gemleri, kutuları, dropları maximum kar ile elinden mi çıkaracaksın yoksa gidip anvillerde macera mı arayacaksın?
    Sana bağlı anlayacağın?

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Daha önce bir çok kez yayınlarımda anlattığım durumu burada da yazabilirim. Bununla ilgili video da çekmiştim.
    Okçu karakteriyle güzel farm yapılabiliyor. Eski sunucularda daha rahat farm yapabilirsiniz. Diez'de oynuyorum. Diez sunucusunda Ardream bölgesi ve Ronark Land Base tercih eden oyuncularımız azdır. Bu nedenle çok rahat farm yapılabiliyor. Eğer tek başınıza oynayacaksınız, eski sunucuları tercih edebilirsiniz. Yeni sunucularda ekiple oynamanız daha doğru olacaktır. Nedeni ise yeni sunucularda oyuncu sayısı daha fazla olduğundan kalabalık bir oyuncu topluluğu oluyor. Herkes aynı yerde farm yapmaya başlıyor. Bu nedenle bir takım problemler meydana geliyor. Tartışmalar, oyun ahlakına uygun olmayan davranışlar içine girilebiliyor. Ekiple olunması daha iyi uygundur.

Eğer, "Ben rahat bir şekilde oynamak istiyorum." diyorsanız, eski sunucuları tercih edebilirsiniz. Önemli olan keyif alabilmek öyle değil mi? Sakinlik arıyorsanız ve tartışmalardan uzak olmak istiyorsanız eski sunucuları tercih edebilirsiniz.

İyi forumlar!
    bir bakayım kanalaa