View Poll Results: 21:00-23:00 Bifrost Etkinliğinin '' PK'yı '' Etkilediğini Düşünüyormusunuz ?

Voters
140. You may not vote on this poll
  • Evet

83 59.29%
  • Hayır

57 40.71%
Page 13 of 16 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast
Results 121 to 130 of 157
    Senior Member IXapreLLa's Avatar
    Nickname
    Zireael
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BorussiaDortmunD
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by orgrim View Post
    sen olayi yanlis anlamissin ben senin karakterinin ederine kendime sc parasi yapiyorum , benim farmla isim zaten yok ama diyorum ki insanlarin emeginden ellerinizi cekin tamammi aslan!! parcasi , diyorum ki madem oyle pk ariyorsunuz gelin dieze senin maneste kurdugun duzen calismiyor diye neden butun serverlar bedel odesin kurnazmisin sen.
    Sen önceki yorumları oku sonra aslan kaplan parçasına geçersin. Edep dediğin burası forum hesap kesme racon kesme hele hele parasıyla ego sahibi olan boş insan topluluğu hiç değil. Beğenmezsin reddedersin şundan bundan dolayı olmasın dersin insanlara laf atmassın olur biter.
    " İnsan umutları hakkında endişe duyar . " - XapreLLa

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Ajann View Post
    Bizde karakterimize sc yapıyoruz ama günde 3 bifrost var sc parasını neredeyse 1 bifrosttan çıkartıyorsun geri kalan parayı ne yaptığını söylermisin Farmla işin yoksa sonuna kadar bizim konumuzu desteklemen gerekmiyormu koçum ? Zaten farmla uğraşan adam değilsin ne güzel işte deliler gibi pk atıcaz zoruna giden olay ne bunu anlıyamadım ? Bizim insanların emeğine göz diktiğimiz yok. Anlamadığınız konu bu !

Biz o slotlarda olmasak bir başkası olucak ve onlara çamur atılıcak yanlışmı düşünüyorum ? Bizim maneste kurduğumuz düzen zaten çalışıyor merak etme sen. Seni dikkate alamam dikkate alıacağım kişi zaten konuya yorumunu yapmış. Bu sadece fikir alış-verişi ama sen bu olayı bizim clan yani BvB'nin üzerine yıkarsan misliyle karşılık alırsın!
    hayir farmla isim sifir ama size sonuna kadar karsiyim sizin bu parayi sadece kendi kazanma isteginiz sitelerden alisveris yapmayan oyun ici birseyler yapmaya calisan oyunculara darbe vurmaktan ileriye gitmez, bunun neresini anlamiyorsun sen sizin bu mantiginiz yuzunden oyuna donus yok oyuna yeni baslayan oyuncu yok siz birde bu bf ye giren tayfayi hedef alirsaniz kiminle oyun oynamayi planliyorsunuz yok ileriyi dusunmuyormusuz diyorsun ben ileriyi oyunun gelismesi adina dusunuyorum , ileride cebimizi nasil daha iyi doldururum dusuncesinde degilim, benim para sorunum yok cekiyorum cashimi oynuyorum sen kendi ekibin haric kac kisi taniyorsun bu oyunda farma ihtiyaci olmayan, bencilligi birakinda oyuna nasil daha guzel etkinlikler eklenir ona kafa yorun zaten yetersiz kalan 2-3 etkinligede goz koymayin simdiye kadar kazandiklariniza sayin , ben seni tanimam sen isi BvB ye yikmaya cevirmissinde BvB benim umurumda! bile olmaz rahat ol.

Senior Member Ajann's Avatar
    hayir farmla isim sifir ama size sonuna kadar karsiyim sizin bu parayi sadece kendi kazanma isteginiz sitelerden alisveris yapmayan oyun ici birseyler yapmaya calisan oyunculara darbe vurmaktan ileriye gitmez, bunun neresini anlamiyorsun sen sizin bu mantiginiz yuzunden oyuna donus yok oyuna yeni baslayan oyuncu yok siz birde bu bf ye giren tayfayi hedef alirsaniz kiminle oyun oynamayi planliyorsunuz yok ileriyi dusunmuyormusuz diyorsun ben ileriyi oyunun gelismesi adina dusunuyorum , ileride cebimizi nasil daha iyi doldururum dusuncesinde degilim, benim para sorunum yok cekiyorum cashimi oynuyorum sen kendi ekibin haric kac kisi taniyorsun bu oyunda farma ihtiyaci olmayan, bencilligi birakinda oyuna nasil daha guzel etkinlikler eklenir ona kafa yorun zaten yetersiz kalan 2-3 etkinligede goz koymayin simdiye kadar kazandiklariniza sayin , ben seni tanimam sen isi BvB ye yikmaya cevirmissinde BvB benim umurumda! bile olmaz rahat ol.
    Bizim bu parayı sadece kendi kazanma isteiğimiz yok koçum. Burada yanlışın var kur ekibini güçün varsa slotu bizim aldığımız gibi alabilirsin Yani önce item yapıcaksın. Siteye satmak yerine bizi slotlardan rahat bir şekilde kovalarsın biz herhalde sana göre aptalız karakterlerimizi güçlendirdikten sonra farmımızı yapıyoruz öylemi ?

Biz burada BF'ye giren tayfayı hedef almıyoruz BF girmek istiyen yine girebilir 3'den 2'ye düşücek PK'yı canlandıracağız. Peki sen bu şekilde saçma yorumlar yaparak PK'yı böldüğünü düşünmüyormusun ?

Bak belki bunu 6.7.defa yazıcam konuya sanırım daha dikkatli okursun. Şimdi bifrostta en iyi 8 slot var. Wrath / Sloth / Lust / Envy / Greed bunların biz 5'ine sahibiz. Yani burada biz zaten karlı bir şekilde bu olaya devam ediyoruz ama PK ortamı bütün serverlarda ve maneste biraz geriledi bu farm yüzünden. Biz her bifrostta 5 slot alırken burada bizim sözde çeblerimiz zarara uğramış olmıyacakmı bana bunun cevabını verirmisin ?

Oyuna daha güzel etkinler gelmeden önce mevcut sorunları çözmemiz herkes adına yararlı olucaktır

Seninle eminimki bi yerde denk gelmişizdir ondan bu kadar sallamasyon yorumları yapabiliyorsun. Bizden bu kadar çekinmenize gerek yok dostlar ! Umrunda değilsek konuya bu denli saldırı niyetinde yorum yapmanada gerek yok koçum..

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    ben seninle hic denk gelmedim 2005 ten beri diezde oynarim yani kendine veya clanina pay cikarmak icin caba gostermene gerek yok manesin durumundan cok sikayetci isen oyunu degistirmeye calismak yerine serverini degistir ama yok ama ben sana ne soylesem kabul etmeyeceksin cunku sonucta sende emir kulusun allah isinizi gucunuzu rast getirsin bu sekil devam edin, iyi oyunlar.

Banned
    Quote Originally Posted by Ajann View Post
    Ah kardeşim ah keşke bizimle aynı derde sahip olsan ileriyi görsen. Resmi forumun bu kadar geri zeka seviyesine sahip olduğunu bilmiyorduk öğrenmiş olduk sayenizde Ne haliniz varsa görün dostlarım kaçırdığın birşey var '' sürüm '' diye birşey var bilmiyorum hiç haberin varmı ?

Bu olaydan en çok faydalanan biziz kendi ayağımıza neden kurşun sıkalım anlamıyorsunuz anlamak istemiyorsunuz. Bu şekilde kalsın aga bizim için daha iyi ama biz bu düzenin değişmesinden yanayız Farm'KO olmasın istiyoruz bilmem anlatabildimmi.
    Hakaretin için ''çok objektif'' yöneticiler sana ne ceza verecek merakla bekliyorum. Siz ayağınıza falan sıkmak istemiyorsunuz ki piyasa zaten sadece sizin elinizde. Girilen adet düşürülünce otomatik olarak satacağınız fiyat artacak sadece günde 3 kere yerine 2 kere girip daha az yorulmuş olacaksınız. Burada bize hikaye anlatmayı bırakın bir tek sizin kafanız çalışıyor da oyunda kalan herkes aptalmış gibi davranmayı da bırakın. Kafanızın arkasındaki tilkileri az çok herkes görüyor.

Senior Member NoOne1337's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    ders çalışmak için oyuna ara vermiştim. o sırada bu etkinliklerin saatleri değiştirilmiş. pk yoğunluğu bıraktığım zamanla aynı değil. krovaz haritasına biz geçiş yapmasak başkası giriş yapıyor, bifrosta girsek pk için gelenler de memnun kalmıyor, sonuçta pk dengesi değişiyor. krovaz haritasında da bifrost haritası gibi np kazanma gibi bir şey yapılsa sanırım bir nebze istekler karşılanabilir. sonuçta büyük ve kullanışlı bir harita.
    saatleri ile ilgili olarak şunu söyleyebilirim, birisinden faydalanan diğerinden faydalanamıyor. her ikisine de aynı ekipler girsin demiyorum, her ikisinden de keyif alabileceğimiz bir yoğunluk oluşması açısından aynı saatlerde olması yetersiz bir uygulama. ayrıca bu yoğunluğun oluşmamasını yaz tatiline bağlamak doğru olmaz. Ares için söylüyorum, sadece hafta sonları kalabalık. eskiden oluşan saat 8 sonrası yoğunluk artık yok.
    "Çok az oyuncu kazandığı büyük paraları hatırlar. Tuhaftır ama her büyük oyuncu kariyerinin büyük yenilgilerini unutmakta zorluk çeker." - "Jack King"
    Ben ne derim; "take them all, give nothing back"

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    jr iyide bf skıntı

Senior Member __SaCReTeS__'s Avatar
    Nickname
    _SaCReTeS_
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RememberMe
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Bu arkadasa katiliyorum bencede karar zaten verilmis piyonlari one surmusler bf ye hoscakal deyin , birilerinin cebine 3 kurus daha fazla girsin diye bifrostu kaldiracaklar ben bf ye dogru durust girmeyen birisi olarak yonetimi uyariyorum diger oyuncularin gunahina gireceksiniz ve siz kaybedeceksiniz cunku bu oyunu oynayan herkes sizin sandiginiz gibi para babasi degil. yanlis yapiyorsunuz demedi demeyin. bu arada _SACRETES_ isimli arkadasa bir cift lafim var sen daha 3 gun once fiyatlar yukseldi oyunu birakiyorum diye afra tafra yapiyordun keske lafinin arkasinda biraz daha durabileydin iyiydi

Ben lafımın arkasındayım czde son 2-3 haftadır pk attığımı gördünmü? Pus fiyatları bu şekilde olduğu sürece eskisi gibi aktif oyun oynamayacağım.Sanırım humanda oynayan bir oyuncusun human ırkı şu an bf'den bfye cz ye geliyor.Hala söylediğimin arkasındayım.

14.00-16.00 bf'si
    02.00-04.00 bf'si kapatılsın

sadece bf 19.00 - 21.00 saatleri arasında olsun.

Ben cz ye çıktığım an itibari ile sc basıyorum 5dk veyahut 10 dk bi kapışma oluyosa oluyor geri kalan 20 dk nın hepsi boşa gidiyor.

2007 yılından beri aktif pk atan biri olarak sölüyorum holy Knightların yapımı geldiğinden beri cz'deki pk yı böldünüz bf kapatılmadığı sürecede düzeleceğini sanmıyorum.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by __SaCReTeS__ View Post
    Ben lafımın arkasındayım czde son 2-3 haftadır pk attığımı gördünmü? Pus fiyatları bu şekilde olduğu sürece eskisi gibi aktif oyun oynamayacağım.Sanırım humanda oynayan bir oyuncusun human ırkı şu an bf'den bfye cz ye geliyor.Hala söylediğimin arkasındayım.

14.00-16.00 bf'si
    02.00-04.00 bf'si kapatılsın

sadece bf 19.00 - 21.00 saatleri arasında olsun.

Ben cz ye çıktığım an itibari ile sc basıyorum 5dk veyahut 10 dk bi kapışma oluyosa oluyor geri kalan 20 dk nın hepsi boşa gidiyor.

2007 yılından beri aktif pk atan biri olarak sölüyorum holy Knightların yapımı geldiğinden beri cz'deki pk yı böldünüz bf kapatılmadığı sürecede düzeleceğini sanmıyorum.
    Sen yerden göğe kadar haklısın diyecek lafım yok ama senin sc lerinin boşa gitmesi bence normal hep kes hep kes nereye kadar arada np verin parti vs atıyorsunuz 3 dakkika sürmüyor ondan sonra vay sc boşa gitti .

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Lütfen forumda kullandığınız üsluba dikkat edin. Kendinize hakim olamıyorsanız, tartışmamayı seçebilirsiniz.