View Poll Results: 21:00-23:00 Bifrost Etkinliğinin '' PK'yı '' Etkilediğini Düşünüyormusunuz ?

Voters
140. You may not vote on this poll
  • Evet

83 59.29%
  • Hayır

57 40.71%
Page 1 of 16 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 157
    Senior Member Ajann's Avatar

Lightbulb Bifrost Sorunsalı HK/21:00 - 23:00 Olan Bifrost Etkinliğinin PK Alanlarını Bitirmesi!

Saat 21:00-23:00 arasında oyun içersinde birçok etkinliğinin olması
    (JR,Utc,Krowaz,CSW ) Oyun içersindeki oyuncuların bölünmesine
    sebeb olduğundan '' Ronark Land '' haritasının bu yüzden çok darbe aldığını düşünüyoruz.
    Öneri olarak 21:00-23:00 arasındaki bifrostun kaldırılıp
    oyuncuların '' Ronark Land '' ortamında daha aktif yer alabilmesini sağlayabiliriz..

Oyuncuları aktiviteden aktiviteye koşturmak yerine etkinlikleri azaltarak '' Ronark Land '' haritasında daha aktif bir ortam oluşturabiliriz.

Bifrost'un neden kaldırılmasını istediğimize gelecek olursak ;
    Bu etkinlik birçok clanı ( biz dahil ) kendine bağlamış durumda.Saat 21:00 da
    çoğu clan kendini ona göre ayarlamaktadır. İş,yemek,uyku vs.. böyle bir durum söz konusuyken
    oyuncunun en çok online olduğu saatlerde Ronark Land haritasındaki pk bitmiş durumdadır.

Bifrost'ta bir çeşit pk alanı olarak gözükebilir, saf pvpnin olduğu ( mobların ve haritanın daha geniş olduğu )
    bir haritada atılan sadece '' PK '' daha çok sarıyor. Bu fikrimi desteklemeyenler olabilir, maneste
    güncel oynayan kişilerin userin en bol olduğu saatte FARM ÜZERİNE BİR ETKİNLİK YERİNE SAF PK'NIN RONARK LAND
    mapinde atılmasını istediğini düşünüyorum. Bu durum 1-2 günlük bir gözlemden değil aylardır varolan bir durum
    göz önüne alınarak buraya yazılmıştır.

Not : Bu saatlerde saf pk atılmasını isteyen sadece biz miyiz ? Köklü clanların / solo playerların bu durumun pk
    üzerine etkisini '' KENDİ SERVERLARI '' açısından da değerlendirip yorum yapmalarını rica ediyoruz.

Senior Member TurkBlade's Avatar
    Race
    Karus
    Oyuncu en çok o saatlerde online ise o zaman bu etkinlikten daha çok yararlanan oyuncu olur. PK durumunu etkileme olayı oynadığınız sunucuya göre değişebilir. Kaldırılması yerine daha uygun farklı bir saat önerebilirseniz daha güzel olur çünkü kaldırılacağını düşünmüyorum.
    Kim demiş Avrupa insanı medeni?
    Ne edep var ne hayâ çırılçıplak bedeni!
    Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
    Desenize hayvanlar bizden daha medeni!

Quote Originally Posted by TurkBlade View Post
    Oyuncu en çok o saatlerde online ise o zaman bu etkinlikten daha çok yararlanan oyuncu olur. PK durumunu etkileme olayı oynadığınız sunucuya göre değişebilir. Kaldırılması yerine daha uygun farklı bir saat önerebilirseniz daha güzel olur çünkü kaldırılacağını düşünmüyorum.
    Etkinlik günde bu saat hariç 2 kere daha var.Yetmemesi biraz anormal.Bifrosta giren bir kişi 2 saat içeride mob kestiğini varsayarsak illaki bifrost bittiğinde yemek-wc-göz dinlendirme gibi ihtiyaçları olabilir.Saat zaten 11 oluyor bu saatte jr var yani bakıldığında etkinlikten etkinliğe koşuyoruz denildigi gibi.Cidden bu bifrost saati ekstra bariz ortada.
    Cuma gününü örnek veriyim. Utc - Krowaz - Bifrost 3x event yüklenilmiş bu saate sizce de aşırı fazla değil mi ? Bakıldığı zaman cumartesi ve pazartesi savaş var bu etkinlikten zaten faydalanılmıyor.Pazar günü csw var çoğu clan geç girmek zorunda kalır.Bırak pkyı öldürmeyi diğer etkinlikleri bile etkiliyor

Senior Member
    Kesinlikle ciddiye alınması gereken bir konu. Bu oyunu PK için oynayan herkesi engellemekle birlikte oyunun FARM üzerine fokuslanmasını sağlayan bir saat dilimidir.

Değişilmeli.

RaybanTakanMageler.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Oyuncu olarak 21.00-23.00 bifrost'un pk'yı böldüğünü düşünüyorum ve eskisi gibi 18.00-20.00 arasına alınabilirse daha sağlıklı olur.
    Last edited by Death_Stroke; 08-17-2018 at 08:16 AM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Keza aynı şekilde Jr etkinliğinin de pk saatini böldüğünü düşünüyorum.

Etkinlik saatlerinin yeniden yapılandırılmasını isterdim fakat bunu dengelemek gerçekten çok zor. Gerek yabancı oyuncular gerekse insanların zevk anlayışı.

Senior Member
    Hem JR öncesi hem sonrası PK oluyor. JR'de mola gibi, bence gayet güzel JR saati, ama BF cidden sıkıntı 18.00-20.00 çok mantıklı bi saat.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Ajann View Post
    Saat 21:00-23:00 arasında oyun içersinde birçok etkinliğinin olması
    (JR,Utc,Krowaz,CSW ) Oyun içersindeki oyuncuların bölünmesine
    sebeb olduğundan '' Ronark Land '' haritasının bu yüzden çok darbe aldığını düşünüyoruz.
    Öneri olarak 21:00-23:00 arasındaki bifrostun kaldırılıp
    oyuncuların '' Ronark Land '' ortamında daha aktif yer alabilmesini sağlayabiliriz..

Oyuncuları aktiviteden aktiviteye koşturmak yerine etkinlikleri azaltarak '' Ronark Land '' haritasında daha aktif bir ortam oluşturabiliriz.

Bifrost'un neden kaldırılmasını istediğimize gelecek olursak ;
    Bu etkinlik birçok clanı ( biz dahil ) kendine bağlamış durumda.Saat 21:00 da
    çoğu clan kendini ona göre ayarlamaktadır. İş,yemek,uyku vs.. böyle bir durum söz konusuyken
    oyuncunun en çok online olduğu saatlerde Ronark Land haritasındaki pk bitmiş durumdadır.

Bifrost'ta bir çeşit pk alanı olarak gözükebilir, saf pvpnin olduğu ( mobların ve haritanın daha geniş olduğu )
    bir haritada atılan sadece '' PK '' daha çok sarıyor. Bu fikrimi desteklemeyenler olabilir, maneste
    güncel oynayan kişilerin userin en bol olduğu saatte FARM ÜZERİNE BİR ETKİNLİK YERİNE SAF PK'NIN RONARK LAND
    mapinde atılmasını istediğini düşünüyorum. Bu durum 1-2 günlük bir gözlemden değil aylardır varolan bir durum
    göz önüne alınarak buraya yazılmıştır.

Not : Bu saatlerde saf pk atılmasını isteyen sadece biz miyiz ? Köklü clanların / solo playerların bu durumun pk
    üzerine etkisini '' KENDİ SERVERLARI '' açısından da değerlendirip yorum yapmalarını rica ediyoruz.

ben bu o slot kaldırılsın bu etkinlik kaldırılsın şu drop düşürülsün diyen arkadaşların samimiyetine inanmıyorum, bu olsa olsa site üzerinden gb satışı yapan kişilerin fikridir oyunda pus fiyatları almış başını gitmiş insanlara pk atabilmek için sc lazım bifrost girme utc girme farm yapma nasıl yapacak bu insanlar , hadi ben yurtdışındayım ekonomik sıkıntım yok cash çekip pk mı atıyorum olmayan ne yapsın gm lerden ricam bu fikirlere prim vermeyin pk sıkıntısı yaşıyorsan git aoc slotunda kamp kur kardeş cz de 24 saat pk dönüyor orada, biz insanlar üçüncü şahıslara muhtaç olmak yerine kendileri oyun içerisinde güzel şeyler yapsın diye öneri verdikçe bu düşünce sahipleri mevcut etkinlikleri verimsizleştirmek için ellerinden geleni yapıyorlar, kesinlikle karşıyım. (saatler değiştirilebilir ona lafım yok)

Senior Member LuxuryLife's Avatar
    Çöp slotları bitti şimdi sıra bifrost da dimi? PK atanlara kalsa bütün slotlar kalksın etkinlikler bitsin insanlar sadece savaşsın çok bencilce açılmış bir konudur.
    Last edited by LuxuryLife; 08-17-2018 at 09:25 AM.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Sen sanıyor musun ki czye gelip pk atacaklar ? Bifrost hangi saatteyse o zaman gelecekler ve bf ye girip çıkacaklar.